Spúšťame ligu o EPT Praha!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod Adrian1990 28 Nov 2010 22:45

ps ja ti prajem ten tiket ,samozrejme že aj sebe :) a vlastne každému kto to hral ...
Adrian1990
 
Príspevky: 98
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod fekalm 28 Nov 2010 22:49

to uz necham na admina..ale v lobby ziadna zmienka o top36 nebola..to som sa dozvedel od teba v HU..
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod APminer 28 Nov 2010 22:50

jednoznacne to melo byt pro 36 a hralo 65 .... neco neni v poradku ... jaka bude oprava nechavam na domluve PP.sk a P****Stars ;)

Za tento príspevok od APminer poďakovali :
mmcanny
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod DevilMayCry 28 Nov 2010 22:53

APminer napísal:jednoznacne to melo byt pro 36 a hralo 65 .... neco neni v poradku ... jaka bude oprava nechavam na domluve PP.sk a P****Stars ;)



P****Stars zaplati vsetkym ucastnikom buy-in priamo na EPT...kto je za ? :crazy: :D
spravime peticiu a ked sa pod nu podpisu vsetci zucastneni tak to uz nemoze ps ignorovat..... :lol2:

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali - 3:
aasipiaa, APminer, Dalco12
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod smic 29 Nov 2010 09:03

DevilMayCry napísal:
fekalm napísal:hral som jeden turnaj davnejsie a nic viac...a neriesil som podrobnosti atd...a vecer som si zapol PS a vybehol mi tam tento turnaj a bol som tam automaticky regnuty..tak som to normalne hral a dokonca vyhral..


no kedze si hral aspon jeden turnaj tak si musel byt na pokerportali kedze heslo bolo zverejnene len tu a sry ale nechce sa mi verit ze si nemal sajn o co ide a spon si neprecital zakladne info o akcii....ale uznavam ze to nie je tvoj problem a ak tu na niekoho poslem monka tak to bude P****Stars :D


Jako na rovinu, z toho hlediska musím taky poznamenat, že to bylo celkem matoucí, já si všimnul, že se hraje EPT liga, viděl jsem první turnaj, zjistil jsem heslo, regnul jsem se... po skončení turnaje mi přišel mail s výsledkem turnaje, že jsem automaticky registrovaný do finálového turnaje, tak jsem si říkal, fajn, další turnaje hrát nemusím, další 3 nebo 4 jsem nehrál... Pak jsem se náhodou díval na pokerportal a všiml jsem si článku, že kvalifikace pokračují a že registrace do finálového turnaje jsou vlastně neplatné a budou se předělávat. Takže kdyby ne tahle náhoda, tak bych to taky třeba nevěděl, protože to nastavení automatických registrací do finále od P****Stars bylo teda hodně matoucí...
smic
 
Príspevky: 9
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod DevilMayCry 29 Nov 2010 09:20

smic napísal:
Jako na rovinu, z toho hlediska musím taky poznamenat, že to bylo celkem matoucí, já si všimnul, že se hraje EPT liga, viděl jsem první turnaj, zjistil jsem heslo, regnul jsem se... po skončení turnaje mi přišel mail s výsledkem turnaje, že jsem automaticky registrovaný do finálového turnaje, tak jsem si říkal, fajn, další turnaje hrát nemusím, další 3 nebo 4 jsem nehrál... Pak jsem se náhodou díval na pokerportal a všiml jsem si článku, že kvalifikace pokračují a že registrace do finálového turnaje jsou vlastně neplatné a budou se předělávat. Takže kdyby ne tahle náhoda, tak bych to taky třeba nevěděl, protože to nastavení automatických registrací do finále od P****Stars bylo teda hodně matoucí...


suhlasim....P****Stars na strednu europu z vysoka seru :evil:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod chrapos 29 Nov 2010 10:51

chcem sa opytat ako to teda je s tymi vyhrami,skoncil som 4,kde mam poslat tie osobne informacie na vecnu cenu,a chcem sa opytat ako to je s tym moneybookers,nemam s tym ziadne skusenosti,vopred dakujem.
chrapos
 
Príspevky: 1
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod vlade 29 Nov 2010 11:04

chrapos napísal:chcem sa opytat ako to teda je s tymi vyhrami,skoncil som 4,kde mam poslat tie osobne informacie na vecnu cenu,a chcem sa opytat ako to je s tym moneybookers,nemam s tym ziadne skusenosti,vopred dakujem.


Posli udaje na support@pokerportal.sk, moneybookers je internetova penazenka, ak este nemas tak si zaloz ucet na http://moneybookers.com/app/?l=CZ, je to zadarmo.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod diamondpro 29 Nov 2010 18:43

Rozhodnutí že včerejší turnaj platí je opravdu zoufalé. Snad byla jednou určená pravidla že se finalé bude hrat ve 36lidech, ne že se bude hrat v 65 a ztoho polovině hráčů tam neměla co dělat. Chápu že člověk může udělat chybu ale že tu chybu bude chtít orpavit další chybou je fakt moc. Snad nemohl být problém turnaj hodinu předzačatkem zrušit nebo během turnaje zavolat admina PS at turnaj zmrazí aby to nevyhral někdo kdo se nekvalifikoval do finale, a pak turnaj nahradit v jiném termínu. Tato liga byl jeden velký omyl.

Za tento príspevok od diamondpro poďakovali - 2:
aasipiaa, mmcanny
diamondpro
 
Príspevky: 1
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod mmcanny 02 Dec 2010 14:12

toto som teraz dostal od P****Stars:

Dear LeQwariq,

We would like to apologise for the technical problems with the PokerPortal EPT Final on Sunday 28/11/2010, which led to a number of players being wrongly admitted to the tournament. We understand that this may have caused you considerable disappointment.

In order to resolve this situation we will be running the final again this Sunday 5th December at 20:00 CET (14:00 ET), limited to the 36 players who are eligible to play. Our records indicate that you are one of these players, so we would like to advise you that the details of the tournament are as follows:

Tournament Name: PokerPortal EPT Final (ID: 337375825)
Date: Sunday 05/12/2010
Time: 20:00 CET (14:00 ET)
Where: Tourney > Private tab

You have already been registered to the tournament, so all you need to do is turn up and play. Good luck in the tournament and we apologise once again for this error.

Regards,
The P****Stars team



takze :good:
mmcanny
 
Príspevky: 78
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 55 krát/5 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 49 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!