Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 30 Dec 2010 15:34

Marjan prečo ako väčšina tupých Slovákov si vytiahneš z kontextu iba to, čo ti vyhovuje ? kto tu hovoril o BMG ? na margo toho, že aj keby sa zistilo, že je to rigged, stále to niekto bude hrať, tak ako som hovoril, že klamú v BMG, aj tak tam vkladali peniaze. Tak si pozorne prečítaj celú históriu diskusie hlupák. Ja som diskusiu začal na tom, že mne osobne sa to zdalo nejako často, tak som to odinštaloval a nehrávam skrátka, to bol celý zámer mojej diskusie podeliť sa o zážitky. To, že som tam -4500 je len moja hlúposť. Čiže ja som si svoje slovo dodržal, nepáčilo sa mi to, bam odinštalované a táto téma ako PS je u mňa skončená. A druhá vec, keď už to tak veľkomožne obhajujú poniektorí, chcel som len vidieť ich úspechy, avšak do teraz sa pochválili možno dvaja hráči v súkromnej pošte a to sa dokonca ani nejednalo o server PS. Ale na základe vašich názorov ste určite všetci lovatý z online pokru, nakoľko máte kopec štatistík a iných popísaných bludov, tak čo my úbožiaci chceme. Marjan rád by som si pozrel teba debko, aký si pro a tie výplaty z Tesca ti mile rád ukážem frajer.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod marjan556 30 Dec 2010 15:36

To som rad ze si konecne uznal ze -4500$ si kvoli tomu ze to nevies hrat a netusis aky je proper bankroll management pre large field MTT a nie kvoli rigged herni :)
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 30 Dec 2010 15:39

áno problém určite bol v tom, že to neviem hrať. Správne. Ty to určite vieš hrať a máš postavenú haciendu, tri vozidlá a samé k***vy sa okolo teba točia :lol2: veď sa ukáž profesionál. Môžme sa stretnúť, donesiem notebook, nabijem kredit a ukáž mi ako sa na cashi vyhrávajú peniaze, keďže ja som trottel, čo nemá šancu.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod marjan556 30 Dec 2010 15:41

Ja som taky isty trottel jak ty co grindi micro stakes, ale aspon na nich vyhrava a netvrdi taketo bullshity co tu vy pisete.

Skus si pogooglit o UB&AP skandali, cinskych colluderoch v DoNoch na PS, StoxTrader skandali etc. etc. ... vsetko odhalila komunita pretoze nieco nesedelo a to boli shady sajty a neexistovalo vtedy ziadne PokerTableRatings, tracking software bol v plienkach a volume bol mozno tak 1/1000 z toho co sa odohra denne na PS. Ty a tebe podobni proste nerozumeju tomu ze vsetky hry na PS su dokonale transparentne pretoze nechapete zaklady IT a ako funguju niektore systemy. Holt musi to byt frustrujuce byt v dnesnej dobe taky dinosaurus ktory "nevie zapnut pc" a "hrava 1 obrazovku".
Naposledy upravil marjan556 dňa 30 Dec 2010 15:45, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 30 Dec 2010 15:43

ja som hrával od 05/1 po 3/6 six max, 3-4 stoly, tak čo trepeš. A koľko si ziskový na 0,05/010? 17,34 dolárov ? veď ti hovorím, daj kontakt na seba, ja sa rád naučím, ako sa to má hrať, prípadne sa ukáž štatisticky ako si na tom. Milujem, keď tu niekto niečo obhajuje a na koniec vysvitne, že je total looser.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod marjan556 30 Dec 2010 15:50

Porovnavat velkost pohlavia si mozte s kamaratmi v krcme, do toho ma prosim nezatahuj. Mam pozitivny winrate po viac rukach ako si ty s bendikom dokopy odohral v zivote a verimu tomu ze aj na tej NL10 su tazsi superi ako na MTTckach.

Obrázok
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 30 Dec 2010 15:54

Ja nikoho neodcudzujem, či hráva 0,01/0,002 po 100/200, všetci sme pokerový hráči, máme to radi, baví nás to a každý chce niečo zarobiť, je tak ? Preto som bol zvedavý, že prečo mne to nejde, do konca niekedy to som mal feeling, že toto bude moja posledná ruka a aj tak sa stalo veľakrát. Neviem síce na akej báze je ten software navrhnutý, ale nejaký náhodný systém na to, aby sa min dvaja stretli, tam je.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod marjan556 30 Dec 2010 15:57

To mas pravdu. Tu si o tom systeme mozes precitat viac -> http://en.wikipedia.org/wiki/Variance
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod joco66 30 Dec 2010 16:02

traged presne v tej faze ako si ty teraz som bol aj ja par rokov dozadu ze P****Stars je rigged dokonca som sem postoval ruky a vyplakaval, mam pre teba navrh preco sem nepostnes hans history toho ako si prehral 4500 a ja sa pokusim (mozno sa niektori hraci pridaju/ vysvetlit ti preco si ich prehral a ak sa nad tym zamyslis a pokusis sa vychytat muchy mozno ti to pomoze vyhrat naspat nieco z toho co si prehral a mozno sa tato nezmyselna diskusia niekam posunie
joco66
 
Príspevky: 308
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 30 Dec 2010 16:17

Joco a dostanem sa aj k tomu, keď pomaly dva mesiace som off ?? prípadne, že viem len užívateľské meno, nie prihlasovacie heslo ??! Ak hej, skúsim to sem postnúť a uvídime :)
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!