lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Riddlah 09 Okt 2010 20:23

sick :/

ale aj tak gz k 43. miestu :poklona:
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod eraserSK 09 Okt 2010 20:23

preco to preboha daval s K9s??? to je totalna hlupost, taka skoda ze to uluckoval by si hned bol hadam aj v top 5 :(

Tak ci tak congratz :)
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 09 Okt 2010 20:57

..chlapec zda sa celkom solidne precital deck, strasny hnus fuj

edit: OT, fuuuj buschle, co to mas za avatara
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Renegade 09 Okt 2010 22:09

yegon napísal:druha handa po prestavke

3k/6k/a500 UTG push asi 30k s K4o, ja UTG+2 nachadzam cierne AA pushujem 67k allin, button bigstack call s K9s (???)

pot cca 180k

button vyhrava s flushom na turne a ja vypadavam 43. za 2030EUR gg

:Rose: k itm
- skoda ze AA nevydalo :(
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 10 Okt 2010 22:55

dik vsetkym, urcite je to po tom co som predvadzal tento rok uspech :)

ani som nebol nahnevany ani ma to nejak netrapi s tym AA, je mi jasne ze aj s takymi kartami sa da prehrat. Jedna vec co je dost nanic v tychto live turnajoch je ze proste nemam sancu dostat s k longrunu v tychto situaciach lebo ked budem v tychto turnajoch ITM 3-4x za rok tak tolko rokov sa proste clovek nedozije :)

supol som si este dnes kvaldy na EMOP Malta a UO Londyn, obe super rozohrate ale Malta 17ty (6 balickov) a Londyn 9ty(5 balickov)

znamenie ze valencia proste nie je mesto pre mna bolo ked som na final table UO londyn satelitu prehral KQ vs KT na QT8 boarde

co narobis, skusime v utorok :) gl vsetkym
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 11 Okt 2010 19:52

UO Valencia Day 2:

Zacal som na pomerne aktivnom stole ale pri blindoch 800/1600 som mal dostatocne velky stack (88k) na to, aby som si mohol raisovat vsetko sympaticke, takze som zo zaciatku hral pomerne dost ruk. Superi nerobili problemy pred flopom, ale mal som smolu po flope 2x som trafil nieco silne raz T7s z MP proti BTN som elegantne flopol TT2 a aj ked to uz vyzeralo, ze BTN rozmysla nad tym rozblaznit sa proti mojmu cbetu, tak si to nakoniec rozmyslel a foldol. Druha podobna situacia bola po presadeni na stol s Cekym, ked som si raisol z EP KJs dostal call od Cekyho a este jedneho hraca a trafil som na KQ5 top pair + FD. Ceky dumal ale foldol mi na cbet QJ a rovnako foldol aj dalsi hrac. Je ale pravda, ze ak by ma na tomto boarde Ceky raisol tak mame problem lebo som vedel, ze nahodne mi zle robit nebude cize bluff bude velmi zriedkavy a valueraisovat bude len KQ a 55 proti comu napriek tomu, ze mam monster nie som na tom najlepsie. Tajne som dufal, ze sa so mnou pusti do boja ten druhy hrac co bol v hre ale no action.

Na druhej strane ked som nic netrafil tak to lietalo - raisy po flope, donk bety a podobne a ja na ruke klenoty tupu 79o no draw, no backdoor draw no overcards – aka pure S.H.I.T. Postupne som teda chipy stracal lebo na jeden vydareny cbet pripadli 2-3 nevydarene a ziadna vacsia konfrontacia sa neudiala.

Tesne pred prestavkou po druhom leveli som sa ale dostal spat na 90k ked som uplne poslednu handu 3betol KJo BTN vs HJ proti mlademu chalanovi, on instacall ale zahodil mi na Kxx flope na cbet.

Po prestavke sa situacia vyvinula tak ze som mal po lavej ruke troch shortstackov, jeden bol ultra tight ale dalsi dvaja si to celkom davali, takze som si moc nevyskakoval. Sem tam som neodolal ale moja snaha bola vacsinou odmenena shovom od jedneho zo shortov a ja som dalsie 2 hodiny nenasiel handu, s ktorou by som si mohol dovolit raise callnut co i len 12BB push. Pokusal som sa teda aspon sem tam ukradnut nieco zo skorsej pozicie co ako tak vychadzalo – bohuzial aj vtedy ked som k svojej velkej radosti konecne nasiel handu – menovite AA UTG.

