Poker=gambling

Poker v TV, videá a streamy

Re: Poker=gambling

Odoslaťod yegon 10 Feb 2011 17:52

podla mna hlavna chyba je v tom ze vela ludi si precitala rozhovor s janom bendikom a prevzali jeho bankroll management
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Poker=gambling

Odoslaťod Samot10 10 Feb 2011 17:54

sa mi zda, ze niekto tu chce vyprovokovat opät dlhu konverzaciu :)
Obrázok používateľa
Samot10
 
Príspevky: 126
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 45 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Poker=gambling

Odoslaťod jonatanko 10 Feb 2011 18:14

Brutalny downswing je jedna z najdolezitejsich veci, ktorou si musi prejst kazdy pokrista. Clovek sa vela dozvie o hre a sebe samom. Keby ste vcera sledovali toho zanieteneho poslanca v ceskej snemovne ako opisoval nastrahy hazardu a spomenul pri tom poker novodoby vydobytok SATANA, hned by ste mali na vec iny nazor -:))) Najkrajsie je ten marketing toho ako prezentuje vitazov, nerobme si iluzie aby dakto vyhral tych 100k rocne tak tak ich musi niekto niekolko nasobne prehrat cize pre spolocnost je urcite poker -EV HAHA. Vsak vacsinu ludi to vyrazne zdegeneruje.
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Poker=gambling

Odoslaťod maxton 10 Feb 2011 18:19

budte radi ze sa na pokri najdu gambleri, aspon mate na kom zarabat, keby boli pri stole sami regulari tak to asi pojde tazsie....
maxton
 
Príspevky: 58
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 5 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Poker=gambling

Odoslaťod 7castle 10 Feb 2011 18:29

jonatanko napísal:Brutalny downswing je jedna z najdolezitejsich veci, ktorou si musi prejst kazdy pokrista.


Nie ze by to uplne suviselo s temou ale QTF.

Btw myslim ze by sme mali menej filozofovat o tom aka su verejnost/media obmedzeni a mali by sme s tym skusit nieco spravit, bohuzial moj dnesny pokus spojit sa s dotycnym redaktorom Markizy nebol uspesny...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Poker=gambling

Odoslaťod Zeltzn 10 Feb 2011 18:35

tak v dnešnej dobe je to tak že si niekto prečíta Nový čas (bulvár) a pozrie televízne noviny a podľa toho si spraví svoj názor na svet a šíri ho bez toho aby si nejak overil tie informácie, alebo to vyskúšal či to naozaj tak je.. ale the best of je že to je z väčšiny LUCK a skill je až druhoradý.. je mi :bad: z toho
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Poker=gambling

Odoslaťod jonatanko 10 Feb 2011 18:42

pre irl hracov je to vacsina o lucku -:))) aspon pre tych co hraju 1 turnaj mesacne.
Velky rozdiel medzi hranim rulety 12x krat do roka a 12 turnajmi rocne by som nevidel.
Naposledy upravil jonatanko dňa 10 Feb 2011 19:16, celkovo upravené 1 krát.
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Poker=gambling

Odoslaťod marjan556 10 Feb 2011 19:04

jonatanko napísal:pre irl hracov je to vacsina o lucku -:))) aspon pre tych co hraju 1 turnaj mesacne.
Velky rozdiel medzi hranim rulety 12x krat do roka a LIVE pokrom by som nevidel.


FYP

And so it begins =)
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Poker=gambling

Odoslaťod TomMolivan 10 Feb 2011 19:28

Ale no zase, ten live poker na tom zase nie je až tak tragicky.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Poker=gambling

Odoslaťod mr_kaktus 10 Feb 2011 21:05

7castle napísal:
jonatanko napísal:Brutalny downswing je jedna z najdolezitejsich veci, ktorou si musi prejst kazdy pokrista.


Nie ze by to uplne suviselo s temou ale QTF.

Btw myslim ze by sme mali menej filozofovat o tom aka su verejnost/media obmedzeni a mali by sme s tym skusit nieco spravit, bohuzial moj dnesny pokus spojit sa s dotycnym redaktorom Markizy nebol uspesny...


uz som si spravil ucet na blogu sme a chcem tam hodit par clankov o tom o com poker naozaj je :) necakam ze sa to stretne s nejakym extra porozumenim ale aj najdlhsia cesta zacina malym krokom :) pripadne ak ma niekto extra vela volneho casu a chce sa mu moze mi s tym trochu pomoct :)

Za tento príspevok od mr_kaktus poďakovali - 3:
matiapag, Samot10, tomisumi
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!