Nanonoko v TILTE - 20-hodinová session!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Nanonoko v TILTE - 20-hodinová session!

Odoslaťod poldinhoo 09 Nov 2010 18:19

no zrejme hej buschlee,aôe jeho presné čísla má len on.. A v článku musím mať nejaký zdroj a preto som tam aj uvádzal, že "na základe informácii z databázy ptr." alebo nieco take ..Aj keď viem, že ptr neni úplne presné :x
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Nanonoko v TILTE - 20-hodinová session!

Odoslaťod buschle 10 Nov 2010 07:41

poldinhoo napísal:no zrejme hej buschlee,aôe jeho presné čísla má len on.. A v článku musím mať nejaký zdroj a preto som tam aj uvádzal, že "na základe informácii z databázy ptr." alebo nieco take ..Aj keď viem, že ptr neni úplne presné :x

hej chapem , aj na svetovych forach to beru ako meritko , ja len konstatujem o ptr. Aj ten rakeback by ma zaujimalo ako vyratavaju kedze tam ma 190K , (pritom prva SNE , +110K, druha SNE +150K, tretia SNE co bude mat +150K takze urcite len od roku 2008 je jeho rb min 500k.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Nanonoko v TILTE - 20-hodinová session!

Odoslaťod dzejkej 10 Nov 2010 14:51

Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Nanonoko v TILTE - 20-hodinová session!

Odoslaťod matiapag 10 Nov 2010 15:17

buschle napísal:hej chapem , aj na svetovych forach to beru ako meritko , ja len konstatujem o ptr. Aj ten rakeback by ma zaujimalo ako vyratavaju kedze tam ma 190K , (pritom prva SNE , +110K, druha SNE +150K, tretia SNE co bude mat +150K takze urcite len od roku 2008 je jeho rb min 500k.


ten rakeback na ptr.com je cislo, ktore zodpoveda tomu, co by si dostal, keby mas rakeback cez ptr.com. Neviem, ako to u nich funguje, v kazdom pripade na P****Stars rakeback zarucene neponukaju. Ale co chcem povedat je, ze to cislo na ptr ohladne RB je proste 30% z rake-u a neberie sa ohlad na hernu ani na VIP programy ani na nic. Jedine ta moze zaujimat nahraty rake, akurat to mozme povazovat za ako-tak presne cislo ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!