Tatra Series of Poker 2011

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Tatra Series of Poker 2011

Odoslaťod tomas.ziak 10 Jan 2011 18:54

TomMolivan napísal:Inak to je iba taká funny coincidence alebo tú Agency vlastní nejaký former vidlák, čo sa inšpiroval všetkými tými firmami, čo majú v názve "Palace" ? :D


Vlastníkom spoločnosti Pallas Agency som ja osobne a môj obchodný partner - jednoducho chceme pre hráčov organizovať turnaje na inej úrovni, ako sú zvyknutí. Nebyť stále zatvorený v zafajčených kluboch, ale dostať poker do luxusných hotelov, na hrady, zámky či do kaštieľov. Hráčom budeme vždy poskytovať kompletný servis a predávať ubytovanie, buy-in a extra služby ako turnajové balíčky. Základnou ideou je vždy spolupráca s online partnermi, aby sme umožnili všetkým hráčom zúčastniť sa na našich podujatiach.

Mermaid Poker je online spoločnosť, ktorá si vybudovala pomerne dobré meno v susednom Rakúsku, kde v Montesine pravidelne organizujú najväčšie turnaje. Lokálny manažér tejto online herne je veľmi šikovný a otvorený novým nápadom, aj preto sme pristúpili na spolupráce práve s ním. Koniec koncov budete mať možnosť zoznámiť sa s ním priamo na turnaji.

Čo sa týka názvu spoločnosti - Pallas (Aténa) je starogrécka bohyňa múdrosti, stratégie a vojny. Zároveň tento pojem v pokrovej terminológii znamená queen of spades. Queen of spades je zase dielo Alexandra Puškina, ktorého príbeh sa týka hazardu. Čajkovskij k nemu zložil operu a dielo bolo v roku 1949 aj sfilmované (http://www.youtube.com/watch?v=eV4HdupeA3U). Zhodou okolností ho dávali v sobotu v Art kine Palace Cinemas.

Je to naša prvá akcia, no veríme, že bude úspešná a že si z nej odnesiete príjemné zážitky. Spravíme všetko preto, aby ste si to užili na 100%, zahrali si skvelý poker (aj kvôli účasti zahraničných hráčov) a vrátili sa oddýchnutí (uvidíme ako veľmi divoké budú tie každovečerné partys). Chceme, aby sa tam stretlo príjemná partia ľudí a hlavne sa poriadne zabavili.
tomas.ziak
 
Príspevky: 69
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 2 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Tatra Series of Poker 2011

Odoslaťod palo1973 10 Jan 2011 19:01

-drzim palce,v kazdom pripade skvela idea,za rozumne peniaze,uvidime ako to dopadne
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Tatra Series of Poker 2011

Odoslaťod emjayko 10 Jan 2011 19:10

velmi sa mi paci ten posledny prispevok, mozno konecne niekto kto nechce silou mocou za dva mesiace zarobit miliony, ale mysli aj trosku na hracov... drzim palec
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Tatra Series of Poker 2011

Odoslaťod tomas.ziak 10 Jan 2011 19:10

DevilMayCry napísal:tomas mam tiez otazku, mohol by si povedat co je toto za organizaciu (kedy vznikla, kto za nou stoji)??
novovzniknutého Slovenského pokrového a športového zväzu


Čo sa týka Slovenského pokrového a športového zväzu (SPŠZ) - aj za týmto projektom stojíme my. Viac informácií vám poskytneme už čoskoro prostredníctvom PokerPortal-u. Dôvody vzniku, fungovanie združenia, jeho stanovy a výkonné orgány či ciele, ktoré chceme v roku 2011 dosiahnuť, o všetkom budeme informovať predpokladám do konca týždňa.

Aby som to aspoň sčasti objasnil - je nevyhnutné, aby tak hráči ako aj (a to najmä) kluby boli organizovaní a konečne vzniklo združenie, ktoré bude efektívne chrániť ich záujmy, vystupovať ako legitímny partner v dialógu so štátnymi orgánmi a prispievať k rozvoju pokru na Slovensku. Preto sme sa rozhodli takéto združenie založiť, následne si v demokratických voľbách zvoliť vrcholné orgány združenia a v konečnom dôsledku ho dať pokrovej komunite.

Združenie je zatiaľ v plienkach, ale robíme prvé kroky k tomu, aby v priebehu krátkej doby vznikla fungujúca organizácia, ktorá bude plniť úlohy, aké plnia podobné združenia v okolitých krajinách.

Za tento príspevok od tomas.ziak poďakovali :
sudden
tomas.ziak
 
Príspevky: 69
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 2 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Tatra Series of Poker 2011

Odoslaťod TomMolivan 10 Jan 2011 19:12

Dúfam, že budete mať aj nálepky na tričko, ako má Poker Players Alliance, z FullTiltu ani z PS as mi zatiaľ moc neozývajú...
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Tatra Series of Poker 2011

Odoslaťod popoBA 10 Jan 2011 19:13

hmm demokraticke volby?cize mozem kandidovat za prezidenta? :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Tatra Series of Poker 2011

Odoslaťod TomMolivan 10 Jan 2011 19:23

popoBA napísal:hmm demokraticke volby?cize mozem kandidovat za prezidenta? :D


Ak vychytám nálepku tak môj hlas máš.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Tatra Series of Poker 2011

Odoslaťod 7castle 10 Jan 2011 19:24

popoBA napísal:hmm demokraticke volby?cize mozem kandidovat za prezidenta? :D


Tak bezne byva kriterium sposobilost na pravne ukony...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Tatra Series of Poker 2011

Odoslaťod popoBA 10 Jan 2011 19:25

nalepka pre kazdeho! to je prvy bod mojho programu
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Tatra Series of Poker 2011

Odoslaťod yegon 10 Jan 2011 19:31

tomas.ziak napísal:(uvidíme ako veľmi divoké budú tie každovečerné partys)


blizzy+checky+trikoza

a budete aj v smotanke ze taku zverinu este slovensko nezazilo
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!