CELEBRITY POKER TOUR - report z Golden Vegas

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: CELEBRITY POKER TOUR - report z Golden Vegas

Odoslaťod ghost888 27 Feb 2011 19:16

Maros.
Neda mi nereagovat na tvoje prispevky.

1. Prezentujes sa neustale ako vynikajuci ba dokonca najlepsi hrac v Bratislave.Poznam teba a tvoju hru velmi dobre nakolko spolu hravame uz velmi dlho.Respektujem ta ako hraca, ale s tvojimi vyhlaseniami o najlepsom hracovi nesuhlasim.Hra ktoru prezentujes ako "moderny poker" je iba zalozena z 70% na stasti...(pripad ked preflop posles 50bb allin a narazis s 99 do KK, pride ti 9 a zahlasis s vaznou tvarou "toto je moderny poker" a to asi nebude v poriadku.

2.Ohladom Mira Patlevica...Vo svojom prispevku pises ze je po tebe druhy najlepsi hrac.Tento clovek prezentuje psychopaticky a maniakalny poker.Povedat o nom , ze je dobry hrac je urazkou vsetkych ostatnych hracov...MIro a jeho spravanie za stolom je niekedy az nechutne.Jeho hra je nepremyslena a zalozena 90% na stasti...

Tento moj prispevok je vyjadrenim mojho nazoru.Neber to ako urazku. ;)

Tolko moj nazor..
ghost888
 
Príspevky: 1
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: CELEBRITY POKER TOUR - report z Golden Vegas

Odoslaťod 7castle 27 Feb 2011 19:24

Ale nieeeee
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: CELEBRITY POKER TOUR - report z Golden Vegas

Odoslaťod TomMolivan 27 Feb 2011 19:56

Kde je KKpokerkingKK s tým jeho pravidelným rebríčkom najlepších hráčov, keď ho treba...
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: CELEBRITY POKER TOUR - report z Golden Vegas

Odoslaťod ramzey 27 Feb 2011 20:24

Pycha predchadza pad sa vravi.

Patlovic je pan, iba on dokaze odovzdat stack postacujuci na FT v dvoch orbitoch pri 20 ludoch:D

Kazdopadne to snad Maros myslel so srandy, iked shovovat ho male pary do overpairs som ho videl neskutocne vela raz :( :gl:
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: CELEBRITY POKER TOUR - report z Golden Vegas

Odoslaťod maroshluchy 27 Feb 2011 21:16

ghost888 napísal:Maros.
Neda mi nereagovat na tvoje prispevky.

1. Prezentujes sa neustale ako vynikajuci ba dokonca najlepsi hrac v Bratislave.Poznam teba a tvoju hru velmi dobre nakolko spolu hravame uz velmi dlho.Respektujem ta ako hraca, ale s tvojimi vyhlaseniami o najlepsom hracovi nesuhlasim.Hra ktoru prezentujes ako "moderny poker" je iba zalozena z 70% na stasti...(pripad ked preflop posles 50bb allin a narazis s 99 do KK, pride ti 9 a zahlasis s vaznou tvarou "toto je moderny poker" a to asi nebude v poriadku.


:lol2: OMG - just kidding boys!!! OK? klidek, ja si robim len srandu sam zo seba (z inych iba priamo pri stole z oci do oci) - inac neviem kto si - kazdopadne hra ktoru spominas prebehla uplne inac (napr. medzi 50bb a 20bb je dost velky rozdiel atd...).

a co sa tyka mira p. - je to my-best-friend a k tomu rodina, btw jeho hra sa mne osobne ani trochu nepaci - ja mam uplne iny styl ale ten jeho dava vacsi zmysel ako sa na prvy pohlad zda... (mimochodom - nie nadarmo je napr. leaderboarde v hrone medzi top 5 a dava viac finaltablov za mesiac ako ini za rok pri odohrati rovnakeho poctu turnajov...)

PEACE ;)
maroshluchy
 
Príspevky: 73
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/7 krát
Karma: 1

Re: CELEBRITY POKER TOUR - report z Golden Vegas

Odoslaťod w4444x 28 Feb 2011 04:55

Lol vlado si uz musi aj gimmick ucty zakladat :)

Cachticka strela tento maros !
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!