EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod mave 31 Okt 2010 20:55

fuuuha aky slowroll, jedna vec by bola keby si tie karty skontroloval, ale on vedel ktora bije od zaciatku aspon podla toho co som sledoval sa rovno chytil za hlavu pockal a potom callol bez toho aby sa na ne pozrel, keby to bol daky sedliak co tam prisiel skocit a prvy krat hra poker, tak sa to da pochopit, ale ps pro? hanba
mave
 
Príspevky: 5
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod matiapag 31 Okt 2010 21:02

a mame tu headsup pani, pomer stackov 12,4M (Hruby) vs 5,2M(Eiler, unknown for me)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod DevilMayCry 31 Okt 2010 21:05

matiapag napísal:a mame tu headsup pani, pomer stackov 12,4M (Hruby) vs 5,2M(Eiler, unknown for me)


drobne info:
Jako třetí hráč v žetonech bude nastupovat do finále jeho nejmladší účastník Michael „mae9690“ Eiler. Eiler je dvacetiletý student ekonomie, který žije u Mnichova. Jedná se o kvalifikanta herny P****Stars, jež zaznamenal největší pokerový úspěch letos v březnu, když vyhrál prestižní soutěž Sunday Million (za výhru obdržel 260.000 USD), když překonal více než 10.000 hráčů.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod matiapag 31 Okt 2010 21:09

DevilMayCry napísal:...


a hra brutalne agresivne :D
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod 7castle 31 Okt 2010 21:42

yegon napísal:neviem ako ty ale ja by som sa ked ide o take peniaze 2x pozrel aj ked by som vedel ze mam asi flush, proste by som neveril svojmu stastie

uz som to par krat zazil a ver mi pozrel som sa ci naozaj mam to co si myslim ze mam

nemylsim ze by marty mal skusenosti so situaciami na final table EPT myslim ze Daniel mohol prejavit trochu pochopenia


Yegon bohuzial som to stale nevidel, ale z dostupneho infa je jasne, ze toto nebude ten pripad... jemu trvalo 15+ sekund kym to zavolal, mal immortal nuts (o FD na nebudeme bavit, predpokladam ze je jasne z akeho dovodu), uzatvaral akciu, AK si nebol isty mal sa kuknut znova na karty a snapcallovat, end of story. To uz nehovorim o tom, ze to hra uz X rokov, na turne robil najdolezitejsie rozhodnutie svojho pokroveho zivota, tak by si hadam mohol pamatat co mal.

Pre mna je to uplne nevysvetlitelne, ale nic dobre z toho nekuka a fakt som zvedavy na nejake vysvetlenie.

Yo a Negreanov call neriesim, v tom mas Yegon samozrejme pravdu, ale to uz je ina tema...

Btw ked niekto viete kde sa to da kuknut sem s tym ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod Marian21x 31 Okt 2010 21:52

7castle napísal:Btw ked niekto viete kde sa to da kuknut sem s tym ;)


Pravidelne to opakujú počas breakov na http://www.P****Stars.tv/poker-video-51 ... ondon.html .Inak som to na nete ešte nevidel.
Marian21x
 
Príspevky: 107
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 17 krát/4 krát
Karma: 1

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod tomm 31 Okt 2010 21:59

Suhlasim so 7castlom, toto musi insta callovat, este si aj pockal na otocenie kariet a az potom to ukazal, nechapem...
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod pegas1975x 31 Okt 2010 22:03

to fakt nechapem ze niekomu vadi 15 sekund rozmyslania pred najdolezitejsim dorovnanim v doterajsom Martyho pokrovom zivote,
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod popoBA 31 Okt 2010 22:03

ako srry ale ja tiez kolkokrat kukam neveriacky ked mi ludia predomnou sypu plnu ked mam nuts.chvilu som sokovany,este raz sa pre istotu pozrem ci fakt dobre vidim a az potom urobim action.a to hram o malilinko mensie peniaze o ake sa hralo v tejto situacii.a karty ukazuje ten co dal prvy allin takze to je uz uplne onicom argument ze ukazoval posledny.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod matiapag 31 Okt 2010 22:14

popoba napísal:a karty ukazuje ten co dal prvy allin takze to je uz uplne onicom argument ze ukazoval posledny.


Technicka poznamka: je to tak? nie je to klasicky podla pozicie: prvy SB, potom BB atd a nakoniec az button? :) Lebo to by potom dost ovplyvnilo moje live headsup-y, ktore som s ocom zvykol hravat :D
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!