Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod admin 25 Dec 2010 11:57

Diskusia k článku: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspech´

Kapitánom Slovenskej republiky na World Cup of Poker bude nový člen Team Poker Stars Pro Dag Palovič. Čo na účasť vo World Cup of Poker turnaji na Caribbean Adventure 2011 hovorí? Aké je zloženie nášho tímu? Aké sú ich doterajšie výsledky? Daga a tiež P****Stars country managera pre CZ/SVK Ondřeja Drebotu sme sa tiež spýtali, čo hovoria na jeho nový kontrakt. Počas P****Stars Caribbean Adventure 2011 sa počas 9 dní uskutoční až neskutočných 48 eventov! Medzi najzaujímavejšie budú určite patriť "Super High Roller" s buy-inom $100,000 ktorý bude odvysielaný TV stanicou ESPN2, Women"s Event, či Main Event s buy-inom $10,000 + $300.

No svetovú pokrovú verejnosť zaujme aj 2-dňový event World Cup of Poker (14.1.20111 - 15.1.2011). V ňom sa o $100,000 prémiu za víťazstvo "pobijú": Argentína, Filipíny, Veľká Británia, Španielsko, Slovenská republika, Taliansko, Francúzsko, Ukrajina a USA. Iba pred 3 dňami sa určili kapitáni všetkých tímov. Luca Pagano povedie Taliansky výber, víťaz EPT Praha 2007 Arnaud Mattern je lídrom Francúzska, Španielsko má za kapitána Juan Manuel Pastora, Veľká Británia šarmantnú Liv Boeree. Ženu bude mať vo vedení aj USA, ich kapitánkou bude Vanessa Selbst.

No a kto povedie Slovenskú reprezentáciu? Samozrejme, nikto iný, ako nový P****Stars Pro hráč Dag Palovič. Dag situáciu...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod speksSVK 25 Dec 2010 20:07

toto bude trochu od temy...ale dnes som pozeral nejaku film. rozpravku Kral drozdia brada ci nieco take (prvy krat v zivote som si taketo nieco pozrel,lebo som lezal obzraty pred telkou) a ked isli na konci titulky...tak medzi hercami bol aj Dag Palovic :D neviem ci ako mlady nebol herec...ci ti je vlastne on, bo starsi film..ale boli tam nejake decka tak mozno jeden z nich bol on :P
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod poldinhoo 25 Dec 2010 20:34

"Dag sa narodil 4. januára 1975 v Bratislave. V mladosti sa ako detský herec mihol v zopár filmových inscenáciách, napr. Kráľ drozdia brada, kde si zahral kuchárskeho učňa."

z jeho profilu tu na stránke ;)
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Ceasears 25 Dec 2010 21:45

Tak nieco na moju obranu,aby som nevyzeral ako maximalna :fish: ;) Pokru sa venujem uz skoro 4 roky,pozeram videa z turnajov,studujem :) komentovane videa od nasich ceskych susedov : pan taska85,sun_cz,bejzbolka,trudoy atd...Samozrejme citam clanky na roznych pokrovych portaloch.....hravaval som len live...Asi len pol roka dozadu som spravil svoj prvy deposit :D ale rozhodol som sa hravat len MTT,ale priznam sa,ze videl som milion videii : vsetky HSP,PAD a velmi vela casti EPT,WPT a WSOP,ale take suck-out-y ake som dostal na PS som v zivote nevidel,ani nezazil..(Niekedy az nerozumiem ako moze byt niekto na PS v plusovych cislach,kedze IMO je tam treba az prilis toho stastia...),prehrat vyssi par do nizsieho je uz samozrejma vec pomaly...a nevytocit coin flip,to nebudem ani spominat....Samozrejme tieto veci sa urcite deju vsetkym,ale tym padom nedokazem prechadzat v MTT do ITM,kedze ma niekto pred tym suckne,resp. nevytocim :evil: Aspon tolkoto teda a drzte nam palce na tych Bahamach :good:
:gl: everyone
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod speksSVK 26 Dec 2010 01:06

poldinhoo napísal:"Dag sa narodil 4. januára 1975 v Bratislave. V mladosti sa ako detský herec mihol v zopár filmových inscenáciách, napr. Kráľ drozdia brada, kde si zahral kuchárskeho učňa."

z jeho profilu tu na stránke ;)

cital som ten clanok ked bol aktualny tak odtial sa mi to zdalo:D thx
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod palo1973 26 Dec 2010 10:59

ceasers prajem vela uspechov na bahamach,to ze si v minuse na stars este o nicom nevypoveda,avsak tento tvoj post na " tvoju obranu" ti poriadne pritazil,jednoznacne z neho vyplyva ze si/ako by som to slusne formuloval ked uz mame tie sviatky/ uplny zaciatocnik
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod yegon 26 Dec 2010 11:53

fuck poker enjoy the beach

gl
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod korki 26 Dec 2010 12:16

Ako povedala Palo :) , inak naozaj GL na Bahamach :gl:
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod tomm 26 Dec 2010 12:50

ten turnaj je predpokladam urceny pre 3 zacinajucich hracov, v inom pripade by tie kvalifikacie vyzerali asi inac ako freeroll/1fpp/1usd.
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod buschle 26 Dec 2010 14:05

tomm napísal:ten turnaj je predpokladam urceny pre 3 zacinajucich hracov, v inom pripade by tie kvalifikacie vyzerali asi inac ako freeroll/1fpp/1usd.

hej hej hlavna vyhra toho world cupu je imo uz ta uzasna dovolenka..
Ten prizepool nieje nejak extra velky , ale urcite by potesil ak by sa zadarilo ... tak drzim palce a :gl:
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!