Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod joco66 30 Dec 2010 16:20

urcite ano
joco66
 
Príspevky: 308
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod TomMolivan 30 Dec 2010 16:48

Traged napísal:ja som hrával od 05/1 po 3/6 six max, 3-4 stoly, tak čo trepeš. A koľko si ziskový na 0,05/010? 17,34 dolárov ? veď ti hovorím, daj kontakt na seba, ja sa rád naučím, ako sa to má hrať, prípadne sa ukáž štatisticky ako si na tom. Milujem, keď tu niekto niečo obhajuje a na koniec vysvitne, že je total looser.


Obávam sa, že skutočnosť, že si hrával NL100 - NL600 svedčí skôr práve o tvojej hráčskej nekompetentnosti (no offense).

Aj ja, keby som chcel, tak si môžem so svojimi 5k cash game hands sadnúť za NL2000, ale to, že si tam sadnem predsa neznamená, že som lepší hráč, než človek hrajúci NL2. Práve naopak, dokazuje to len to, že o pokri nemám ani šajnu, inak by som tam nesadal.

Na SK máme iba hŕstku ľudí, čo si trúfnu na NL600, a to sú prosím pekne, väčšina z nich, páni hráči.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod 7castle 30 Dec 2010 17:03

popoBA napísal:http://www.youtube.com/watch?v=U28LrKrUHvs


Kraaaaaaaal :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod buschle 30 Dec 2010 17:07

Traged napísal:ja som hrával od 05/1 po 3/6 six max, 3-4 stoly, tak čo trepeš. A koľko si ziskový na 0,05/010? 17,34 dolárov ? veď ti hovorím, daj kontakt na seba, ja sa rád naučím, ako sa to má hrať, prípadne sa ukáž štatisticky ako si na tom. Milujem, keď tu niekto niečo obhajuje a na koniec vysvitne, že je total looser.


hej traged preco zase niekoho ineho vyzivas ked sme sa mi dohodli ze si dame toto je tvoja posledna PM:

trag napísal:Môžme po novom roku, keďže aktuálne som mimo domova. NL 200 je čo prosím ťa ? ja som online total lama, skrátka nabijem kredit a bavím sa.
Naposledy upravil buschle dňa 30 Dec 2010 17:10, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod 7castle 30 Dec 2010 17:09

marjan556 napísal:Facebook account nastastie nemam, ten web je skor zamerany na demograficku skupinu tvojho kalibru :)

PS je rigged pretoze "tvoj kamarat" sa nechal o****t v BMG investe a Bendik mal v nejakom shady car dealershipe na vychodnom slovensku rigged loteriu o ojazdene BMW. Takuto hustu logiku to len tak nenajdes. Klobuk dolu. To ze existuju databazy ktore maju miliardy ruk z PS a sedia tam na tisicinu percenta distribucie setupov, suckoutov a vsetkeho co si len spomenes vas vobec netrapi pretoze ste neschopni ignoranti co namiesto hladania problemu v sebe radsej hladaju problem v okolnom svete. Uplne ignorujete tisice a tisice winning hracov. Uplne ignorujete data. Uplne ignorujete logiku. Ale tak tiez som to robil ked som zacinal s pokrom a nic som nevedel. Problem je ze vacsina ludi sa cez toto stadium kvoli svojmu egu ani nikdy nedostane. Teda problem ... problem pre nich a profit pre ludi co si zvolia nebyt ignorantmi.

Jak sa hovori tam u vas v Mihalovciach ... get a fucking grip.

P.S.: Kolko vyplat z Tesca si nechal na tom PS Traged? :)


Az na zbytocne rypanie v PS absolutne vystizne :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod matiapag 30 Dec 2010 18:09

@ marjan - nice post, sir, ale o facebooku a jeho vyhodach/nevyhodach by som sa dokazal bavit a I'm pretty sure, ze by som ti dokazal pravdu (ze FB je nuts!)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 30 Dec 2010 18:41

Buschle ja som ho nevyzýval, ale žiadal, nech mi ukáže, ako zarába on, takže neboj sa ty ničoho.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod hyena 31 Dec 2010 07:21

Inak vobec nachápem,ako by to mohlo celé fungovat.To ako softvér si vytipuje 2hráčov,jednému dá A5 a druhemuAK,a potom otočí 2 5ťky.Ako softvér prinúti hráča sa rozhodnuť podla potreby,čo do komu doplatí,a čo nie.To musí byť teda super vymakane.Tak to my musí niekdo vysvetliť,ako to funguje.Vobec nechápem,aký to má zmysel.Na CG,tam potrebujú,aby hráči sedeli .čo najdlhšie,na rake predsa zarábajú kozmické prachy.A v turnajoch,tam tiež nevidím,žiaden vyznam.
On pán Bendík je iba typ človeka ,čo vo všetkom vidí nejakú levačku.Je to jeho názor,len neviem,prečo tu osočuje hráčov,ktorý hráju nižšie limity ako on,každý hrá podla toho aký má bankroll.
Ale vobec nechapem,prečo to online hraje. Ved,ked nam tu tvrdí,že stale je na platenom tak tých suckoutov musí porozdávať superom niekolko za session.
Inak na pokertableratings,com,si každý može pozrieť,ako z dannou štartovacou handou v CG dopadol,uplne zdarma.
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod matiapag 31 Dec 2010 09:06

Traged ale toto uz vazne hranici s demenciou :D Ked si ty prehral tolko, kolko pises, ze si prehral... tak aj keby vyhram vo freerolle 25c, tak som lepsi hrac, ako ty, nie? (imo je mi jasne, ze nie, ale ty sa tak vyjadrujes, ze za hraca hovori iba suma, ktoru vyhral)

Obv nedokazes beatnut ani uNL, to by ti inak bolo jasne, ze na stoloch NL100-NL600 nemas ani nahodou co hladat... Fakt toto nie je normalne, ze tu do kazdeho vyskakujes, a pri tom sam nam este ukazes, ze o tom nemas ani sajnu a bol si akurat tym, ktoreho kazdy pred session pise do "Find player" a snazi sa sadnut k tebe po lavici (keby nevies, co to znamena, tak poctu pre teba!)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod DevilMayCry 31 Dec 2010 13:49

idem si kupit zradlo a chlast na dnes vecer a potom idem citat dalej....zatial som na strane 10.....je to divne ze ma to bavi citat ?? :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!