Exkluzívny rozhovor s Ludvom Fischerom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Exkluzívny rozhovor s Ludvom Fischerom

Odoslaťod admin 23 Jan 2011 18:07

Diskusia k článku: Exkluzívny rozhovor s Ludvom Fischerom

V širokej verejnosti možno nie tak známy, skromný pohoďák Ludvo Fischer, dosiahol v pokri už nejeden úspech. Jeho 61 priečka z EPT Praha, 5-násobná účasť na final table na €50,000 GTD turnaji v Rozvadove, či úspechy na turnajoch vo Viedni hovoria za všetko.... Ludvo sa zúčastnil aj WSOP 2010, kde okrem pokrových skúseností zbieral aj zaujímavé zážitky, napríklad s Edwardom Holyfieldom. Čo Ludvo odkazuje mladým hráčom? Koľko pokrom zarába? Aké sú jeho vízie do budúcna? Čítajte v článku... Redaktor: Ahoj Ludvo, v prvom rade gratulujeme k peknému umiestneniu na EPT Praha a kvalifikovaniu sa na EPT Kodaň. Predstav sa trošku bližšie našim čitatelom. Ludvo Fischer: Mám 35 rokov a žijem so svojimi 2 deťmi v rodnej Trnave. Starám sa o ne sám. V mladosti som sa venoval boxu, bol som juniorský reprezentant, 1 ligu som boxoval za Vranov, Martin a Dubnicu. Po juniorskom období som boxoval čoraz menej, začal pracovať, neskôr podnikať a na prvom mieste sú pre mňa moje dve deti, takže na box nezostával čas. Redaktor: A v čom podnikáš?
Ludvo Fischer: Mám v Trnave 3 trafiky a prenajímam niekoľko miestností v jednej mojej budove, kde sa momentálne prevádzkuje okrem iného aj reštaurácia. Redaktor: Poďme ale k pokru. Kedy a ako si s ním začinal? Aké vlastne boli Tvoje začiatky?
Ludvo Fischer: No, vždy som bol kartár. Už od puberty sme hrávali oko, ďura, či klasický...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Exkluzívny rozhovor s Ludvom Fischerom

Odoslaťod DevilMayCry 23 Jan 2011 19:07

fajn rozhovor, ludvovi drzim palce v tej kodani :gl:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Exkluzívny rozhovor s Ludvom Fischerom

Odoslaťod Krayo 23 Jan 2011 20:13

zaradom citam tieto rozhovory a nenormalne zavidim , aj ja chcem mat take uspechy ked budem velky a hlavne vidiet Vegas bejbe :crazy:
Obrázok používateľa
Krayo
 
Príspevky: 88
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívny rozhovor s Ludvom Fischerom

Odoslaťod speksSVK 23 Jan 2011 20:48

Super članok! nech sa darí i nadalej!:) ja len taka mala otazka: nie je to nahodou Evander Holyfield namiesto edvarda?
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Exkluzívny rozhovor s Ludvom Fischerom

Odoslaťod relkam 23 Jan 2011 23:04

Naozaj pekný rozhovor. Cítiť z toho pána skromnosť. Držím palce a dúfam že po Kodani nám porozpráva zážitky. Veľa šťastia pán Fischer :gl:
Naposledy upravil relkam dňa 24 Jan 2011 15:02, celkovo upravené 1 krát.
relkam
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívny rozhovor s Ludvom Fischerom

Odoslaťod w4444x 24 Jan 2011 01:58

Čo Ludvo odkazuje mladým hráčom?

co nam odkazuje sak v tom rozhovore nic neodkazuje co si to zas roy vymyslas :) ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Exkluzívny rozhovor s Ludvom Fischerom

Odoslaťod TomMolivan 24 Jan 2011 02:31

w4444x napísal:
Čo Ludvo odkazuje mladým hráčom?

co nam odkazuje sak v tom rozhovore nic neodkazuje co si to zas roy vymyslas :) ?


Možno sme ešte príliš mladí na to, aby sme to pochopili, tak to tam radšej ani nedal.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Exkluzívny rozhovor s Ludvom Fischerom

Odoslaťod haman 24 Jan 2011 02:45

TomMolivan napísal:Možno sme ešte príliš mladí na to, aby sme to pochopili, tak to tam radšej ani nedal.

je to tam.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Exkluzívny rozhovor s Ludvom Fischerom

Odoslaťod relkam 24 Jan 2011 06:25

Noooo ak si prečítaš ten článok pozorne tak pochopíš že máš ku pokru pristupovať triezvo a s rešpektom. Že nestačí ovládať 1000 anglických pokrových slangov a mať slnečné okuliare. :)
relkam
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!