Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Chlpo1989 27 Dec 2010 14:40

Uz sa tesim na 48 stranok diskusie o nicom *YES*
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod yegon 27 Dec 2010 15:11

ale teraz by sa mohol hadat pre zmenu dag, ked uz reprezentuje hernu ktora je tu obvinovana :)

Za tento príspevok od yegon poďakovali - 2:
speksSVK, tomm
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod tomisumi 27 Dec 2010 15:27

no byť v Teame Pro herne ktorá je rigged - fuj! :D
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod popoBA 27 Dec 2010 16:01

janobendik napísal:ahojte. Vela stastia na Bahamach!!! :gl:
...... ceasears... mas absolutnu pravdu co sa tyka online a hlavne PS! hry su tam vytvarane umelo, len zadubenec {pripadne ten co hra naraz 8-10 obrazoviek} si to nevsimne!!! ale ak nechces mat na PP tzv. karmu -15 a nebyt ciernou ovcou tejto stranky, tak si to nechaj pre seba, lebo ta online mysi zabiju grafmi, stotisickami ruk..... :lol2:



aj ked si na rigged PS trafil kvaldu na EPT Praha tak si nadaval ?vlastne ti to zarobilo len kolko?3 miliony?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 27 Dec 2010 16:42

popoba a tebe podobni, naozaj uz neviete pochopit, alebo vas pozorovaci talent =0,0
neviem co je to rigget, napis to ps slovensky , ale ak je normalne na PS napr:
1, maly par vyhra proti vacsiemu ak je v rukach hraca s podstatne vacsim poctom zetonov v 60-70%
2, A5 proti napr AdJx ... je flop 55x JJ, alebo 55d8dJdKd a vyhras na farbu
3, ful proti fullu je v 6hod turnaji na stole priem 15x {v Prahe za 5 dni asi 3/4x!!!! } / hovorim o turnaji, takze nehadzte tu hovadiny o pocte ruk
4, ranner, ranner je casty aj v live, lenze na PS to doskace v 90% pre hraca s vacsimi chipmi
5, v tak polovici turnaja su KKproti AA, KK\QQ, AK\KK....teda "nezahoditelne" konbinacie, tak caste, ze len totalpokerfish si to nevsimne
.................. inymi slovami vsetko je nastavene tak, ze vypadni z turnaja a prihlas sa na dalsi, ved je ich tam plno!
................raz to hra s Tebou inokedy proti. Svoju hru na online turnajoch som musel prisposobit { zaciatky hram ultra agresivne, kedze viem, ze bez chipov som v polke turnaja "v riti" t.j. obetou vacsieho stacku! A ked sme pri tom popoba okrem Prahy som v tomto roku vyhral aj Uruguai,Londyn, barcelonu, Kiev, hold som vsimavy a musel som sa prisposobit!Na online hram mozno ovela viac ako vacsina tuna prispievajucich, takze viem o com pisem a preto aj bez problemov ked som cheepleader na stole davam, alebo doplacam allin s akymkolvek malym parom a je to super ziskove!!! bohuzial, ale to uz nie je o pokri, ale tomu asi nechces rozumiet :gl:

Za tento príspevok od janobendik poďakovali - 2:
popoBA, UNDERTHUNDER
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod popoBA 27 Dec 2010 16:45

dakujem za tvoj dar,ale ja pre teba nic nemam :(
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Chlpo1989 27 Dec 2010 16:54

janobendik napísal:...

Stale dookola o tom istom. Preco nikto z vas, ktori hovoria o tom, ze je to cele ovplyvnene a bla bla...sa nepreukazete ziadnymi dokazmi? Doloz hand history, daj sem printscreen daj sem hocico, pretoze pokial svoje tvrdenia nicim nepodlozis, tak nemaju ziadnu vahu.

Napr. ja som s hernami spokojny, odohral som zhruba 200k ruk a nemozem povedat ani krive slovo...A kludne ich tu dolozim :)

Takze imo najprv dokazy a ked ich nemas, tak sem nevypisuj tieto bludy.

P.S.: A papierik nie je dokaz...

Edit: A ked ste si taki isty tym, ze je to "rigged" tak preco hernu neudate a nevysudite miliony?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod matiapag 27 Dec 2010 17:06

janobendik napísal:...


Tak ked si odhalil take ohromne tajomstva, ktore su pre vsetkych ostatnych (pocnuc uNL fishkami konciac stovkami profesionalov po celom svete) este stale skryte, tak preco si nam ich prezradil? Uzaj depositujem na P****Stars a idem hrat MTT a SNG stylom: ak nemam v tretom leveli stack v TOP10, tak turnaj nevyhram.

A dalsia malickost - ak vravis, ze je to takto, a aj ini hraci pocituju rozne tahy zo strany P****Stars, tak mi prezrad, ako je mozne, ze maju v spicke 20x viac hracov, ako ine herne, kde je vsetko OK? (okrem FTP samozrejme, ale aj tam budu nejake nekale operacie s generovanim handov, ci?)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 27 Dec 2010 18:42

chlpo, zbytocne tu stracam s tebou moj drahocenny cas, je jasne ze iny nazor nepripustis. Len by ma zaujimalo, kolko denne odohras turnajov, ked uz mas odohrane v nich 200K ruk {ak si si nevsimol ja stale pisem o turnajovej hre}. ja denne hram cca 5 hodin a urcite nemam 200K ruk. :lol2: A ked ty tu miesas CG ktory hras na 10 stoloch, tak urcite sledujes aj stoly co sa na nich deje aj po zahodeni kariet, takze vies posudit co tam vyslo :lol2: :lol2:
nehovorim , ze je to len na PS! o PS to tvrdim preto , lebo tam denne hram.
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 27 Dec 2010 18:46

.....a asi nie sme sami s ceasaresom, co si to vsimli, je plno poker hracov s rovnakym nazorm, len aby ste to zistili je treba zdvihnut rit z kresla pri pocitaci a ist medzi ludi :gl:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!