EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod eraserSK 31 Okt 2010 20:03

ako ja to nevidim bo som neni v ba ale na ubohom nete, ale live blog na ps.com sledujem a co pisali, tak to bola epic handa, uz sa nanu tesim ked si pozriem video.

Co sa tyka toho ci spravil zle, alebo dobre, to nebudem sudit ale som rad ze ho trafilo, nech to vyhra ;)
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod 1zart1 31 Okt 2010 20:06

OPS, trochu som vedla teraz. Slowroll predpokladam je slowplay, vsak? Teda v tej hre islo o to, ze Hruby mal nuts a slowplayoval a to je neeticke? Ja som myslel, ze toproste zahral dobre ked tam dostal cipy superov, ved o to ide ci nie? Daniel trochu vela rozprava ale zasa bavi seba aj ostatnych, myslim tiez ze je OK aj ked niekomu moze prave to rozpravanie vadit, ale ako je to s tou etikou?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod tommyKE 31 Okt 2010 20:10

1zart1 napísal:OPS, trochu som vedla teraz. Slowroll predpokladam je slowplay, vsak? Teda v tej hre islo o to, ze Hruby mal nuts a slowplayoval a to je neeticke? Ja som myslel, ze toproste zahral dobre ked tam dostal cipy superov, ved o to ide ci nie? Daniel trochu vela rozprava ale zasa bavi seba aj ostatnych, myslim tiez ze je OK aj ked niekomu moze prave to rozpravanie vadit, ale ako je to s tou etikou?


http://www.youtube.com/watch?v=WRCbuoVnt8k
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod speksSVK 31 Okt 2010 20:13

po flope bolo v pote tusim okolo 700tisic...flop tusim K58 ci neico take,po flope nemec co mal AA betol myslim okolo 600t..cize skoro cely pot....daniel call hned mal K9...call aj martin...asi 1/4 jeho stacku..dost risky call.....turn 9..to zabilo daniela...jasne ze nemec uz pushol..daniel tiez...a martin uz si len povzdychol..mal postupku..ale boli tam two clubs aj two hearts..cize mozno sa aj bal..i ked pochybujem ze by to oni pushovali iba s flushdraw...cize call...mne sa to nezdalo ako moc slowplay..skor dost loose call po flope...ale ratal aj s tym ze ked to hitne tak ziska vela chipov od tych dvoch...podarilo sa mu...pot cez 10mello
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod yegon 31 Okt 2010 20:15

btw myslim ze danielov pf call s K9 bol z uplne ineho sudka nez martyho :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod eraserSK 31 Okt 2010 20:25

yegon napísal:btw myslim ze danielov pf call s K9 bol z uplne ineho sudka nez martyho :)


jak to myslis? No martin mal aspom odds ako take ked calloval ako 3ti
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod matiapag 31 Okt 2010 20:31

Tak podla mna sa k tej hende Marty este vyjadri, imo neverim, ze tam calloval s umyslom volaco trafit :) Mal absolutnu poziciu na nita, ktory otvoril z UTG a Daniela, o ktoreho kvalitach asi Marty nepochybuje. Imo teraz je otazne, kolko na tom turne cakal. Bolo tam napisane, ze si zlozil ruky za hlavou a povzdychol si (ci daco take), co mne osobne nepride, ako preverovanie si, ci ma naozaj nuts. Sice bol Danny nahnevany, ale potom povedal, ze vsak Marty je v tychto velkych hrach novy, a ze tento prvy raz sa mu to da odpustit. Tak snad z toho nespravia nejaky strasny skandal, hral fakt paradne, dlho dlho zahadzoval ruky, a potom zacal ten image vyuzivat, parkrat 3betol, ziskal stack 15-20BB a zacal hrat solidny poker :) Cize sice bol v tejto hande extremely lucky, podla mna je jasne, ze to hra proste na urovni a vie, co robi. Vyzeral aj dost kludne, takze si nemyslim, ze ten call so 67o pf nemal dopredu premysleny, co a na akych flopoch bude robit, neviem, snad sa k tomu vyjadri.
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod DevilMayCry 31 Okt 2010 20:35

matiapag napísal:hral fakt paradne, dlho dlho zahadzoval ruky, a potom zacal ten image vyuzivat, parkrat 3betol, ziskal stack 15-20BB a zacal hrat solidny poker :)


jo a potom trafil 3outer A10 vs AQ...ale aj to k pokru patri....bez toho sa takyto big turnaj neda vyhrat
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod matiapag 31 Okt 2010 20:48

jojo, na to som zabudol :) Ale to bolo este v case, ked bol uplne najmensi short, nie?
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod speksSVK 31 Okt 2010 20:49

matiapag napísal:jojo, na to som zabudol :) Ale to bolo este v case, ked bol uplne najmensi short, nie?

ano
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!