Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod UNDERTHUNDER 01 Jan 2011 11:54

DevilMayCry napísal:idem si kupit zradlo a chlast na dnes vecer a potom idem citat dalej....zatial som na strane 10.....je to divne ze ma to bavi citat ?? :D


Hej tu to vyzera tak ze akakolvek tema s nazvom Dag Palovic alebo Jan Bendik je zarukou dobreho citania ;)
UNDERTHUNDER
 
Príspevky: 11
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 01 Jan 2011 20:29

marjan556 napísal:Porovnavat velkost pohlavia si mozte s kamaratmi v krcme, do toho ma prosim nezatahuj. Mam pozitivny winrate po viac rukach ako si ty s bendikom dokopy odohral v zivote a verimu tomu ze aj na tej NL10 su tazsi superi ako na MTTckach.

Obrázok

.....1./ neber ma do papule , kym ma nespoznas, lebo potom moze byt neskoro a Michalovce sa ti mozu snivat aj cez den!
.....2./na naivitu sa ani nezomiera, ani lieky na to nie su, takze bohuzial ti nikto nepomoze!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod ramzey 01 Jan 2011 22:48

Toto nemoze byt original Jano Bendik s ktorym som si na MS Slovenska podal ruku, toto je len daky trapny debilko co sa tu za neho vydava od nudy.

A ak je toto ozaj Janova tvar, tak zial citaj po sebe ten trash!
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod tucniak 02 Jan 2011 11:22

traged preco mas pocit,ze ludia by mali mat potrebu zverejnovat,kolko zarabaju v pokri?co by z toho akoze mali?ty tiez kazdemu vesas na nos kolko zarabas?:)
dalsia vec je voja predstava sadnut si a 'naucit sa to hrat'. jednak nevidim dovod preco by ta mal niekto ucit zadarmo a,ak sa chces ucit tak prosim-budu to ale hodiny studia a nie sadnem a je to..:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod pikovadvojka 02 Jan 2011 13:39

ramzey napísal:Toto nemoze byt original Jano Bendik s ktorym som si na MS Slovenska podal ruku, toto je len daky trapny debilko co sa tu za neho vydava od nudy.

A ak je toto ozaj Janova tvar, tak zial citaj po sebe ten trash!


Osobne nikoho z vas nepoznam, lebo hravam momentalne uz rok iba online, bohuzial mi neni umoznene hrat live, takze si nebudem uzurpovat pravo porvnavat, ale az na ten styl podania info od pana Bendika, ktory ani mne moc nesedi, musim skonstatovat , ze ma plnu pravdu! To co vychadza na PS uz len v porovnani napr.s B**n naozaj len slepy nevidi!!
- Pre tych ktori sa ohanaju nahratymi rukami, mam ich urcite viac ako vacsina z vas -za minuly rok cez 600K, a som celkovo v pluse asi 7K, takze nehovori zo mna zlc prehrateho.
-tvrdenie, ze bohaty podvod nema dovod urobit je chore!! Najvacsie podvody vzdy robili najbohatsi ludia!
-tvrdenie ze niekto kontroluje PS a ine herne je na urovni 3 rocneho decka
- vsetky dostupne statistiky davaju herne same.....................
.................... odporucam sa konecne zobudit !

Za tento príspevok od pikovadvojka poďakovali :
trikoza
pikovadvojka
 
Príspevky: 7
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: -6

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod ROYAL SHlT 02 Jan 2011 13:50

pikovadvojka napísal:
ramzey napísal:Toto nemoze byt original Jano Bendik s ktorym som si na MS Slovenska podal ruku, toto je len daky trapny debilko co sa tu za neho vydava od nudy.

A ak je toto ozaj Janova tvar, tak zial citaj po sebe ten trash!


Osobne nikoho z vas nepoznam, lebo hravam momentalne uz rok iba online, bohuzial mi neni umoznene hrat live, takze si nebudem uzurpovat pravo porvnavat, ale az na ten styl podania info od pana Bendika, ktory ani mne moc nesedi, musim skonstatovat , ze ma plnu pravdu! To co vychadza na PS uz len v porovnani napr.s B**n naozaj len slepy nevidi!!
- Pre tych ktori sa ohanaju nahratymi rukami, mam ich urcite viac ako vacsina z vas -za minuly rok cez 600K, a som celkovo v pluse asi 7K, takze nehovori zo mna zlc prehrateho.
-tvrdenie, ze bohaty podvod nema dovod urobit je chore!! Najvacsie podvody vzdy robili najbohatsi ludia!
-tvrdenie ze niekto kontroluje PS a ine herne je na urovni 3 rocneho decka
- vsetky dostupne statistiky davaju herne same.....................
.................... odporucam sa konecne zobudit !


OK, netreba útočiť. Stačí:
- daj HH, ľahko sa to dokáže/vyvráti.
- ja hrávam na bwine a tieto situácie zažívam bežne...rovnako ako som ich zažil live.
- PS kontrolujú samotní hráči
Obrázok používateľa
ROYAL SHlT
 
Príspevky: 65
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 9 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod matiapag 02 Jan 2011 14:17

pikadvojka dalsi klaun :D prosim neuraz sa, ale takto ma ani v cirkuse nikto nepobavil, ako vy tu :D

odohral som v ramci nudy a cakania na transfer par MTT na starsoch... A co sa netalo? -> vyhral som 3x AI PF s horsou rukou proti villainovi, ktory mal VACSI stack, ako ja! To je priam neuveritelne, vsak to sa totalne vymika zo vsetkych ciarok, ktore si pan Bendik porobil a rovnako aj zo skusenosti vsetkych, ktori "to musia predsa vidiet".

Inac teraz som si uvedomil, preco Martin Hruby na EPT Wienna vahal dorovnat s postupkou. On sa uz iste naucil zo svojej domovskej herne, ako to chodi a ze lepsia ruka prehrava, tak mu chvilu trvalo, kym si uvedomil, ze nehra na stars, ale na live turnaji :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod eMPe3k 02 Jan 2011 14:23

hm ako nic v zlom chalani, ale mozem sa spytat na co ich este krmite?
Obrázok používateľa
eMPe3k
 
Príspevky: 55
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 6 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod tomisumi 02 Jan 2011 15:38

Inac teraz som si uvedomil, preco Martin Hruby na EPT Wienna vahal dorovnat s postupkou. On sa uz iste naucil zo svojej domovskej herne, ako to chodi a ze lepsia ruka prehrava, tak mu chvilu trvalo, kym si uvedomil, ze nehra na stars, ale na live turnaji


:lol2: Tak to ma nenapadlo
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod poldinhoo 02 Jan 2011 15:53

sa divím, že to sem ešte nikto nedal :D

http://www.youtube.com/watch?v=Ezp1bE4N ... _embedded#! riggeeeeed!

Za tento príspevok od poldinhoo poďakovali - 2:
haman, UNDERTHUNDER
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!