2. Majstrovstvá Česko-Slovenska tímov v online pokri: Boj o

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: 2. Majstrovstvá Česko-Slovenska tímov v online pokri: Boj o

Odoslaťod 26luke85 02 Dec 2010 15:14

Dream Team - volne miesto - zaujemci prosím vyplnte si nick na jednotlive herne.. :)

Za tento príspevok od 26luke85 poďakovali :
miroslav69
26luke85
 
Príspevky: 5
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: 2. Majstrovstvá Česko-Slovenska tímov v online pokri: Boj o

Odoslaťod shark777 02 Dec 2010 21:27

vlade napísal:
shark777 napísal:Užívatel pedege založil team a teraz pozerám,že hraje az za iný team.Čo teraz?


Neviem ako sa mu to podarilo, nevsimol som si to, nevadi, skontaktujem ho a nejako to vyriesime, samozrejme bude len v jednom time, tam kde je kapitan, z druheho ho budem musiet vyradit a budu si za neho musiet najst nahradu. 2x body samozrejme nedostane.



Vlade,alebo "admin"podarilo sa s ním skontaktovat?Aké bolo jeho vyjadrenie?Bude vôbec hrat?Keď nie,tak je možnost sa odhlásit
z tohto teamu a pridat sa k niekomu kto aspoň hrá?
( dvaja hráme a dvaja nie-to potom stráca zmysel toho celého a to "majstrovstvá teamov"

Ďík za odpoveď.
shark777
 
Príspevky: 22
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 2. Majstrovstvá Česko-Slovenska tímov v online pokri: Boj o

Odoslaťod vlade 02 Dec 2010 21:39

Napisal som mu, taktiez kapitanovi timu kde bol ako druhy hrac, z druheho timu som ho vyradil, kapitan toho timu si nasiel dalsieho clena tim normalne pokracuje.

Ak sa chces odhlasit z nejakeho timu (preto ze clenovia nehraju) tak mi napis sukromnu spravu, vybavim to a budem potom informovat aj kapitana timu.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: 2. Majstrovstvá Česko-Slovenska tímov v online pokri: Boj o

Odoslaťod shark777 03 Dec 2010 18:13

vlade napísal:Napisal som mu, taktiez kapitanovi timu kde bol ako druhy hrac, z druheho timu som ho vyradil, kapitan toho timu si nasiel dalsieho clena tim normalne pokracuje.

Ak sa chces odhlasit z nejakeho timu (preto ze clenovia nehraju) tak mi napis sukromnu spravu, vybavim to a budem potom informovat aj kapitana timu.



Zatial ďík.Počkám ešte na ten nedelnajší turnaj na doxx-e a potom sa rozhodnem a dám vediet.
V prípade,že sa odhlásim z toho teamu,tak moje body zostanú a prenesú sa do iného teamu,alebo ich stratím?
( môžem založit aj vlastný team ? )
shark777
 
Príspevky: 22
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 2. Majstrovstvá Česko-Slovenska tímov v online pokri: Boj o

Odoslaťod vlade 03 Dec 2010 18:26

shark777 napísal:Zatial ďík.Počkám ešte na ten nedelnajší turnaj na doxx-e a potom sa rozhodnem a dám vediet.
V prípade,že sa odhlásim z toho teamu,tak moje body zostanú a prenesú sa do iného teamu,alebo ich stratím?
( môžem založit aj vlastný team ? )



Kedze predpokladam ze takychto pripadov nebude vela, tak nahrate body budem posudzovat individualne ci nejde o nejaku spekulaciu, ale v podstate ked si sa pridal do timu kde ostatni hraci nehraju, tak nevidim dovod preco ti tie body nezaratat kedze si si ich nahral, samozrejme mozes vytvorit aj vlastny tim potom.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: 2. Majstrovstvá Česko-Slovenska tímov v online pokri: Boj o

Odoslaťod svatos21 08 Dec 2010 20:03

neviem kde to napisat, ale mal som problem s netom tak budem hrat z jedneho pripojenia s hracom miksavk, samozrejme nie sme spolu pri pc. nemal som kde inde hrat, mam net z tcomu a pred turnajom mi vypadol.
svatos21
 
Príspevky: 88
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: 2. Majstrovstvá Česko-Slovenska tímov v online pokri: Boj o

Odoslaťod vlade 08 Dec 2010 23:55

Vysledky dnesneho turnaja nahodene,

Aktualne poradie timov => http://www.pokerportal.info/poker-liga/ma ... adie-timy/
Aktualne poradie jednotlivcov => http://www.pokerportal.info/poker-liga/ma ... ednotlivci
Dnesny turnaj => http://www.pokerportal.info/poker-liga/ma ... t-B**n-320
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: 2. Majstrovstvá Česko-Slovenska tímov v online pokri: Boj o

Odoslaťod cizek 10 Dec 2010 10:56

musí se hrát na obou hernách nebo stači na B**n ?
cizek
 
Príspevky: 3
Založený: Sep 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 2. Majstrovstvá Česko-Slovenska tímov v online pokri: Boj o

Odoslaťod zackmir 11 Dec 2010 00:59

Je mozny daky lobbing v doxxbete aby mi odblokovali konto? blokli ma z dovodu ze som neposlal obciansky a kreditku oskenovanu... :good: (mam konto na 7 herniach, no toto po mne este nikto nepytal) poslal som im to uz... posielal som to sice len dnes na obed, no daako neverim, ze mi to do nedele oprasia... :wall:
zackmir
 
Príspevky: 104
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: 2. Majstrovstvá Česko-Slovenska tímov v online pokri: Boj o

Odoslaťod Zdena_R 11 Dec 2010 13:41

Ahojte, Rangers tým má jednoho člena, který už nemůže z časových důvodů hrát, tak sháníme někoho nového. Tak kdo má zájem, ať mi písne zprávu nebo tady :gl: Zdena_R
Zdena_R
 
Príspevky: 2
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 35 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!