lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 09 Feb 2011 00:41

ja som v poslednej dobe zacal hrat ako aggro monkey, mozno prave vdaka veciam ze doskace ked barelujes som velmi rychlo tiez hitol asi 15 bi a nasledne to aj rozbil.
najtazsie sa vyrovnavam prave s tym, ked made handy nemam a stale tam tuzim bluffovat a shovovat ako popisujes (aj ked super naznaci, ze to nepojde) pripadne aj ked ma uz calldownuju viac light. Prinieslo to ofc aj dost light stackoffov ked som to mal, problem vsak je ze si to jednak vyzaduje lepsi handreading ako popisujes(kedze hras ovela sirsiu range a aspon ja o dost castejsie betujem thin) a nasledne znasanie variance-ked si nabiehas, kedze 'top range supera' je tiez relativne sirsi vzhladom na tvoju range.

suma sumarum zatial mam pocit ze to nie zrovna zvladam, takze ked prides na nejake konkretnejsie boty, lemme know pls :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod nelz0n 09 Feb 2011 01:18

go on yegon, n1
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Rybár 09 Feb 2011 12:52

btw ako vyzera tvoja red line pre jednotlive pozicie. Napr u mna nemam problem s red line na UTG az BTN - tam som v pluse. Ale na BB a SB som v brutalnom minuse, ktory to vsetko zmaze. Takze aj celkova red line je minus.
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 09 Feb 2011 18:50

Rybár napísal:btw ako vyzera tvoja red line pre jednotlive pozicie. Napr u mna nemam problem s red line na UTG az BTN - tam som v pluse. Ale na BB a SB som v brutalnom minuse, ktory to vsetko zmaze. Takze aj celkova red line je minus.


hras najcastejie OOP, nejak vela s tym, ze pozicie su stratove(aj vseobecne), asi nespravis.

ofc veci ako 3betovat viac light vs late stealeri ktori folduju/folduju za jeden barel v 3bet pote

v steal situacii BvB ako BB mas ako sa raz vyjadril nejaky coach 'license to kill' -vela stealujuceho typka mozes ubit uplne, floatovat, raisovat, doublefloatovat atd, skratka si IP a vies ho dobre nicit.

a zo SB stealovat vhodne a vela (ak sa da)

ine napady?:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 09 Feb 2011 18:52

pochybujem ze na blindoch by sa dalo byt v pluse - ved v 80+% pripadov foldnes a stracas to co si vlozil do blindov

ked si to vyfiltrujes na iba VPIP= true tak budes v pluse
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Rybár 09 Feb 2011 19:36

yegon napísal:pochybujem ze na blindoch by sa dalo byt v pluse - ved v 80+% pripadov foldnes a stracas to co si vlozil do blindov

ked si to vyfiltrujes na iba VPIP= true tak budes v pluse


to je jasne

zjavne ale nestaci hrat solid range v vsetky tesne spoty foldovat. Pretoze potom "odblindujes" skoro cely profit. (to je momentalne moj pripad). Imho musim hrat sirsi range (samozrejme z ohladom na situaciu a konkretneho hraca) a aspon trocha znizit stratu :-)
Na druhej strane sirsi range a vyssia aggression = vyssia variance. Mam sa na co tesit :-)
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 09 Feb 2011 21:09

btw nitom uz davno odzvonilo treba hrat minimalne 20/16 na SH ,
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 13 Feb 2011 01:19

heeehaw

lapt.jpg
lapt.jpg (163.81 ) Zobrazená 3039 krát

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
haman
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Krayo 13 Feb 2011 08:48

Chcem sa spytat ako to presne funguje ked vyhras live event seat? dopravu si zabezpecit musis sam? prides tam a co? povies ze ja som vyhral? :D
nie zeby som daco vyhral , ale tak zaujima ma to , ked budem velky a tiez sa mi daco podari mozno :crazy:
Obrázok používateľa
Krayo
 
Príspevky: 88
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 13 Feb 2011 08:59

su dve varianty, toto co som vyhral ja je len buyin do turnaja cize cestu a ubytovanie si zabezpecujem sam

vacsinou ale byva package kde mas buyin + ubytovanie a na account v herni ti este supnu nejake peniaze na cestu. Ja budem hrat aj dalsie kvaldy na toto takze je mozne ze este trafim aj komplet package ale planoval som tam ist aj ked by som sa nekvalifikoval lebo si chcem ist pozriet narodny park Torres Del Paine dole v patagonii

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
Krayo
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!