Rozhovor s Pavlem `řezník z Badenu` Novotným

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s Pavlem `řezník z Badenu` Novotným

Odoslaťod admin 01 Mar 2011 17:14

Diskusia k článku: Rozhovor s Pavlem `řezník z Badenu` Novotným

Ahoj Pavle, jsi pravidelným účastníkem Celebrity poker Tour. Jak jsi se vůbec k tomuto karbanu dostal ?Pavel: "Ahoj, dlouho jsem karbaníkem, hráli jsme všechny možný hospodský hry - oko, pětikaretní poker, karetní hry s maryáškama. K Holde´mu jsem se dostal u nás na vesnici v hospodě, kde jsme si koupili stůl a hráli 50,- Kč rebuyáky. Časem mi byly tyto hry malý a tak jsem začal jezdit do Prahy na Žižkov do dnes již neexistujícího klubu Suited Aces. Potkal jsem tam Jardu Vajgla, který se stal mým učitelem a už to jelo." To jsi ještě nebyl častým účastníkem turnajů ?Pavel: "Rok jsem dělal spíš pokerového novináře. Tím, že jsem byl v kontaktu s českou pokerovou špičkou (Škampa, Kabrhel, Dydek ), byl bych vůl, kdybych tuto školu nevyužil k hráčskému růstu.Poker jsem propojil s pracovním životem ( jsem šéfredaktor dvou bulvárů), jsem součástí Celebrity poker tour a podobných projektů. Jsem jeden z mála známých lidí, který se snaží poker opravdu hrát na dobré úrovni." A výsledky se dostavily ?Pavel: "Jo, jsem rád, že již druhý rok mám výborné plusové výsledky na živých multi table turnajích." Je to důsledek Tvé speciální "call" strategie ?Pavel: "Ten "call" se se mnou strašně táhne ! já jsem calloval stejně jako každej začátečník. hráč, který s Hold´emem začíná na těch nejnižších limitech, chce vidět hodně flopů. Většinou...

Celý článok => http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... u-novotnym
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s Pavlem `řezník z Badenu` Novotným

Odoslaťod mr_kaktus 01 Mar 2011 20:51

to s tym callovanim bolo mozno vytrhnute z kontextu alebo inak myslene ale nejak sa mi to nepacilo :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s Pavlem `řezník z Badenu` Novotným

Odoslaťod APminer 01 Mar 2011 20:55

mr_kaktus napísal:to s tym callovanim bolo mozno vytrhnute z kontextu alebo inak myslene ale nejak sa mi to nepacilo :)


co se ti nezda ?
asi to chce precist tu esej, ale nevim, zda bude jeste k dohledani ...

PS: je snad dobre PF call, flop call, turn call, river call ? asi ne ... mozna jen v ojedinelych pripadech
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Rozhovor s Pavlem `řezník z Badenu` Novotným

Odoslaťod wanzus 01 Mar 2011 21:48

wanzus
 
Príspevky: 169
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 4

Re: Rozhovor s Pavlem `řezník z Badenu` Novotným

Odoslaťod APminer 01 Mar 2011 21:58

wanzu .... asi tě budu jmenovat do fce "osobni sekretarka" ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Rozhovor s Pavlem `řezník z Badenu` Novotným

Odoslaťod wanzus 01 Mar 2011 22:12

APminer napísal:wanzu .... asi tě budu jmenovat do fce "osobni sekretarka" ;)

Všechno vím,všechno znám,všude jsem byl....
Né nadarmo mi říkali na škole CML... :D
wanzus
 
Príspevky: 169
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 4

Re: Rozhovor s Pavlem `řezník z Badenu` Novotným

Odoslaťod APminer 01 Mar 2011 22:14

wanzus napísal:
APminer napísal:wanzu .... asi tě budu jmenovat do fce "osobni sekretarka" ;)

Všechno vím,všechno znám,všude jsem byl....
Né nadarmo mi říkali na škole CML... :D


njn, brouk Pytlík ... :)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Rozhovor s Pavlem `řezník z Badenu` Novotným

Odoslaťod mr_kaktus 02 Mar 2011 09:10

ako samozrejme ze raise je casto viac ako call :) len ta rada mi prisla taka velmi zovseobecnena - ze bud foldujte alebo raisujte, callujte len velmi malo :) viem ako to myslel len ked si to precita nejaky zacinajuci hrac tak ho to moze pretvorit na nejakeho maniaka :) ale vravim to je len moj dojem a netvrdim ze to dotycny pan nevie hrat alebo co :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s Pavlem `řezník z Badenu` Novotným

Odoslaťod APminer 02 Mar 2011 11:38

mr_kaktus napísal:ako samozrejme ze raise je casto viac ako call :) len ta rada mi prisla taka velmi zovseobecnena - ze bud foldujte alebo raisujte, callujte len velmi malo :) viem ako to myslel len ked si to precita nejaky zacinajuci hrac tak ho to moze pretvorit na nejakeho maniaka :) ale vravim to je len moj dojem a netvrdim ze to dotycny pan nevie hrat alebo co :)


jasny, pokud by se to melo rozepsat, tak by to konkurovalo tvemu rozboru v "sme" ... ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!