S dzejkejom na rybach (blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

NL5 Rush Challenge

Odoslaťod dzejkej 17 Sep 2010 23:18

NL5 Rush Challenge ide coachovi celkom slusne teda :) ...

Obrázok

Obrázok

DC coach vs jeho student = vyzera to, ze student skonci kruto :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod josipjs 18 Sep 2010 01:23

[ ] big sample
a co toje za challenge? pises o tom na starsich strankach? lebo som tu len nahodne mrkol :D
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 18 Sep 2010 01:26

josipjs napísal:a co toje za challenge? pises o tom na starsich strankach? lebo som tu len nahodne mrkol :D


Je to az na predchadzajucej stranke - vela stastia pri hladani!
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod josipjs 18 Sep 2010 16:32

prave pozeram tvoje vid
IMO ak ti to nevynde v pokry tak sa kludne mozes zivit erotickou linkou, a ako to ani tam nevynde tak mozes nadabovat knizky pre deti

Seriozna otazka teraz, hral si dakedy aj na inej site ako je 888? ak hej tak pls povedz aj ake limity
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 18 Sep 2010 18:50

josipjs napísal:IMO ak ti to nevynde v pokry tak sa kludne mozes zivit erotickou linkou, a ako to ani tam nevynde tak mozes nadabovat knizky pre deti


Tebe ak sa nebude darit v pokri, mozes ucit pravopis.

josipjs napísal:Seriozna otazka teraz, hral si dakedy aj na inej site ako je 888? ak hej tak pls povedz aj ake limity


Hram som limity po NL10 na Party, iPoker, NL25 na UB a potom som sa prestahoval na LA.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod josipjs 18 Sep 2010 19:41

skoda, takze nvs porovnat 888 s FTP, UB je "kvalita" ako na 888?
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 18 Sep 2010 20:16

josipjs napísal:skoda, takze nvs porovnat 888 s FTP, UB je "kvalita" ako na 888?


No povedal by som, ze FTP >> UB >> 888, co sa skillu tyka. Ja som len videl videa z FTP (ziadne osobne skusenosti z MSNL) a urcite na rovnakych stakes kvalita regov o dost lepsia a pocet fishiek mensi.

Tucniak hral chvilu na NL50 a NL100 na FTP a co viem, tak to bol pre neho trochu sok :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod josipjs 18 Sep 2010 20:43

tak zatial co som vydel na videu (som na dkej 20tej minute) tak NL50FTP = NL200 888
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 18 Sep 2010 21:05

josipjs napísal:tak zatial co som vydel na videu (som na dkej 20tej minute) tak NL50FTP = NL200 888


No tak s NL200 stolmi je to rozne. Niekedy velmi fishy, niekedy kopa zlych regov, niekedy lepsi regovia. Je to dost premenlive :).

Problem je ten, ze na 888 je NL200 najvyssie, kde je regularne dost stolov a preto je to taka konecna stanica. Za to asi na NL50 FTP dobry reg zase nebude tak dlho a pojde na NL100.

Ale tak vsetko sa da beatovat, ked je cas a snaha :) ...

Za tento príspevok od dzejkej poďakovali :
marjan556
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Coaching

Odoslaťod dzejkej 18 Sep 2010 21:29

Som si 2 dni dozadu zaplatil 5 hodinovy package od improvy a teda som vyletel z 0 na 2 coachov v priebehu mesiaca aj nieco, co je teda dost sok pre moj organizmus :-D.

Doteraz (= az 5 hodin! :-D ) ma coachoval Hielko a musim povedat, ze spokojnost. Ma vyborny cit pre hru, vie dobre vysvetlovat a aj to vie hrat (Hielko na PTR). Coaching bol vo forme video reviews a veru bolo o com kecat.

Coaching s improvom zacina coskoro a chcem to nejak napchat pomedzi hodiny s Hielkom. Improva je tak viac teoreticky orientovany a snad vybrusime teoreticke medzery. Co yegon reportoval v blogu a co som videl vo videach, tak by to malo stat za to.

Dal by som rad do pozornosti starsiu temu na DC, kde improva uverejnil nejake free veci: http://www.deucescracked.com/forums/4-G ... ces-from-t . Nachadzaju sa tam 2 Skype konverzacie s DC clenmi o hrani z blindov a potom je tam jedno video. Tie mp3 su celkom solidny material pri nejakom tom behani a odporucam.

Ja sam by som rad v buducnosti seriozne coachoval. Zacinam zlahka a momentalne mam 2 pokusnych kralikov, ale kvoli 4P vytazenosti (polovicka, praca, phatphuckovanie, poker :-D) to asi aj bude nateraz stacit, ak teda budu tie hodiny aj nejake pravidelne. Keby sa ale ukazalo, ze je cas, tak sem rozpisem detailnejsie informacie a ak bude zaujem, tak to bude fajn :).

:gl:

Za tento príspevok od dzejkej poďakovali :
tucniak
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!