Čo je nové vo fúzii bwinu a PartyGamingu?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Čo je nové vo fúzii bwinu a PartyGamingu?

Odoslaťod slemo69 04 Jan 2011 23:38

Tak ale na druhej strane soft na party je celkom good, 6 max stoly, waiting listy, multitabling v pohode, vsetko tak ako ma byt...
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Čo je nové vo fúzii bwinu a PartyGamingu?

Odoslaťod TuKE 05 Jan 2011 10:08

matiapag napísal:niektori tam hrali rovnako tight ako na 6max, niektori to pochopili tak, ze tam mozu callovat 92o z blindov, lebo je to len 5max... Zdalo sa mi to dost rozdielne od pokru, ktory som dovtedy poznal...

ak niti sú nitmi aj keď chýba jedna stolička a teda získavaš od nich viac peňazí, lebo ty si sa prispôsobil a opice sú ešte väčšími opicami a teda získavaš viac peňazí, lebo hrajú ešte väčšie blbosti, sounds like a heaven for me :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Čo je nové vo fúzii bwinu a PartyGamingu?

Odoslaťod matiapag 05 Jan 2011 11:23

no aj ja som si to myslel, ze to tam bude take cool a aj to tak vyznie, ale vobec sa mi to nepacilo... Bola to casto high variance game, ale moje pocity su iste ovplyvnene aj downswingom, ktory som tam zazil :) Mozno keby idem inde na 5max stoly a po 30k rukach budem mat WR 25/100, tak sa mi tiez tie stoly zapacia :) Snazil som sa adjustovat aj tu, proti kazdemu hracovi zvlast... nebolo ich tam az tak vela, na vacsinu som mal 400ruk+ HH, ale aj tak sa mi to nepacilo :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 44 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!