EPT Praha - Day 3: Bendík útočí na titul!!!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Praha - Day 3: Bendík útočí na titul!!!

Odoslaťod 7castle 17 Dec 2010 11:43

cicvor napísal:podla mna tam bola nejaka divoka action pred flopom , mozno vojna blindov ktora sa vymkla kontrole. . . .francuz si asi zratal ze s 92 nebude mat velku nadej ak sa dostane na flop a radsej teda skusil velky 4-5bet. . .Jano mu to asi nezozral a tak sa mohli dostat k flopu s 1M potom. . . .a takyto priebeh by podla mna vysvetloval aj Janov AI call po flope ,a samozrejme dobre pot odds k tomu


No takto nejak to bude, otazka je len preco ked mu to Jano "nezozral" nepushol rovno PF :D

Ale zbytocne tu filozofujeme, kym sa nedozvieme ako to realne bolo su to len teorie...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Praha - Day 3: Bendík útočí na titul!!!

Odoslaťod mmcanny 17 Dec 2010 12:05

inac som si az teraz vsimol, ze tu http://www.pokernews.com/live-reporting ... /chips.htm ma Jano status "PS Online Qualifier", tak ma napadlo, ze ci uz neplati ta jeho teoria o tom, ze online je rigged, co sa tu pred casom rozoberala.. ;)

kazdopadne skvely upsech a chceme vidiet aspon FT.. GL!
mmcanny
 
Príspevky: 78
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 55 krát/5 krát
Karma: 1

Re: EPT Praha - Day 3: Bendík útočí na titul!!!

Odoslaťod Traged 17 Dec 2010 12:09

V prvom rade gratulácia k úspechu. V neposlednom rade je stále vidieť, že nie nejaký skill, read na súperov a iné pokerové nezmysli na turnajoch tohto typu, ale len obyčajné šťastie treba k tomu, aby človek zaknihoval nejaký úspech. Lebo nemá zmysel hrať podľa nejakých pravidiel, keď sme svedkami toho, že sa nájde francúzsky blbec, čo obetuje seat v EPT za 92 suited. A Jano potreboval monster luck, aby chytil ten svoj krásny 4 outer na river. Pretože nikdy neovplyvníme, čo nám vytočí flop a aká akcia sa od neho odvíja. Preto je úplne jedno, či ide tam hrať nejaký P****Stars pro alebo idiot z kvalifikácie za 8 dolárov. Keď raz ide, aj Negreanu s jeho readmi môže ísť do p... :)

Za tento príspevok od Traged poďakovali :
hegides
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: EPT Praha - Day 3: Bendík útočí na titul!!!

Odoslaťod palo1973 17 Dec 2010 12:16

Traged napísal:V prvom rade gratulácia k úspechu. V neposlednom rade je stále vidieť, že nie nejaký skill, read na súperov a iné pokerové nezmysli na turnajoch tohto typu, ale len obyčajné šťastie treba k tomu, aby človek zaknihoval nejaký úspech. Lebo nemá zmysel hrať podľa nejakých pravidiel, keď sme svedkami toho, že sa nájde francúzsky blbec, čo obetuje seat v EPT za 92 suited. A Jano potreboval monster luck, aby chytil ten svoj krásny 4 outer na river. Pretože nikdy neovplyvníme, čo nám vytočí flop a aká akcia sa od neho odvíja. Preto je úplne jedno, či ide tam hrať nejaký P****Stars pro alebo idiot z kvalifikácie za 8 dolárov. Keď raz ide, aj Negreanu s jeho readmi môže ísť do p... :)



presne tak,mas pravdu,si moj hero :poklona:

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali - 3:
1zart1, mmcanny, sudden
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: EPT Praha - Day 3: Bendík útočí na titul!!!

Odoslaťod eraserSK 17 Dec 2010 14:44

toto je velmi trapne ze sa to neda pozerat live cez daku webku alebo co s malym komentom...shame on PStars..!
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: EPT Praha - Day 3: Bendík útočí na titul!!!

Odoslaťod 1zart1 17 Dec 2010 14:54

tomas.ziak napísal:A na akom flope si ochotný callovať len s AK-high, ak nie na takomto, kde je o niečo pravdepodobnejšie, že súper sa len snaží reprezentovať svojou agresivitou silnejšiu ruku, no nemá made hand.

Presne tak, to bol aj podla mna velmi dobry flop pre AK, farba predsa len nepada tak casto ako by sme chceli...to povedal niekto mudrejsi, samozrejme, ja na nu cakam jak debil castokrat
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: EPT Praha - Day 3: Bendík útočí na titul!!!

Odoslaťod janobendik 20 Dec 2010 18:17

ahojte, uz som pisal v inom blogu, ze dam zostrih z turnaja neskor, ale neda mi tuna ihned reagovat, lebo reportersky skriatok a zle skomentovana ruka ma stava do pozicie poloblbca a gemblera . bolo to tak:
predhistoria : asi 3 hod predtym, ja 850K francuz 400K priemer turnaja 500K
...fr, raise po foldoch na butone 25K ja call s Ts9s. flop Js8s 2, ja bet 36K fr. raise do 80K , ja allin a on CAAAAAALLLLL s T8 !!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: bohuzial to vydrzalo a mojich 18 outs boli nanic....zostala vo mne zlost,rozformovali stol.
.... a tak presadili fr. s cca 500K k mojmu druhemu stolu hned po mojej pravej ruke. uz druhe rozdanie prinieslo danu akciu: chalan s cca 450K bet 37K fr. call, ja pozriem a co vidim?? AK - samozrejme so stackom 1,2 mega reraise na 140 K !!! {zatial myslim vsetko OK?}, chalan fold , fr. call. FLOP 9 Jd6d, fr. check, ja vyuzivam ponukanu sancu a davam allin,..................na moje prekvapenie {to aj s AJ by rozumny hrac mal problem dat} fr. cal a ukazuje 9d2d, skoro som skolaboval od zlosti a este stastie ze neboli zapnute mikrofony a po nasemu nerozumeju :lol2: . nastastie karta bola spravodliva a gamblera poslala riverovym A do vacnych lovist! TAK to bolo
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: EPT Praha - Day 3: Bendík útočí na titul!!!

Odoslaťod yegon 20 Dec 2010 18:23

tak jeho call allinu na flope je uplne standard asi nic ine tam robit nemohol, ako sa ale dostal k flopu ostane asi pre buduce generacie zajadou :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Praha - Day 3: Bendík útočí na titul!!!

Odoslaťod popoBA 20 Dec 2010 18:33

ja hlavne nepochopim naco to tam taki ludia idu hrat a nechaju tam 5000e (ak to teda nebol nejaky freeroll kvalifikant co asi aj bol) ked idu hrat o stacky s T8 a 92...
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: EPT Praha - Day 3: Bendík útočí na titul!!!

Odoslaťod marcoo12snv 20 Dec 2010 18:35

ak je tento call standart, tak s pokrom koncim :o
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!