7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod eraserSK 16 Okt 2010 20:06

VLADIMIR SEDMOHRADSKY IN DA MONEY!!!!! :) gl :gl: na stranke onom zial zatial nepisu, teda v live
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod eduard666 16 Okt 2010 21:55

eduard666
 
Príspevky: 126
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod popoBA 16 Okt 2010 22:09

ak tomu dobre chapem tak aj demon by mal byt ITM
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod 7castle 17 Okt 2010 00:31

Tak to mame dnes za sebou, ani neviem preco ale dominantny pocit je ze som znechuteny :( Hrame ultra deep stack, 2 dni sialene dlho, a v momente ked zaciname hrat o velke peniaze, tak sa to zmeni na cisty crapshot :evil: Blindy budu 30k/15k/4k, avg stack je ca 680k, takze nadhernych 23bb :bad:

Ale podme k prijemnejsim veciam. Najprv sa musim pochvalit, konecne mi vysiel hero call 8-)

Blindy 3k/6k, ja cca 150k, vsetci fold az po mna na SB, BB bol taky zle hrajuci Madar, mal asi 350k chipov. Vzhladom na jeho hru sa mi zdal r/f s mojim A4o najlepsi, takze ja raise 16k, on call. Flop K95r, ja check, on check. Turn 9, ja bet 17k, on pomerne rychlo raise na 37k. Nejak sa mi to nezdalo, bol som presvedceny ze K i 9 by betoval na flope, a ak by 9 na flope nebetoval, urcite by ju teraz neraisoval, kedze bolo takmer vylucene ze ja mam K. River blank 3, ja check, on takmer insta AI. V pote bolo mozno 80k, mne ostavalo asi 115k, kukam na to, hovorim si toto neni mozne, WTF mi akoze tym chce povedat, hadam keby mal K alebo 9 tak nejak valuebetuje alebo co, alebo sa aspon na chvilu zamysli.

Tak som si to desatkrat premyslel, oznamil som mu ze jedine coho sa bojim je ze bluffuje s lepsou (A7o, 22 a pod), zavolal som, typek chcel foldnut ale kedze sme boli v AI tak musel ukazat J8o, ja som musel ukazat tiez, polke stolu padla sanka a Madar mi zacal ukazovat ze ci mi sibe :D

Vratim sa strucne na zaciatok, zacal som total na figu, prvy level som hral par ruk a ostal na ca 230k, az kym neprisla prva klucova ruka. Jediny kompetentny hrac pri stole raisol na MP pri 2k/4k na 8900, za nim random s 80k stackom flat (!), BTN fold, SB call. Ja na BB najdem 74o, a kedze mam nitty imidz, vyzeram kompetentne a MP nema dovod si mysliet ze to robim light, raisnem na 29k. Problem je ale v tom, ze kedze CO sedel hned za dealerom na seat 10 (ja na seat 3), nejak som nanho dobre nevidel, a nevidel som ze je v ruke, keby som ho videl, bud to nehram alebo dam 36k. :( Kazdopadne MP podla ocakavania fold, henten donk na CO call (ostalo mu 50k behind a v pote bolo 70k), SB fold. Vravim si fasa, zase som si raz cosi nevsimol, flop dojde 986, tak ja ship, on call, ukaze K9 a udrzi to. WP, gg :bad:

Toto ma dost zabrzilo, padol som na 150k, odvtedy som nehral takmer ziadne vacsie poty, ked som mal nejaku solid ruku (co bolo malokedy) vsetci foldli, az kym ma nepresadili na dalsi stol, kde to bolo to iste, az do tej A4o ruky :D

Tym som ziskal 300k, co som udrziaval az kym do mna niekto nepushol 44 ked som mal QQ, a skocil som na 400k ;)

