Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 29 Dec 2010 15:26

Tom reálne sa nad tým zamysli. Ja ti poviem príklad na tomto, že keď som známemu hovoril, že nech nedáva pol milióna na vklad do BMG investu, že je to o**b, tak sa na mňa pozrel, či ho oj***am ja, že chcem niečo z toho vyťažiť. Čo viac k tomu dodať. Ja som to dávno vymazal, je mi úplne jedno, či za 100 dolárov tam vyhrám 20 tisíc na turnaji a ostatní ma nezaujimajú, avšak každému prajem úspech.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 29 Dec 2010 15:28

Ani Igor Matovič, najmúdrejší z NR SR nevie, kto reálne za značkou P****Stars stojí. A púšťať sa do takého súboja, keď ma oj***li za pár tisic eur, mi za moje zdravie a život nestojí.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod TomMolivan 29 Dec 2010 15:30

Traged napísal:Tom reálne sa nad tým zamysli. Ja ti poviem príklad na tomto, že keď som známemu hovoril, že nech nedáva pol milióna na vklad do BMG investu, že je to o**b, tak sa na mňa pozrel, či ho oj***am ja, že chcem niečo z toho vyťažiť. Čo viac k tomu dodať. Ja som to dávno vymazal, je mi úplne jedno, či za 100 dolárov tam vyhrám 20 tisíc na turnaji a ostatní ma nezaujimajú, avšak každému prajem úspech.


[ ] príklad

Ani Igor Matovič, najmúdrejší z NR SR nevie, kto reálne za značkou P****Stars stojí. A púšťať sa do takého súboja, keď ma oj***li za pár tisic eur, mi za moje zdravie a život nestojí.


Ale akého súboja? Ty by si predsa nemusel urobiť nič, každý hráč by predsa v herni, o ktorej sa vie, že podvádza prestal sám od seba dobrovoľne hrať, až by tam eventuélne neostal nikto. A herňa, ktorá nemá traffic negeneruje zisk. A keď negeneruje zisk, tak je stratová a prichádza o peniaze, čím postupne dojde k jej krachu. Easy game.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 29 Dec 2010 15:34

Tom koľko si vyliečil gamblerov od automatov, keď si im oznámil, že ich podvádzajú a je všetko nastavené ??!
z dvestotisíc ľudí denne je tam rozmanitý druh hráčov od nízkych limitov, čo sa bavia a zabíjajú tým čas, až po reálnych gamblerov z celého sveta, čo tam nechávajú alebo vyberajú. Neviem, ja si myslím, že v tomto prípade to nemá absolútne žiadny význam. Síce aj od Phillipa Morrisa vysúdili love za rakovinu, ale v tomto prípade je to skôr štanie proti vetru :)
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod TomMolivan 29 Dec 2010 15:39

Príklad, ktorý si uviedol je zlý z dvoch veľmi kritických dôvodov:

1.) Automaty nepodvázdajú - to, že sú pre hráča stratové je všeobecne známa skutočnosť s ktojej vedomím k nim hráči sadajú
2.) Všetky automaty sú stratové. Takže hráčovi je jedno, ku ktorému sadne. Ale v prípade, že by sa dokázalo, že Stars je rigged, tak má dotyčný viacero alternatív k dispozícií:
a) prejsť na inú zo stoviek on-line herní
b) hrať live
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 29 Dec 2010 16:55

WolfiKxx napísal:fuha prehral si nizsi par tak vlastne to bol suckout :(

.......... to ze som vypadol je OK, bol som slabsi. To ze len na mojom stole boli za necele 2 kruhy rozdatia taketo preflopalliny na : JJ-KK, AK-AQs-QQ, AK-KK a moj zaver AA-KK-Ax uz sa mi celkom rigged nezda!! Zeby tak casto sa "zrazali" super karty????
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Chlpo1989 29 Dec 2010 17:22

janobendik napísal:.......pre chytrakov s kupovanim ruk pre "statistiku" - A5 voci AJ asi spravne ukaze 30/70 ! ALE zobrazi sa ti tam aj styl akym A5 prehrava napr 55xJJ a pod, 44 /AA board 4xxxA....

Pre chytraka, co sam povedal, ze sa tomu prd rozumie...Ano, da sa to vyfiltrovat :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 29 Dec 2010 17:27

Chlpo1989 napísal:
janobendik napísal:.......pre chytrakov s kupovanim ruk pre "statistiku" - A5 voci AJ asi spravne ukaze 30/70 ! ALE zobrazi sa ti tam aj styl akym A5 prehrava napr 55xJJ a pod, 44 /AA board 4xxxA....

Pre chytraka, co sam povedal, ze sa tomu prd rozumie...Ano, da sa to vyfiltrovat :)

.....chlapce, teba je pre poker skoda!! {dokaz - naj vyhra 4 USD!}, ty by si mal sediet vo vlade a zostavovat rozpocet!, min. byt burzovy makler :lol2: :lol2:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod popoBA 29 Dec 2010 17:29

boze toto je tak ubohe.dokedy tu zo seba hodlas robit šaška?nie ze by sme sa nebavili,len uz je toho moc
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod ROYAL SHlT 29 Dec 2010 17:31

janobendik napísal:
WolfiKxx napísal:fuha prehral si nizsi par tak vlastne to bol suckout :(

.......... to ze som vypadol je OK, bol som slabsi. To ze len na mojom stole boli za necele 2 kruhy rozdatia taketo preflopalliny na : JJ-KK, AK-AQs-QQ, AK-KK a moj zaver AA-KK-Ax uz sa mi celkom rigged nezda!! Zeby tak casto sa "zrazali" super karty????

Zbytočne sa to tu naťahuje a skĺzava to k nezmyslom, ako sú automaty, žaloby, BMG apod. :wall:
My sa predsa nedohadujeme o abstraktnej veci, ale o štatistike, kde je všetko dokázateľné! A to nielen či chodia karty tak často ako majú, ale aj ako často by proti sebe mali tieto páry stáť.

Stačí Vaša HH...
Obrázok používateľa
ROYAL SHlT
 
Príspevky: 65
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 9 krát/4 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!