´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s Maydayom (2. časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s Maydayom (2. časť)

Odoslaťod admin 24 Jan 2011 18:00

Diskusia k článku: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s Maydayom (2. časť)

Dnes pokračujeme v rozhovore so stálym členom nášho fóra Maydayom. Mayday sa živí predovšetkým pokrom, čo všetko to obnáša a či v tom plánuje pokračovať sa dozviete v druhej časti rozhovoru.

Keďže si poker pro, hraniu venuješ zrejme dosť času. Koľko odohráš hodín/rúk denne/mesačne, a koľko je to hodín za počítačom?
Mayday: Od pravého „grindera“ mám ďaleko. Minulý rok som v priemere odohral len 30 000 rúk za mesiac, niektorí chalani také čísla vedia dať za týždeň. Čistého hracieho času to je u mňa okolo 70 hodín mesačne. K tomu treba ešte prirátať nejakú tú analýzu hry a občasné pozretie pokrového videa.

Aký využívaš Bankroll management?
Mayday: Napriek tomu, že z mojej „story“- ako som sa stal pro, by to mohlo vyzerať, že sa neštítim rizika, opak je pravdou a používam dosť konzervatívny bankroll management. Na limit, ktorý hrávam pravidelne si nechávam 80 - 100 buy-inov. Takto dokážem príslušný limit hrať s potrebným pokojom a rozvahou.

Ako bojuješ s tiltom, predsa len, ako pro ťa poker živí a nemôžeš si dovoliť priveľa „tiltiť“.
Mayday: Tilt je pre mňa stav, ktorý sa akýmkoľvek spôsobom odchyľuje od mojej optimálnej hry. Môže preto naberať neustále nové a nové podoby - súboj s tiltom nikdy nie je ukončený, začína sa v každej ruke na novo, lebo každá ruka nám prináša...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s Maydayom (2. časť)

Odoslaťod Kominak 24 Jan 2011 18:23

inspirativny rozhovor a vobec cela seria clankov. Maydayovi zelam GL nech sa mu splnia ciele a sny.

Za tento príspevok od Kominak poďakovali :
Mayday
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s Maydayom (2. časť)

Odoslaťod matiapag 24 Jan 2011 18:26

Kominak napísal:inspirativny rozhovor a vobec cela seria clankov. Maydayovi zelam GL nech sa mu splnia ciele a sny.


+1!

Naozaj sa mi paci tato seria clankov, najma pre niekoho ako ja, kto spoznal toto forum prakticky pred par mesiacmi, je velmi prijemne precitat si nieco o starych harcovnikoch z pp.sk a blizsie ich spoznat, lebo mnohi su uz dnes pomerne vysoko a od veci ako pravidelne updatovanie blogu su uz daleko :)

Pripajam sa ku kominovi, prajem vela stastia za stolmi aj vsade inde :gl:

Za tento príspevok od matiapag poďakovali :
Mayday
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s Maydayom (2. časť)

Odoslaťod relkam 24 Jan 2011 18:41

Pekný článok. Prajem veľa zdaru, dobrú ruku a splnené sny. :gl:

Za tento príspevok od relkam poďakovali :
Mayday
relkam
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s Maydayom (2. časť)

Odoslaťod RichardJanac 24 Jan 2011 19:42

Poker mi dal to, čo som spolu s láskou hľadal najviac - slobodu. Slobodu byť pánom svojho času, slobodu finančnú a slobodu vytvoriť si život, prostredie a hodnoty, aké sú mi prirodzené. Naučil ma aj mnohým veciam. Ja mám takú „kockatú“, analytickú myseľ a dobre sa jej učia životné lekcie, keď ich má pred sebou v grafe a v číselkách. Naučil ma dôležitosti trpezlivosti, disciplíny a pokory.


Naozaj krásne povedané a hlavne prvé dve vety. Presne to hľadám aj ja. Verím, že aj ja raz budem môcť byť pre niekoho motiváciou a vzorom.

Za tento príspevok od RichardJanac poďakovali :
Mayday
RichardJanac
 
Príspevky: 66
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s Maydayom (2. časť)

Odoslaťod lolofon 25 Jan 2011 11:13

Fakt dobry rozhovor, velmi zaujimave nazory a pre mna tiez inspiracia do buducna, aj ked prilis po byti poker pro netuzim. Dakujem

Za tento príspevok od lolofon poďakovali :
Mayday
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s Maydayom (2. časť)

Odoslaťod Mayday 26 Jan 2011 12:07

diky vsetkym za priania, prajem vam, nech sa vam dari a nech coskoro citam ja o vas :)
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 34 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!