Michael ’The Grinder’ Mizrachi

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Michael ’The Grinder’ Mizrachi

Odoslaťod admin 10 Okt 2010 18:06

Diskusia k článku: Michael ’The Grinder’ Mizrachi

Dokáže Michael Mizrachi pridať k svojmu víťazstvu na $50K Players Championship titul z WSOP Main Event 2010? Prinášame vám rozhovor, ktorý Michael ponúkol pre zahraničné médiá. Michael Mizrachi - $50K Players Championship Gratulujeme k prebojovaniu sa na finálový stôl Main Eventu. Určite to bola dlhá cesta od Day 1A. Ako je možné, že ste hrali práve tento hrací deň? Myslel som, že hráčske pole bude slabšie. Bol to deň po 4. Júli a myslel som, že veľa ľudí bude ešte unavených z osláv a zabávania sa noc predtým. Vedel som, že veľa profesionálov v tento deň hrať nebude. „Table selection“ je jedna z najdôležitejších vecí v pokri, vedel som, že keď budem mať dobrý začiatok, mohlo by to skončiť dobre. V treťom hracom dni ste mali najmenší stack z vašich troch bratov, nemali ste z toho zmiešané pocity? Vôbec nie, my sa navzájom podporujeme. Práve naopak, dodalo mi to sebadôvery, že sa dokážem aj ja dostať vyššie.
Nakoniec sa stalo niečo nevídané a všetci ste sa dostali do peňazí, mali ste nejaké stávky medzi sebou? Mal som stávky s Dannym a Ericom. Štyria bratia sa dostali do ITM, to už sa pravdepodobne nikdy nestane, je to skvelý úspech. Ja som sa len modlil, aby sa aspoň jeden z nás dostal na final table, našťastie som to bol práve ja, ale želal som si aby tam boli moji bratia so mnou. Všetci sme odviedli kusisko roboty na...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Michael ’The Grinder’ Mizrachi

Odoslaťod Megs 10 Okt 2010 20:04

Od neho sme sa ničoho iného ako nezmyselných CALLov nedočkali.
Mal viac štastia ako rozumu.
Obrázok používateľa
Megs
 
Príspevky: 23
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 7 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Michael ’The Grinder’ Mizrachi

Odoslaťod 3flash3 11 Okt 2010 00:01

Možno by si mali niektorí ľudia uvedomiť, že netreba niekoho odsudzovať kvôli tomu, že ho vidia v telke zahrať nejakých 5 handov a potom rozoberať jeho hru. Lebo ten event netrvá dve hodiny, ale pár dní. A to, že vidíš nejakú ruku, ktorú si ESPN vystrihne,lebo sa im hodí do vyslelania, neznamená, že Mizrachi je lucker, nevie hrať a nemá rozum. Jeho výsledky hovoria samé za seba...rád by som videl tie tvoje, keď si už tak rozobral jeho pokrové schopnosti.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Michael ’The Grinder’ Mizrachi

Odoslaťod KKpokerkingKK 11 Okt 2010 10:08

Michael mal na tom 50k Championship kus velkeho stastia v heads up ale pri dobrych hracoch stoji aj stastena....a v Main Event aj aktualny chipleader DUHAMEL padol v 4 dni na uplny short na 100k chipsov a teraz je monster chipleader, podobne ako Michael, ked bol short, vyhral AI a potom uz siel len hore....
KKpokerkingKK
 
Príspevky: 148
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: -19

Re: Michael ’The Grinder’ Mizrachi

Odoslaťod Megs 11 Okt 2010 14:12

3flash3 napísal:Možno by si mali niektorí ľudia uvedomiť, že netreba niekoho odsudzovať kvôli tomu, že ho vidia v telke zahrať nejakých 5 handov a potom rozoberať jeho hru. Lebo ten event netrvá dve hodiny, ale pár dní. A to, že vidíš nejakú ruku, ktorú si ESPN vystrihne,lebo sa im hodí do vyslelania, neznamená, že Mizrachi je lucker, nevie hrať a nemá rozum. Jeho výsledky hovoria samé za seba...rád by som videl tie tvoje, keď si už tak rozobral jeho pokrové schopnosti.



Videl som to celú tu session! :D
Obrázok používateľa
Megs
 
Príspevky: 23
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 7 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Michael ’The Grinder’ Mizrachi

Odoslaťod DevilMayCry 11 Okt 2010 16:33

ked pozeram tie prenosy ja tak sa mi zda ze hram na rovnakej urvoni ako oni a monzo aj vyssej :lol2:
videl som kazde wsop od roku 2007......
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Michael ’The Grinder’ Mizrachi

Odoslaťod fekalm 12 Okt 2010 15:16

chlapci.. nasetrite 10k$ utekajte do vegas a hrajte!!
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: Michael ’The Grinder’ Mizrachi

Odoslaťod DevilMayCry 26 Okt 2010 12:21

na inej slovenskej pokrovej stranke som videl zaujimave info:

"whats going on guys...just got back from Austria, Hungary and Slovakia..back in London.busted out of Poker millions a full tilt poker event"

toto hodil na svoj twitter The Grinder 14.10.2010.....kua skoda ze o jeho pohybe v nasich koncinach nik nevedel, nejaky rozhovor by bodol.....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Michael ’The Grinder’ Mizrachi

Odoslaťod cercerBTSSK 26 Okt 2010 12:46

chlapci zlati - nic Vam nebrani hrat tak "zle" ako on a napriek tomu zarobit tolko peniazkov....
Mal som moznost hrat s nim na jednom stole - mimochodom, je to jeden skromny chalan, s ktorym sa da v pohode porozpravat a nerobi ziadne opicky na stole ako niektori jeho menej uspesni kolegovia
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Michael ’The Grinder’ Mizrachi

Odoslaťod KKpokerkingKK 26 Okt 2010 12:52

DevilMayCry napísal:na inej slovenskej pokrovej stranke som videl zaujimave info:

"whats going on guys...just got back from Austria, Hungary and Slovakia..back in London.busted out of Poker millions a full tilt poker event"

toto hodil na svoj twitter The Grinder 14.10.2010.....kua skoda ze o jeho pohybe v nasich koncinach nik nevedel, nejaky rozhovor by bodol.....


:ovca:
podla mna bol hrat cash 0.25/0.50 v blave a neslo mu, tak sa siel opit do Harleya a siel do komy...
:nina:
KKpokerkingKK
 
Príspevky: 148
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: -19

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!