Po vypadnuti Cekyho na jeho miesto prisiel Jano Volek na shorte a moja situacia sa dramaticky „zlepsila“ uz som mal po lavej ruke 4 shortov weeee. Tak som si tam len sedel a cakal na handu. Ta prisla v skutocne zavideniahodnej situacii. Jano pushne UTG zo 13BB a ja na CO nachadzam 77 bleh. Jano dovtedy hral asi 1 handu za hodinu takze to rozhodne nebol snapcall a nakonieco som zahodil – neskor som dostal info, ze mal 88 no tak ale nebudme results oriente vsak ano :) myslim ale, ze na 10 handed stole je to ok fold.

Po nejakej dobe ma presadili na TV stol, kde som sa dostal k buble s 15BB stackom, cize kradnutie blindov a vyuzitie situacie neprichadzalo velmi do uvahy. Hned po vypadnuti 47meho hraca dostavam na HJ 77, pozriem sa na karty a vtedy pocujem v reprakoch vyhlasit, ze mame este jedneho hraca pred money a po tejto hande zaciname hrat hand for hand – co dodat – skvele, mozno sa preslavim ako buble boy, takze dychtivo posielam vsetky svoje chipy ale hraci za mnou folduju.

Hned v dalsej hande sa inteligentne posekal bigstack na SB s BTN-om.Hrali sme 2k/4k a on 3betol QJs na 36k, BTN instacall. Flop Jxx a SB si zacal nadavat, BTN to po chvilke vyhodnotil ako check a pushol allin na co sa SB zacal osivat, ze on este nic nepovedal – akcia vsak uz bola vykonana a jemu ostavalo len callnut alebo foldnut, zase si zrezka zanadaval, spocital ze by mu ostalo okolo 15BB ak by foldol ale ukecal sa na call na co mu button ukazal AA a boli sme ITM.

Po prestavke na veceru nas presunuli z TV table a zacalo sa rezko vypadavat, kym som si stihol pozriet karty uz bol dalsi hrac vonku. Na mna prisiel rad v druhej hande, ked som po alline od short UTG hraca pushol cierne esa za 67k (3k/6k/a500) a BTN dorovnal s Ks9s. UTG ukazal K4o a sli sme na flop, ten nevyzeral moc dobre, lebo to bolo nieco ako 9cTs7s cize BTN mal par + FD, ale to ma este hrialo pri srdci, ze mu drzim out a mam redraw ak by trafil na turne flush. Turn mu skompletizoval flush a ja nielen, ze som na riveri neredrawol ale este prisiel aj K ako keby ten flush na mna uz nestacil :)

Vypadol som teda 43ti s „vyhrou“ 2030 EUR co je rozhodne lepsie nez drotom do oka a obrovsky posun vpred s porovnani s mojimi doterajsimi vysledkami v tomto roku ale s mierne trpkou prichutou. Som ale spokojny a dufam ze bude aj lepsie – vobec sa nenahnevam ak si svoje stastie vyberiem v buducnosti niekde okolo final table buble EPT Monte Carlo alebo niecoho podobneho :).

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
APminer
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod 7castle 12 Okt 2010 13:56

Hento AA posledna ruka je pekny humus... ale ta uvaha na zaver :lol2: Hlavne ze ty vsade pises ako karty nemaju pamat :D Urcite sa teraz stastena nevie dockat ako si na teba sadne na EPT Monte Carlo ;)

Este k tej TT ruke, bol nejaky rozumny dovod cbetovat? Unless mat sialenu historiu, ie cbetol si poslednych 250 ruk, tak mam pocit ze na hentakom flope nie je velmi dovod betovat, skor ho treba nechat nieco hitnut na turne, nie?
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Okt 2010 22:40

3x som hral satelit na UO Londyn a 3x som bol na final table, to by ma uz fakt nastvalo keby som to ani na ten treti krat nedal :)

uolondon.jpg
uolondon.jpg (167.37 ) Zobrazená 2825 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod eraserSK 12 Okt 2010 22:54

congratz, aj ked u teba standart .. dufam ze zas budes v "TELKE" :D
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 12 Okt 2010 22:55

:good: :poklona: :gl:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!