Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Jackal 27 Dec 2010 23:04

ja mam len jednu otazku na popa chlpa, ze preco plytvate slovami na bendika a trageda ked maju svoj nazor na online poker a
radsej nepomozete rybe ako mne s diskusiou ruk co som postol v mojom blogu :D

Za tento príspevok od Jackal poďakovali :
Traged
Jackal
 
Príspevky: 12
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod w4444x 27 Dec 2010 23:04

Jano a nikdy ti nenapadlo ze ked trafis kazdy druhy turnaj live tak sa to musi niekde vybalancovat :) ? Priznajme si ze nie si asi zdaleka najlepsie hrajuci hrac na slovensku a stale si zarobil viac ako 99.5% ludi pokrom. V online je ovela viac dobrych hracov ktory ti kazdu chybu daju zozrat a polia online su v priemere 10-nasobne teda aj vyhravat ich budes 10krat menej aj keby si mal stale take stastie ako si mal doteraz.

Ked uz sme pri tych rukach a suckoutoch , uvedomujes si ze by si na tom eptcku spravil iba min-cash keby si nevyhral tu ruku kde si mal AK vs 92dd na flope s 9 a dvoma diamondami ? tam si mal dokonca ovela menej percent ako je maly par proti velkemu paru pf ! A to je len jedna ruka dalsich xy flipov etc a ked by sme si to zratali na vyhru v turnaji pri 500 ludoch mas sancu nejake 0.1% ? (nie ze by si bol taky zly ale "najlepsi" hrac v poli by mal zrejme 0.125%? )

Ja len aby si sa neocitol v obdobii ked budes triafat na PS jeden turnaj a druhym a live 5 rokov nebudes na FT nikde a potom z coho budeme mat zabava na pp.sk :( ?

Za tento príspevok od w4444x poďakovali :
Chlpo1989
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod tomisumi 27 Dec 2010 23:06

Čistý fail toto :shock:

Odpovedzme si na základné otázky:
Koľko môžeš odohrať live turnajov napr. za mesiac?
Koľko môžeš odohrať online turnajov napr. za mesiac?

Imo tam je veľký nepomer a samozrejme platí čím viac odohráš tým viac suckoutov a všeličoho iného dostaneš.

A sranda že som tu nevidel od nikoho aby spomenul nejakú handu kde on naopak uluckoval nemožné...alebo sa vám niečo také ani nestalo? Všetko je nastavené proti vám?
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod vlade 27 Dec 2010 23:11

Nehadajte sa, ved su vianoce :)

Je zbytocne niehoho, co je o niecom predsvedceny nutit aby zmenil svoj nazor, tak to proste funguje. Ked ma niekto pocit ze herna podvadza neni nic jednoduchsie ako tam nehrat, alebo si vymysliet svoju vlastnu strategiu ako Jano, ved ked predsa vzdy vyhrava mensi par a som o tom presvedceny, tak budem hrat male pary a velke zahadzovat, nie? Mozno to bude vychadzat a mozno nie, kto vie.

To je rovnaka dilema ako napriklad nabozenstvo, niekto veri, niekto neveri, ale ani jedna strana nedokaze tu druhu presvedcit o svojej pravde.

Tak naco sa hadat a zosmiesnovat, nech si kazdy ma svoju pravdu a vsetci budu spokojni :)
Naposledy upravil vlade dňa 27 Dec 2010 23:11, celkovo upravené 1 krát.

Za tento príspevok od vlade poďakovali :
Mlachi
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 27 Dec 2010 23:11

A_Rimmer napísal:http://www.pokerportal.info/poker-diskusia/videa-z-hrania-pokru-f95/P****Stars-mtt-55-sunday-special-chop-t5062.html?hilit=yegon%20mtt

7castle uploadni sem celu Tvoju historiu SNGciek :D , nech ma Traged co citat na dobru noc.

A/!!!!!!!!!!!!!!!!! chval sa svojim perim!!!!!!!!!!!!!!
B/ skoda by bolo postovat 7castle za poslednych 90 dni prehral v herni PS na SNG podla http://www.pokerprolabs vyse 7000K!!!! takze asi tazko sa stravuje z pokru.
C/ dalsi chvalenkar prosim, uved svoj nick pozrieme sa :P
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Chlpo1989 27 Dec 2010 23:12

Jackal napísal:ja mam len jednu otazku na popa chlpa, ze preco plytvate slovami na bendika a trageda ked maju svoj nazor na online poker a
radsej nepomozete rybe ako mne s diskusiou ruk co som postol v mojom blogu :D

Tak ja napriklad som pred chvilou prisiel z oslavy a celkom ma tato tema zaujala :trikoza3:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod marcoo12snv 27 Dec 2010 23:13

rata sa aj ina herna ako PS? :lol2:
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 27 Dec 2010 23:16

Suckouty patria k pokru, ja sa nehnevám na suckouty, čo príde na boarde nikto neoplyvní, len jedno nechápem, že keď sa ukáže showdown na PS, tak už do predu tuším, čo ma pokuruje a aj tak sa stane. Samozrejme kopec suckoutov som porozdával aj ja, ale iným spôsobom sa človek tam neuchytí. ---------- TOMI just for u honey

Marco na to, že je pomaly rok 2011, tak nemám záujem sa uberať smerom na východ republiky, kde dávno skapal pes ok?
Diskusiu som otvoril kvôli tomu, že ja som len podal svoje skúsenosti konkrétne s herňou P****Stars a už sa tu ozvali hrdinovia, že to nie je tak. Pointa je celá v tom, že si rád pozriem ich online hru, priučím sa, chcem vidieť tie ich úspechy a nie sprosté grafy, čo sem postujú zriedka. Sa hambíte na niečo ? postnite mi, kedy ste online a ja sa rád pridám, možno ma to po zhliadnutí vašich úspechov znova prinúti vložiť real money na účet HAHA HAHA a ešte raz HA
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 27 Dec 2010 23:19

....pardon , oprava
B/ nie 7000K ale 7000USD :)
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod popoBA 27 Dec 2010 23:19

davam si prave PLO na CAKE mozes sa ist pozerat :crazy:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!