Pomaly sa blizila bubble, mal som spolu s tym kompetentnym hracom (dosiel so mnou z prveho stola) najviac, a ked som ho tesne pred bubble 3betol light, ziskal som s 450k chiplead. Chystal som sa uzivat si bubble a hrat kazdu ruku, ked som zrazu nasiel az zbytocne silne QQ ;) , tak som UTG+1 raisol 32k (pri 7/14), hned za mnou ten zle hrajuci Madar AI ca 150k, vsetci fold, otoci QJo, ja si vravim WTF, sak su 3 miesta do ITM, ma nulovu FE takmer, no a board s prehladom T88A9 :bad: Takze miesto 600k stacku a total dominancie na stole som padol na 300k, a uz sa nedalo nic hrat :(

Nasledne ma presadili na stol k Demonovi a tretiemu poslednemu Slovakovi v hre, prave cez neho som shipol AK, isoraisol KK a zobral to na cbet, dal este 2-3 pushe a tym sa udrziaval na ~20bb, az kym neprisiel posledny level, skok z t20k na t30k, a tym padom mam nadhernych 14bb - 430k :(

Zajtra nas teda pokracuje 36, je mozne ze to bude vylet kvoli jednej ruke, ale nic sa neda robit, treba verit ze sa v tej rulete na mna usmeje stastie :gl:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod tucniak 17 Okt 2010 04:42

gogogo crush crush crush!
akoze herocall sick a QQ do QJ este viac... :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod kelo1111 17 Okt 2010 15:17

Vor dem Flop kommt es zum All-in zwischen Vladimir Sedmohradsky mit Pocket Fives und Wolfgang Wessin der AQo hält. Das Board 4K694 bringt keine Hilfe für Wolfgang und er muss 558.000 von seinem Stack abgeben.

Len tak dalej:) last 13 :gl:
kelo1111
 
Príspevky: 152
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/0 krát
Karma: 1

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod sudden 17 Okt 2010 15:25

7castle napísal:Tak to mame dnes za sebou, ani neviem preco ale dominantny pocit je ze som znechuteny :( Hrame ultra deep stack, 2 dni sialene dlho, a v momente ked zaciname hrat o velke peniaze, tak sa to zmeni na cisty crapshot :evil: Blindy budu 30k/15k/4k, avg stack je ca 680k, takze nadhernych 23bb :bad:

...az kym neprisiel posledny level, skok z t20k na t30k, a tym padom mam nadhernych 14bb - 430k :(


je to sick a dost potom straca zmysel ten zaciatocny super-hyper-ultra... deep stack, mam pocit, ze je to uz taky syndrom vacsiny live turnajov, bohuzial aj tych vacsich ako je tento, na zaciatok nezmysel chipov, ultra deep a vo faze kedy sa zacina hrat o peniaze nezmyselne velke skoky v blind leveloch
je mi jasne, ze potrebuju aby ten turnaj aj skoncil a netrvalo to do nekonecna, ale pri 3-dnovom turnaji by mi to mohli vymysliet aj rozumnejsie

anyway :gl: proste to treba vytocit :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod Markizik 17 Okt 2010 15:33

Ak som spravne pochopil tak Vlado OUT na 13 mieste, all in preflop QQ do dvoch superov, superi mali 88 a JJ, Jack prisiel na board...

Kazdopadne GRATZ, slušný výkon v dnešnom dni! :good:
Markizik
 
Príspevky: 124
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 1

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod elladan1 17 Okt 2010 15:36

škoda, že nevyšiel final table, ale aj tak pekný výsledok :poklona: gratulujem a teším sa na report :)
Obrázok používateľa
elladan1
 
Príspevky: 149
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 21 krát/13 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod yegon 17 Okt 2010 15:42

gg, skoda tych queen

co sa tyka struktury tak imo vsetky tieto turnaje su nejake pomylene, daju ti milion chipov na zaciatok a za prvy den nikto nevypadne co je nezmysel, imo 100-150BB je na zaciatok rozumne mnozstvo a radsej spomalit strukturu ku koncu turnaja

mat na zaciatku 500BB je nezmysel lebo prve tri hodiny sa ani nehra
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!