7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's MTT world

Odoslaťod jonatanko 29 Jan 2011 14:24

Domcek, pri tolkom supporte z teba bude za chvilu top hrac. Pani hlavne nezabudajte ze je to vsetko all luck -:)))) Hlavne treba rychlo klikat tie gombiky co Vam tam vyskakuju s tym nic nepokazite LOL -:))))
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's MTT world

Odoslaťod eraserSK 29 Jan 2011 15:28

Zdravim castle,

mam dotaz, vcera som hral 5,5 a dostla som sa tiez pekne deep a tiez ma vyradil chuj co po limpe 2000 a jeho stacku 30k na moj shove z sb s AJo insta calloval K10s a ofc suckol ma.

Ako otazka je co si napr. myslel ten "pokerpro" na BB v tvojej 11$ ked KJs poslal do 3way allinu? Da sa hrat proti takymto hlupakom?
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: 7Castle's MTT world

Odoslaťod Matej Zavacky 29 Jan 2011 15:31

eraserSK napísal:

Da sa hrat proti takymto hlupakom?


proti takymto hlupakom milujeme hrat - prave oni nas zivia 8-)
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: 7Castle's MTT world

Odoslaťod tucniak 29 Jan 2011 15:55

Matej Zavacky napísal:
eraserSK napísal:

Da sa hrat proti takymto hlupakom?


proti takymto hlupakom milujeme hrat - prave oni nas zivia 8-)


nene neklam, vsetci predsa chcu hrat proti top regularom ktori maju balancovane ranges, robia vyborne moves a perfektne handreaduju.. :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: 7Castle's MTT world

Odoslaťod 7castle 29 Jan 2011 17:00

yegon napísal:ja nehovorim ze si missol 5-6 spotov ale ze z tych 5-6 si neshovol ani jeden

pozri ked za 70 ruk 3handed play si allin vzdy s lepsou rukou tak to imo znamena ze hras prilis tight


Ehm no ok, a cital si ty co som napisal? Tie spoty co som mal BB covered a BTN ako najvacsi short foldol tam boli presne 2, vtedy som mal 83o a 84o, plus som neshipol Q2o a 68o ked bol short prave BB... inak som tam tlacil kde sa dalo, s prihliadnutim na dynamiku... sak ked chces poslem ti celu HH.

Arakas dik za komenty, myslim ze sme sa takmer vsade zhodli.

Eraser uplny suhlas s Matejom, sak to je len dobre ze to overcallol, len to nemal vyhrat :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's MTT world

Odoslaťod yegon 29 Jan 2011 19:23

cital cital vsak samozrejme ja som nevidel tvoje handy ked si hral - len som teda nezaznamenal ziaden tlak :)

btw to co s arakasom pisete je fajn ked hras proti SNG regovi ktory vie ako ma callovat, ale pisal si ze ten typek bol tight a v situacii ked BTN s 5BB foldne a ty pushnes 15BB vs jeho 12BB a medzi druhym a tretim je 200USD tak si nemyslim ze bude hrat optimalne a callovat tak siroku rnge aby si nemohol shovovat any 2

je fajn robit unexploitable shovy, neda sa to nazvat chybou ale nie je to imo jedina moznost

EDIT: nechcem aby to vyznelo ako kritika - len sa mi zdalo pri sledovani hry ze nehras dost agresivne a chcel som aby si sa na to spatne pozrel. Ak tam nevidis moznost pritlacit viac tak obv fajn
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's MTT world

Odoslaťod eraserSK 29 Jan 2011 19:51

jj ja chapem aj matejov nazor je to pravda, ale to su tie najvacsie poty mozno rozhodujuce v hre a tam ta suckne daky DONK tak to faaaaaakt boli.... ved aj u teba to bol mega pot, keby si to vyhral FT ta ocakava :) No nic ostava nam tak asi iba verit, ze nas stale nesucknu v tychto mega dolezitych potoch...
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: 7Castle's MTT world

Odoslaťod 7castle 29 Jan 2011 19:56

yegon napísal:EDIT: nechcem aby to vyznelo ako kritika - len sa mi zdalo pri sledovani hry ze nehras dost agresivne a chcel som aby si sa na to spatne pozrel. Ak tam nevidis moznost pritlacit viac tak obv fajn


OMG Yegon aj keby to bola kritika ja som absolutne vdacny, rad som si to pozrel a 2-3 spoty by som prehodnotil, len ma komentuj (a vsetci ostatni) kedy to len ide :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's MTT world

Odoslaťod jonatanko 29 Jan 2011 20:27

Domcek s plnym bruchom sa ti hrat optimalne nebude nabuduce poprosim nezozrat vsetko co ti dali -:)))
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's MTT world

Odoslaťod popoBA 30 Jan 2011 02:06

ked nevyhras tu 22jku rebuy tak si FISH!
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!