DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod sudden 17 Feb 2011 18:25

yegon napísal:myslel som ze tak turnaje ako aj cash games sa hraju tak ze sa snazis ziskavat chipy superov a move ktorym dlhodobo chipy stracas je zly a ten ktorym chipy ziskavas je dobry.


Maroš "hovoril" o správnom rozhodnutí v danej situácií, nie dlhodobo.. ak máš dostatok informácií, tak sa to dá.. len treba vedieť, ako tie informácie získať :)


takze spravis rozhodnutie, ktore je dlhodobo otrasne, ale prave vtedy to vyslo, takze ho spatne vyhodnotis ako spravne a zdovodnis to nejakymi zahadnymi informaciami - taka je vacsinou realita ;)
to je take result-oriented utesovanie sa, ze som to dobre zahral
podla mna su rozhodnutia, ktore su jednoducho za danych podmienok zle, nech mas akekolvek informacie
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod sry4that 17 Feb 2011 19:44

.
Naposledy upravil sry4that dňa 18 Feb 2011 18:10, celkovo upravené 1 krát.
sry4that
 
Príspevky: 137
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 38 krát/7 krát
Karma: 0

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 17 Feb 2011 20:23

to ako hrám ja, resp. Maroš, Demon.., sa človek musí naučiť sám


a ked sa ucis - ked rozmyslas nad nejakou hrou, podla coho sa rozhodnes ci je tvoj postup spravny alebo nespravny, pripadne ci neexistuje lepsi? Ked sa clovek uci casto robi nieco zle lebo nevie ze to je zle - ako odchytis takyto pripad?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 17 Feb 2011 20:32

sory4that to ako vazne sa ides navazat do hry castla alebo suddena co su skillovo o milion rokov pred tebou?bol som ticho ale sak toto uz prehanas trosku ne?.online si busto a nazivo hras akurat freeroly a aj to neuspesne tak trosku pokory by ti hadam neuskodilo.

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
Zeltzn
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod 3flash3 17 Feb 2011 20:59

popoBA napísal:sory4that to ako vazne sa ides navazat do hry castla alebo suddena co su skillovo o milion rokov pred tebou?bol som ticho ale sak toto uz prehanas trosku ne?.online si busto a nazivo hras akurat freeroly a aj to neuspesne tak trosku pokory by ti hadam neuskodilo.


+1
pwned :)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod sry4that 17 Feb 2011 21:48

.
Naposledy upravil sry4that dňa 18 Feb 2011 18:11, celkovo upravené 1 krát.
sry4that
 
Príspevky: 137
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 38 krát/7 krát
Karma: 0

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 17 Feb 2011 22:06

Ad1
presne takto som uvazoval tak pred dvoma rokmi ked som hitoval kazdy druhy turnaj na ktory som sadol a tvojich 700e+ som si robil mesacne a platil z toho vlastny byt,zury,koncerty,vylety chlast a zil som si jak panko takze o B/E nitke by som pomlcal.o tom ze si lepsi hrac mozes presviedcat mozno svoju a moju staru ale mna ZATIAL tazko :) tvoj problem je /a bol aj moj/ ze som si myslel ze som skillovo o milion rokov pred kazdym s kym som bol pri stole a ked sa mi snazil niekto poradit (a pritom bol naozaj o tych milion rokov popredu) tak som sa mu v duchu smial.ked sa nato ale pozriem spatne tak som to hral jak total fish a moje uspechy spocivali na 50 percent akurat v tom ze som chytal dobre spoty a flipy proti este vacsim rybam.dobri hraci si ma rozoberali ako lego.my dvaja sme hrali spolu malo to je pravda ale ked uz sme hrali tak si vzdy vyparatil taku zvratenost co ta stala love ze az na zaplakanie.a je jedno ci na home game alebo na finali v hrone.

Ad2
ked hovoris o zadubenosti ludi co povyhravali vdaka svojej hre statisice (SKK) ze nechcu pripustit ze existuju ine a lepsie koncepty ako tie co maju oni a ktore ty teda podla svojich slov pouzivas,nebolo by odveci nam teda nejake priblizit.(napr. si zaloz blog) O tvojom mindsete neviem nic to je v tvojej hlave ale samozrejme som zvedavy ako ides hitovat.a obv ti to prajem a budem prvy kto ti bude gratulovat.a nemal to byt offense post len proste uz si to aj ty trosku prehnal nato ako hras (hraval si).

Ad3
napis mi na fb tam si dohodneme PLO HU ale taky poriadny ne 20 minutovy jak minule :)
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 17 Feb 2011 22:18

sry4that neber to osobne, nechcem ta nejak zosmiesnovat alebo co ale z tvojich komentarov mi pripada ze si tak 2 roky od toho aby si pochopil ze sa mylis. Tento sposob zmyslania ktory tu prezentujes je zhruba s cim sa stretavam u ludi ktori hraju poker 1-2 roky a zatial neprenikli dostatocne do hlbky

ver ze my tu nie sme zadubenci neprijimajuci iny nazor, postup akym sa ucime je ze sme otvoreni tomu co kto povie ale neberieme to len preto ze to niekto povedal alebo ze sme si to niekde precitali - zamyslime sa nad tym a zvazime dovody pre aj proti. Verim ze aj ty mas nejake dobre napady co sa tyka pokru ale na to aby ich niekto prijal a suhlasil s tebou musis pouzit trosku iny postup a miesto zosmiesnovania ostatnych skor skusit vysvetlit dovody preco si myslis ze nieco je dobre a nieco zle

co myslis ktora z tychto dvoch reakcii je konstruktivnejsia a pozitivnejsie vypoveda o autorovi
- hrajte si podla kniziek nekreativni zadubenci, ked viete ako ziskat informacie tak si mozete dovolit callnut 52s
- call s 52s je stratovy a v priemere stoji 1,5BB ale pri 40BB stacku je to cena ktoru za moznost vyradenia 7castla som ochotny zaplatit + mam na neho read a po flope budem vediet ci ho dokazem vybluffovat alebo nie
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod 7castle 17 Feb 2011 22:27

sry4that napísal:...


Cool story.

Len si nemysli ze si nejaky frajer ze som bol z teba bezradny, to som ja vzdy a z kazdeho...

Za tento príspevok od 7castle poďakovali :
Drak
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod sry4that 17 Feb 2011 23:30

.
Naposledy upravil sry4that dňa 18 Feb 2011 18:11, celkovo upravené 2 krát.
sry4that
 
Príspevky: 137
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 38 krát/7 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!