´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Buschlem (2. časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Buschlem (2. časť)

Odoslaťod admin 02 Dec 2010 10:45

Diskusia k článku: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Buschlem (2. časť)

Asi dva týždne dozadu som videl v tvojom blogu graf s tvojím najúspešnejším dňom v cash game. Mohol by si ešte raz uviesť, koľko to bolo?
Buschle: Bolo to $8,200. Dúfam, že nový rekord nenechá na seba dlho čakať.Pamätáš si aj na opačný „rekord“? Aký máš najhorší deň? Prípadne downswing?
Buschle: Najhorší deň som mal približne -$7,000 a najväčší downswing asi -$17,000Prehrabával som sa tvojím blogom a našiel som, že 11.decembra 2008 si pridal podobný graf s vtedajším osobným cash game rekordom $550. Dva týždne naspať si mal teda spomínaných $8,200 Za dva roky je to skvelý progres. Kde by si sa chcel vidieť za ďalšie dva roky?
Buschle: Ak by som hral o dva roky stabilne NL1000 aspoň 70,000 rúk mesačne so solídnou winrate, dalo by sa povedať, že tam by som sa chcel vidieť. Do budúcna plánujem určite viac začať hrať heads-up cash game. Teraz sa venujem v cash game iba 6maxu, aj keď pomerne často hrám 3-way alebo heads-up pri zložení 6max stolu.
Tiež snívam o Supernova Elite statuse na P****Stars, ktorý by sa dal dosiahnuť jedine masstablovaním NL200 a NL400 . Toto si nechávam ako možnosť pre rok 2012.
Ktovie, čo prinesie budúcnosť, možno skúsim fulltime hranie, bustnem roll a namiesto flipovania páru proti AK, začnem flipovať burgre pred Tescom.Začínal si na NL5 a momentálne ťa je vidieť až na NL1000 stoloch. To znamená, že si...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Buschlem (2. časť)

Odoslaťod palo1973 02 Dec 2010 11:29

jedna vec sa mi nepaci,ako vsetci a na roznych forach zhadzujete robotu v mcdonalde,ci v roznych tescach a podobnych zariadeniach,a tym ponizujete tych ludi,ja si myslim,ze je to robota ako kazda ina,a odsudenie by si zasluzili skor tisicky hlavne mladych,nezamestananych,ktori si nevedia najst job,lebo u nich v regione je 40 % nezamestnanost a denno denne nad tym lamentuju v miestnej krcme :evil:

-
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Buschlem (2. časť)

Odoslaťod buschle 02 Dec 2010 11:53

palo1973 napísal:jedna vec sa mi nepaci,ako vsetci a na roznych forach zhadzujete robotu v mcdonalde,ci v roznych tescach a podobnych zariadeniach,a tym ponizujete tych ludi,ja si myslim,ze je to robota ako kazda ina,a odsudenie by si zasluzili skor tisicky hlavne mladych,nezamestananych,ktori si nevedia najst job,lebo u nich v regione je 40 % nezamestnanost a denno denne nad tym lamentuju v miestnej krcme :evil:

-


treba aj vediet rozdelit zhadzovanie a pokus o vtip, asi ti to vtipne neprislo.. co uz. Ja som vo svojich 20tich rokoch zacal brigadovat v miestnej interentovej kaviarni za 27sk/h. Vzivote som nezhadzoval niekoho kto zarobi malo.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Buschlem (2. časť)

Odoslaťod palo1973 02 Dec 2010 12:05

ako v pohode,len vsade sa o tom tak posmesne pise a ty si mi prisiel do rany ;)
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Buschlem (2. časť)

Odoslaťod yegon 02 Dec 2010 12:10

ti co pracuju v mcdonalde si to zasluzia :)

mcdonald is evil

skracuje nam zivot, je to skoro to iste ako predavat cigarety - fuj
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Buschlem (2. časť)

Odoslaťod tifoslovan 02 Dec 2010 12:13

jeden z nasich politikov ekonomov a uspesnych podnikatelov robil v jeho zaciatkoch tiez v mcdonalde.........
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Buschlem (2. časť)

Odoslaťod buschle 02 Dec 2010 12:19

Jedlo z fastfoodu ani po 137 dňoch nenapadla pleseň!

10. apríla tohto roka si v jednej z pobočiek tohto reťazce kúpila klasické menu Happy Meal – hamburger a hranolčeky. Jedlo však neskonzumovala, ale nechala ho doma v kuchyni voľne položené na tácke. Každý deň potom fotografovala premenu tohto pokrmu. Ani po 137 dňoch sa ale nedočkala žiadnej závratnej zmeny. Hranolčeky sú ako čerstvé, žemľa trochu povädnutá a mäso z hamburgeru len trochu zoschlo. O plesniach a rozpade tohto „biologického“ materiálu nemôže byť ani reči.

Každý iný organický materiál položený voľne na vzduchu by pritom po toľkých dňoch bol len hromádkou hnedočiernej mazľavej hmoty obalenej rôznymi druhmi plesní
Prílohy
h.JPG
h.JPG (14.31 ) Zobrazená 3344 krát
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Buschlem (2. časť)

Odoslaťod Stanley VII 02 Dec 2010 12:37

Ja si ešte pamätám, ako robil Yegon v auguste 2008 videá okrem iných hráčov aj mňa a Buchleho. Vtedy som hral ešte full ring, ale boli sme s Buchlem obaja na podobnej úrovni, ja som práve prešiel na NL25 ak si dobre pamätám a Buschle tam už bol chvíľu dlhšie. Škoda, že po dvoch rokoch nie som tam, kde Buschle :) Zameral som svoju pozornosť aj trochu iným smerom ako na hru, aj keď to je možno iba alibizmus :angel:

Držím palce, nech si o tie dva roky už Super Nova :gl:
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Buschlem (2. časť)

Odoslaťod Sunwu 02 Dec 2010 12:50

buschle napísal:Jedlo z fastfoodu ani po 137 dňoch nenapadla pleseň!

10. apríla tohto roka si v jednej z pobočiek tohto reťazce kúpila klasické menu Happy Meal – hamburger a hranolčeky. Jedlo však neskonzumovala, ale nechala ho doma v kuchyni voľne položené na tácke. Každý deň potom fotografovala premenu tohto pokrmu. Ani po 137 dňoch sa ale nedočkala žiadnej závratnej zmeny. Hranolčeky sú ako čerstvé, žemľa trochu povädnutá a mäso z hamburgeru len trochu zoschlo. O plesniach a rozpade tohto „biologického“ materiálu nemôže byť ani reči.

Každý iný organický materiál položený voľne na vzduchu by pritom po toľkých dňoch bol len hromádkou hnedočiernej mazľavej hmoty obalenej rôznymi druhmi plesní



tak prave toto nie je velmi dobry dokaz. Hamburger in question nie je plesnivy preto, ze vzhladom na jeho velkost sa z neho vyparila voda a kde niet vody, niet plesne (hint: susene maso). Videl som o tom nejaku studiu, kde pokus opakovali aj s bio hambacom a roznymi druhmi a za rovnakych podmienok im vysiel rovnaky vysledok. Skusim najst linku.

edit:
http://aht.seriouseats.com/archives/201 ... sults.html

Za tento príspevok od Sunwu poďakovali :
oli.strs
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 36 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!