Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod kropaks 08 Dec 2010 14:28

poldinhoo: A kolko % hracov je z USA z tych 200 000 na P****Stars a zo 100 000 na FTP co tam vecer a v noci priemerne hra ?
kropaks
 
Príspevky: 34
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 6 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod poldinhoo 08 Dec 2010 14:37

kropaks napísal:poldinhoo: A kolko % hracov je z USA z tych 200 000 na P****Stars a zo 100 000 na FTP co tam vecer a v noci priemerne hra ?


uf tak to netusim..ale ja mam vacsinou na kazdom stole z piatich superov tak minimalne 3 z USA :)

kazdopadne vypadok tychto herni a dalsich plati pre usa.. mozno budu fungovat v obmedzenom rezime a hrat sa bude dalej..len je rozdiel ked zo 110k hracov tam bude byvat len 30k pretoze aj vela regov z europy odide ked nebude moct vyberat opitych americanov :) klesnú zisky herni, a tak..ale to by som len teoretizoval..
musime pockat ako sa k tomu vyjadria samotne herne..a samozrejme ako dopadne schvalovanie zakona, pretoze este stale je to len navrh
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod ___Mortylen___ 08 Dec 2010 15:10

ehm, skor si myslim, ze tych 110k hracov je tak 15k hracov hrajucich 6+ stolov. Ked yankee&dixie prestanu hrat, tak to bude imo katastrofa pre FTP + PS a online poker celkovo.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod kropaks 08 Dec 2010 15:27

___Mortylen___ napísal:ehm, skor si myslim, ze tych 110k hracov je tak 15k hracov hrajucich 6+ stolov. Ked yankee&dixie prestanu hrat, tak to bude imo katastrofa pre FTP + PS a online poker celkovo.


Ale kedze ide samozrejme o prachy tak sa urcite zakon prisposobi tak, aby aj vlk bol syty (prachy pre vladu USA) a koza zostala cela (hrajuci yakees) :)
kropaks
 
Príspevky: 34
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 6 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod 3flash3 08 Dec 2010 15:47

eraserSK napísal:u nas sa tiez chysta takyto vypadok? to mi je novinka :D z kade mas flash ze to bude trvat 3 roky?


Sry, že som neodpísal skôr, ale zaspal som :) (dlhá noc) ...Čítal som o tom zákone asi posledných 10 hodín a je to v ňom uvedené! Ak teda prejde, čo je dosť pravdepodobné, tak to tak bude ako písal vyššie. Nehnevaj sa, ale mám povinnosti a musím momentálne bežať preč, takže nestíham napísať viac.
Kto neverí, tak nemusí, potom bude možno nemilo prekvapený alebo nech si o tom hľadá informácie sám. Veci sa majú momentálne tak som ako písal.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod w4444x 08 Dec 2010 16:21

Ten black out je vysledkom toho ze PS a FT obchadzaju momentalne zakon tym ze sidlia v danovych rajoch a poskytuju tak hracom z US hrat na ich herni. Oni im chcu dat 15 mesiacov sancu na to aby toto stiahli z US trhu a potom im udelia licenciu, aspon tak som to ja pochopil. Otazkou vsak stale je ci herne ako party/B**n dostanu tu lienciu ihned. Dalsia vec je tam priamo napisana ze to bude po ziskani licencie US only sajta cize by to pre nas bol koniec ps ako pozname. A nezazili by sme novy boom pretoze ak by sa vyhlasil online poker za legalny tak neni viac fishiek na 100 obyvatelov inde ako v US pretoze tu hru tam hra kazdy a ma dlhodobu tradiciu. Ale preco by to malo byt US only je dost nepochopitelne pretoze preco by si si nenechal zadarmo a bez namahy platit dane od cudzincov ? Jediny dovod mi napada nejaky republikansky patriot style bullshit ze chcu aby zahranicny hraci neoberali ich ludi a ten cashflow bol len v ich state ...
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod Accident 08 Dec 2010 16:31

no dufam, ze lobing herni zafunguje a to us only nebude pravda.
Accident
 
Príspevky: 43
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: 0

Odoslaťod 3flash3 08 Dec 2010 23:06

Ono ide aj o to, že herne ako Stars a FTP pracovali doteraz nelegálne a obchádzali zákon. V prvom znení nové zákona o regulácií, mali FTP a Stars platiť pokuty za tieto nelegálne aktivity. Po úprave zákona už tieto herne nemusia platiť pokuty a tak viac menej s "radosťou" súhlasia s ostatnými podmienkami tohto zákona a "blackoutom" na 15 mesiacov. Čo sa týka toho nepripustenia zahraničných hráčov po odstávke, je to uvedené v samotnom zákone a pokiaľ sa niečo nezmení dokedy to neprejde(čo sa nepredpokladá), tak sa pravdepodobne môžeme rozlúčiť v FTP, Starsom a hráčmi z USA. Môžno o tie 3-4 roky, ak vôbec niekedy.
Viac info napíšem zajtra...dneska už nestíham :( sry
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod 7castle 08 Dec 2010 23:52

Ja to teda extra nesledujem lebo na tom nic nezmenim a ked to pride sa nejak zariadim, ale zasadne nerozumiem 2 veciam:

1. Preco flash pises ze sa mozme zo Stars lucit, ked to teraz v USA na 15m zavru to akoze podla teba prestanu Stars? Sak hadam prestanu fungovat v USA, stratime 30% ci kolko trafficu ale fungujeme dalej nie?

2. Preco preboha maju USA problem s tym aby sme tam hrali my cezpolni, sak predpokladam ze vyska nejakych dani/odvodov/poplatkov co budu herne platit bude zavisiet od obratu/zisku takze cim viac penazi sa otoci tym lepsie nie?

:shock:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod zavinac 09 Dec 2010 00:03

Neverim ze Stars "zavru", obmedzia ano, ale to je tak max. Otazka je skor ze do akej miery to obmedzia.
zavinac
 
Príspevky: 71
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/9 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!