Rozhovor s Jozefom `TheLastNail` Cibičkom (2.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s Jozefom `TheLastNail` Cibičkom (2.časť)

Odoslaťod admin 09 Feb 2011 23:56

Diskusia k článku: Rozhovor s Jozefom `TheLastNail` Cibičkom (2.časť)

Ako sa ty snažíš pokrovo vzdelávať a napredovať? Mal si niekedy coacha?
TLN: Skoro každý deň analyzujem buď svoje alebo ruky kamarátov z mojich stakes a pri príprave sa na niektoré coachingy si tiež čo to spočítam. Teraz som už členom viacerých pokrových komunít, takže nie je tak ťažké nájsť podporu, resp. krátkodobú inšpiráciu. Coacha som nikdy nemal, nemal som problémy stúpať po limitoch. Reálne uvažujem skôr o „performance“ coachovi, moja najväčšia slabina je nedostatok dlhodobej motivácie, analyticky som schopný sa stále zlepšovať sám.

Ako vyzerá tvoj štandardný deň pokrového profesionála?
TLN: Striedajú sa svetlé okamihy s temnejšími. V tie lepšie väčšinou vstávam okolo jedenástej. Okolo dvoch hodín analyzujem, aspoň jednu hodinu reviewujem nové pokrové videá. Sám hrávam najviac 4-5hodín, väčšinou rozdelené na dve krátke sessions. Poker hrám iba keď sa cítim 100% fit a psychicky ready, nikdy nehrám unavený. Prakticky každý deň športujem aspoň jednu hodinu, pondelky a utorky viac. Pravidelne behávam dlhšie trate, plávam, občas posilňovňa, squash, sem-tam iné. Veľa času zabijem na nete, občas hraním hier, ale hlavne aktívne sledujem športové dianie, najmä NHL. Medzi sessions rád pozerám motivačné videá resp. si prejdem pár taktických šachovým úloh (kedysi som aktívne hrával šach). Mávam ale aj dni, kedy nevyjdem z izby,...

Celý článok => Rozhovor s Jozefom `TheLastNail` Cibičkom (2.časť)

Za tento príspevok od admin poďakovali :
Marian21x
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s Jozefom

Odoslaťod Krayo 10 Feb 2011 00:46

a nie vycoachovat new best frienda za free? staci mi uroven NL100 reg , nesom lachvaty :D
Obrázok používateľa
Krayo
 
Príspevky: 88
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Jozefom

Odoslaťod Marian21x 10 Feb 2011 00:52

Vďaka za rozhovor, veľmi rozumné odpovede, páči sa mi, ako to má chalan v hlave pekne zrovnané, prajem :gl: v challenge aj v RL.
Marian21x
 
Príspevky: 107
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 17 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Rozhovor s Jozefom

Odoslaťod DevilMayCry 10 Feb 2011 00:54

jozef a comu by si sa chcel venovat potom ako skoncis s pokrom? tie zhruba dva roky, ktore chces este hrat zavisia od coho ? od profitu, od dosiahnutia urciteho vrcholu alebo proste si myslis ze za ten cas toho bude viac nez dost ??
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Rozhovor s Jozefom

Odoslaťod mino_o 10 Feb 2011 01:24

to hravas Quake live? hod nick ak chces mozme nieco zahrat :)
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: Rozhovor s Jozefom

Odoslaťod matiapag 10 Feb 2011 06:51

opat paradny rozhovor :poklona:

tln, tebe len good luck :) mozno by si mohol trosku castejsie updatovat blog, nie kvoli vysledkom, ale tak ty toho vela zazijes aj mimo pc, tak to moze byt fajn citanie, ze ako si nazivas ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Rozhovor s Jozefom

Odoslaťod jagpok 10 Feb 2011 11:08

dobrý rozhovor...gratulujem k super vzostupu z NL2

ale trosku si "zarypem" ...hmm..tak ty si sa o pokri dozvedel neskoro?...a co mam potom hovorit ja (v 35ke) ? To uz mam "ist do hrobu" ? :) :wall:

Prajem vela uspechov a ver mi...v mojom veku budes rad, ze si sa o pokri dozvedel v tom 2008 8-)
jagpok
 
Príspevky: 35
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 6 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Jozefom

Odoslaťod palo1973 10 Feb 2011 12:30

jagpok napísal:dobrý rozhovor...gratulujem k super vzostupu z NL2

ale trosku si "zarypem" ...hmm..tak ty si sa o pokri dozvedel neskoro?...a co mam potom hovorit ja (v 35ke) ? To uz mam "ist do hrobu" ? :) :wall:

Prajem vela uspechov a ver mi...v mojom veku budes rad, ze si sa o pokri dozvedel v tom 2008 8-)


nezufaj,ja som zacal tiez v 35ke,a kazda strana ma dve mince,fakt si dost dobre neviem predstavit,ze by som v 20ke zarabal mesacne to co ini za rok,teda viem si to predstavit,zaciatkom 90tych rokov sa dali lahko zarobit peniaze,bol som pritom a ako prisli tak aj odisli....,traz to beriem uplne inak
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s Jozefom

Odoslaťod jagpok 10 Feb 2011 13:00

palo1973 napísal:nezufaj,ja som zacal tiez v 35ke,a kazda strana ma dve mince,fakt si dost dobre neviem predstavit,ze by som v 20ke zarabal mesacne to co ini za rok,teda viem si to predstavit,zaciatkom 90tych rokov sa dali lahko zarobit peniaze,bol som pritom a ako prisli tak aj odisli....,traz to beriem uplne inak


Ja nezufam :) na druhu stranu to je mozno aj lepsie....za mladi som byval gambler...to by som asi prehral aj gate

A to s tymi prijmami je pravda..uz som si raz tak narobil problemy ked som rychlo zacal zarabat vela a potom som vdaka nerozvaznosti zase klesol na dno.
jagpok
 
Príspevky: 35
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 6 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Jozefom

Odoslaťod marjan556 10 Feb 2011 16:35

len aby si nedopadol jak milanko na markize ...
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 17 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!