lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod RankXaroth 01 Feb 2011 10:26

Velmi pěkný blog. Good job. Jenom ten Greenwich není Greenwitch. :) :poklona:
Obrázok používateľa
RankXaroth
 
Príspevky: 199
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 4

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Mayday 01 Feb 2011 11:21

yegon napísal:No a ďalší obchod, ktorý si nikdy nenechám ujsť – knihkupectvo. Tu som si zgustol na obrovskom Foyles...


jednoznacne moja najoblubenejsia cast Londynu :D

...okrem metra. Mind the gap!
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod APminer 01 Feb 2011 12:00

jj, presne tak to tam bylo :good:

jen my :fish: z letiste jedeme vlakem (zpáteční ticket 26 pounds) cca pul hodky a metrem 8 zastavek za 6 pounds .... tim padem to bylo o par kacek levnejsi jak zpatecni letenka ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Marian21x 01 Feb 2011 14:58

Super report, v máji idem na Watersa do Londýna, tak ma tvoj report navnadil, a už sa neviem dočkať.Thx :good:
Marian21x
 
Príspevky: 107
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 17 krát/4 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod matiapag 01 Feb 2011 15:38

Paradny report! aj ja sa chystam na jar alebo v lete a uz teraz sa velmi tesim ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod PaulRivers 01 Feb 2011 15:50

Marian21x napísal:Super report, v máji idem na Watersa do Londýna, tak ma tvoj report navnadil, a už sa neviem dočkať.Thx :good:


ja idem na Watersa do Prahy a do Budapeste ;)
Obrázok používateľa
PaulRivers
 
Príspevky: 71
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 9 krát/0 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod mirolc 01 Feb 2011 19:09

Londýn je nádherné mesto ale žiť sa tam dlhodobo nedá jednak pre to počasie ale hlavne kvoli tým cenám ako píšeš :shock:
Ps: kde je tá kráľovská stajňa alebo aký to má anglický názov ak by som sa tam ešte náhodou vyskytol tak by som si to ešte pozrel vďaka :good:
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 01 Feb 2011 21:11

mirolc napísal:Londýn je nádherné mesto ale žiť sa tam dlhodobo nedá jednak pre to počasie ale hlavne kvoli tým cenám ako píšeš :shock:
Ps: kde je tá kráľovská stajňa alebo aký to má anglický názov ak by som sa tam ešte náhodou vyskytol tak by som si to ešte pozrel vďaka :good:



myslim ze sa to vola royal mews a je to zboku buckinghamskeho palaca
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 09 Feb 2011 00:18

tosh povedal som si (po 124-ty raz) ze s tou mojou redline to takto dalej ist nemoze a treba zabojovat. Rozhodol som sa spravit pokus na NL100 s vyrazne agresivnejsou hrou - hlavne s dotiahnutou koncovkou (rozumej bluffujem aj river - ked uz tak uz).

Inspirovalo ma prechadzanie Nelzonovej HH (ktoru mi laskavo poskytol za co mu dakujem), pozretie Grindcorovych videi, prijatie snah Lastnaila zmenit ma na aggro opicu ale zrejme hlavne pozretie si 2 videi od Improvu, v ktorych raisuje aj flopy ktore nehra

Nehral som az tak uplne aggro ako by sa dalo, ten prerod nie je lahky ale redline sa mi podarilo udrzat aspon na nule co je obrovske plus oproti minulosti ked mi dokazala spotrebovat celu winrate. Je pravda ze som sa niekolkokrat odbarrelloval do setov ale zato som dstaval nekonecnu akciu ked som mal handy a uz vobec nespominam situacie kedy mi pri mojich aggro akciach doskakalo nieco zazracne na river :)

samozrejme stale mam velke medzery, hlavne
- niekedy cbetujem az prilis malo
- sem tam mam problem odhadnut ako sizovat s made handami aby som dostal preplatene, proste sa necham strhnut a dam prilis vela (rozumej shovnem river :)) ked by mozno 1/2 pot bet mal ovela vacsiu sancu na uspech
- potrebujem este viac sledovat superov a prisposobovat svoje lines
- niekedy vypadnem z koncentracie a hram ABC ako predtym a hned je to poznat na grafe aj na vysledkoch
- potrebujem doladit vyhladavanie spotov kde tlacit a kde nie - teda handreading a hlavne ked mi superov betsize hovori ze je commitnuty ale ja proste strasne chcem shovnut ako bluff tak dat na pocit a neodhadzovat zbytocne buyiny v spotoch kde mi super pomoze tym ze mi naznaci silu svojej handy

No takze tu su vysledky na NL100 – urcite tam bol aj masivny hotrun aj ked nebezim nad EV – ale rozhodne redline dava vela. Uvidime ako sa podari tento herny styl aplikovat na NL200 - ak sa to poadri tak podam podrobnejsiu spravu ako na to

100exp.jpg
100exp.jpg (225.13 ) Zobrazená 3342 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod 7castle 09 Feb 2011 00:30

yegon napísal: pozretie si 2 videi od Improvu, v ktorych raisuje aj flopy ktore nehra


:lol2:

Inak gl pri takom zasadnom prerode, viem si predstavit ze 3barrelovat rozumny air ked to nemas v povahe nie je lahke :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!