EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod Chlpo1989 31 Okt 2010 22:40

pegas1975x napísal:Inak dnes ste vsetci nejaky nervozny a niektory az agresivny. Berte to v klude.

Nechcel som sa zapajat do tejto debaty, ale nedalo mi to. Neviem, kto tu tymto vyrokom zbytocne vyprovokoval ostrejsie vyjadrenia aj od ostatnych ;) Dalo sa to napisat aj pohodovejsie, nie? :)
:gl:

tommyKe nechapem preco sa zapajas do debaty ked netusis o co ide.
Nabuduce najprv citaj a zisti si detaily kym sa rozhodnes pisat.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod sudden 31 Okt 2010 22:58

Negreanu aj Marty mali dostat sitout za chip dumping, ved oni xceli tu nitku nachipovat, len na turne nechtiac trafili spolocny out :ROFL:

k tomu slowrollu, nemyslim, ze by to nejako umyselne slowrolloval, bol to skor asi sok z toho, ze sa k nemu hrnie 10+mega pot, ale nevyznelo to prave najlepsie (necudujem sa, ze bol Negranu z toho taky rozladeny) karty si mohol Marty skontrolovat aj 4 krat kym sa k nemu dostala akcia na turne a krutit sa tam az po snapcalle :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod sudden 31 Okt 2010 23:05

DevilMayCry napísal:nevie niekto nahodou ci predal martin nejake percenta alebo hral sam za seba ?


myslim, ze nieco urcite predal, na pokergamingu ponukal 30% na predaj a par dni pred main eventom pisal na facebooku, ze ma este volnych 10%, uvazoval som, ze kupim nejake 2-3%, ale markup sa mi zdal prilis vysoky, tak som sa na to vykaslal :wall: :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod party77 01 Nov 2010 16:09

hmm asi nie som dobry pokrovy hrac ale mohol by niekto zrozumitelne vysvetlit aj pre menej chapajucich ako som ja :-) ze co ten martin hruby tak spatne zahral... ? ... resp co nemal spravit... ked sa tu strhla taka vasniva diskusia... niekedy sa mi zda ze pokrovy profesionaly pouzivaju nejaky zvlastne pravidla ze co a ako hrat... resp. ze co nehrat :-)
dakujem
party77
 
Príspevky: 18
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod popoBA 01 Nov 2010 16:17

tak v prvom rade na flope calloval za 1/4 stacku monster bet so 6 outami pricom mu muselo byt jasne ze na turne ide minimalne jeden stack dnu a ked nehitne musi foldnut.ale vlastne ta velka diskusia bola o tom ze na turne hitol NUTS a podla niektorych moc dlho rozmyslal kym dorovnal za co mu potom daniel odmietol podat ruku
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod Ivo 01 Nov 2010 17:33

tak myslím, že 7c je kvalifikovaný na to, aby tu napísal to, čo napísal. Ja som síce nekvalifikovaný freerollista z Hronu, inkriminovanú handu neviem nájsť, ale keď je pravda, že Hrubý tankoval 15s+(stačilo by aj 3s), tak nie je o čom yegon. Toto by snapol aj Jano z Očovej, nieto P****Stars Pro hráč. A Daniel je dostatočne kvalifikovaný na to, aby povedal Hrubému, to čo povedal. :poklona:
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod popoBA 01 Nov 2010 17:42

co znamena kvalifikovany v pokri?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod TomMolivan 01 Nov 2010 17:49

co znamena kvalifikovany v pokri?


Been there, seen a lot.

Jednoznačne jeden z najhorších, ak nie najhorší slow-roll ever.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod Ivo 01 Nov 2010 17:53

Tony G by ti to vedel vysvetliť najlepšie. :Yahoo!: Ale jednoducho to znamená asi toľko, že si kvalifikovaný v danom obore. V tomto prípade v pokri. :lol2:
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod popoBA 01 Nov 2010 17:54

a kvalifikujem sa ako?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!