Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod admin 25 Jan 2011 14:43

Diskusia k článku: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Millions

Zdravím ťa Martin. Na začiatok sa nám klasicky krátko predstav. Čaute, volám sa Martin Pecník, som z Bratislavy a mám 28 rokov. Poker hrám asi 2,5 roka. Začínal som klasicky s kamarátmi v krčme a keď som videl že mi "ide karta" tak som začal chodiť do klubov a hrať aj trochu online. Som normálne zamestnaný a poker zatiaľ beriem ako hobby, i keď občas zarobím za noc viac, ako za mesiac v práci :-) Asi nieje veľa slovenských hráčov ktorí by mali bankroll nato, aby si zaplatili takýto turnaj na druhom konci zemegule. Predpokladám že si sa kvalifikoval online. Áno kvalifikoval som sa online cez B**n. Najprv som vyhral 10 dolárový unl rebuy, v ktorom som bral 320 dolárový ticket na hlavnú kvalifikáciu o package (15,000 dol) priamo na AM. Túto sa mi podarilo na prvý pokus vyhrať. Stálo ma to dokopy asi 30 dolárov. Mal si v day1 tažký stôl? Všimol som si na ňom momentálneho chipleadra Erica Lindgrena. No na prvom stole som sa moc neohrial, dosť skoro nás rozpustili. Na druhom stole som sedel s Mike Matusowom, ktorý hral veľmi tight. Na tomto stole sa mi hralo veľmi dobre. Na tretom stole som sedel práve s Lindgrenom a Ledererom. Lederer hral dosť tight a rozumne, zato Lindgren hral dosť crazy a loose. Veľa raisoval, 3betoval, squeezoval. Bol veľmi akčný a ak ste sa s ním chceli pustiť do hry, museli ste rátať s tým že to skončí allinom alebo foldom. Bol ochotný dať polovicu svojho stacku...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod mmcanny 25 Jan 2011 16:15

drzim palec.. co som chalana parkrat stretol na turnajoch, tak to dost moze hrat.. :gl:
mmcanny
 
Príspevky: 78
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 55 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod korki 25 Jan 2011 16:18

mmcanny napísal:drzim palec.. co som chalana parkrat stretol na turnajoch, tak to dost moze hrat.. :gl:


Presne tak a naviac prijemny chlapik :gl: ...

Akoze ten "team B**n" to su vsetko kvalifikanti alebo maju aj niekolko svojich "stalych PRO"?
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod Zoling 25 Jan 2011 16:40

Prvý rad, druhý zľava (kockované shortky) - kto je to, asi ho poznám? Vyzistíš?
Obrázok používateľa
Zoling
 
Príspevky: 203
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 10 krát/17 krát
Karma: 1

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod popoBA 26 Jan 2011 12:41

martin by mal mat po day2 podla bwinpokerblog 220k stack a blizi sa k ITM. zoling skusim zistit.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod palo1973 26 Jan 2011 12:57

nice,go go
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod popoBA 26 Jan 2011 15:12

day2 skoncil ,martin ide dalej s 164,500 chipmi.ostavaju 4 ludia do ITM.posledny plateny berie 15k AUD tj 10.930 eur cca

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
mmcanny
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod ferkan 26 Jan 2011 15:20

chod chod chod !!!
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod cubraka 26 Jan 2011 17:21

Caute, meno chlapca v karovanych nohaviciach je Rafael - nickname baldomero , zevraj ste boli spolu v Las Vegas. Druhý deň som presiel, držte palce.
cubraka
 
Príspevky: 26
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 11 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod Chlpo1989 26 Jan 2011 17:29

cubraka napísal:Caute, meno chlapca v karovanych nohaviciach je Rafael - nickname baldomero , zevraj ste boli spolu v Las Vegas. Druhý deň som presiel, držte palce.

:gl: Nech sa dari! :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 32 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!