Collin Moshman

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Collin Moshman

Odoslaťod oli.strs 22 Aug 2010 20:53

Nenajde sa niekto kto ma doma uz precitanu knihu HU od Moshmana a uz ju nebude potrebovat?
By som ju rad kupil, lebo sa mi zda moc to objednavat z amazonu len pre jednu knihu a citat z monitora to je take, ved nech si aj oci oddychnu :)
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: Collin Moshman

Odoslaťod palo1973 22 Aug 2010 21:05

oli.strs napísal:Nenajde sa niekto kto ma doma uz precitanu knihu HU od Moshmana a uz ju nebude potrebovat?
By som ju rad kupil, lebo sa mi zda moc to objednavat z amazonu len pre jednu knihu a citat z monitora to je take, ved nech si aj oci oddychnu :)

-to je joke?1.5 BI sa ti zda moc?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Collin Moshman

Odoslaťod yegon 22 Aug 2010 21:09

mozes ju mat aj zadarmo

http://www.twoplustwo.com/poker-bonus/books.php

myslim ze som musel odohrat nejakych 60SNGciek na to aby som dostal tie knihy. Uz som to otocil 2x cize mam skoro vsetky
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Collin Moshman

Odoslaťod oli.strs 22 Aug 2010 23:38

palo1973 napísal:
oli.strs napísal:Nenajde sa niekto kto ma doma uz precitanu knihu HU od Moshmana a uz ju nebude potrebovat?
By som ju rad kupil, lebo sa mi zda moc to objednavat z amazonu len pre jednu knihu a citat z monitora to je take, ved nech si aj oci oddychnu :)

-to je joke?1.5 BI sa ti zda moc?


no v prvom rade moje skutocne penieze som este nikdy neporovnaval s BI, kedze nie som pro hrac a este som ani nikdy nerobil ziadny vyber z pokroveho uctu. Pre mna je moj BR v podstate stale nieco take ako play money a nikdy ma nenapadlo ze si za ne mozem nieco aj kupit. Je to hlupost ale tak to je.
A jasne ze mozem si tu knihu aj kupit alebo nechat poslat za FTP(ak ju tam teda maju, ale asi hej)skor mi islo o to ze ked ju niekto ma tak ako ja som mal pokrove knihy a rozdal ich kamosom
lebo som vedel ze do tej knihy uz ani nepozrem :)
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: Collin Moshman

Odoslaťod oli.strs 22 Aug 2010 23:47

yegon napísal:mozes ju mat aj zadarmo

http://www.twoplustwo.com/poker-bonus/books.php

myslim ze som musel odohrat nejakych 60SNGciek na to aby som dostal tie knihy. Uz som to otocil 2x cize mam skoro vsetky


a to neplati len pre novy account lebo je tam nieco ze po first deposite alebo sa mozem regnut na ten Free Poker Book Bonus Program
a odohrat to na Full Tilte?
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: Collin Moshman

Odoslaťod Proky 23 Aug 2010 00:48

A co takto si tu knizku vytlacit doma na PC? Je to myslim rozumny kompromis. A co sa tyka toho bonusu, tak NIE, na FTP to nepojde, iba tam kde este nemas account. Inak Table Ninja/Holdem Manager/SNGwiz sa daju ziskat podobne - regnes sa do herne (bud pacific, titan, alebo everest) cez link na ofic. stranke tohto sowtwaru a dostanes (po odohrati par desiatok SnGs) $100 kredit na nakup softu...
Obrázok používateľa
Proky
 
Príspevky: 575
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 13 krát/16 krát
Karma: 9

Re: Collin Moshman

Odoslaťod oli.strs 23 Aug 2010 08:22

tlaciaren nemam ale netusil som ze bude ta kniha stat len 5300 FTP tak som si ju uz dal poslat ;)
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5


Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!