MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod *wwssoopp* 05 Mar 2011 00:23

no a ten set 6 na flope a vyssi full house na turne tak som isiel domov no tri hodiny za 500eur trosku draha fajka :crazy:
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod diamondsguru 05 Mar 2011 00:36

ma niekto nejake info ako to tam teraz vyzera???? :poklona:
diamondsguru
 
Príspevky: 95
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/10 krát
Karma: 0

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 05 Mar 2011 02:12

out

po presadeni na novy stol prichyteny pri bluffe v prvej hande :), potom som raisoval a vyhral 5 z nasledujucoich 10 ruk takze image nic moc. Posledna handa pred breakom predposledneho levelu open 2500 s 55 na ruke, ternoplayer (myslim) 3bet na 6500, ja semishove 39000 (ostalo mi hrozivych 3k behind). Super tank call s AK. Flop 523 ( nestazujem sa :) ) dostali sme sa allin za tych zvysnych zopar drobnych a super dotiehol runner runner flush

co sa da robit

gg
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Komedia 05 Mar 2011 02:37

yegon napísal:out

po presadeni na novy stol prichyteny pri bluffe v prvej hande :), potom som raisoval a vyhral 5 z nasledujucoich 10 ruk takze image nic moc. Posledna handa pred breakom predposledneho levelu open 2500 s 55 na ruke, ternoplayer (myslim) 3bet na 6500, ja semishove 39000 (ostalo mi hrozivych 3k behind). Super tank call s AK. Flop 523 ( nestazujem sa :) ) dostali sme sa allin za tych zvysnych zopar drobnych a super dotiehol runner runner flush

co sa da robit

gg


škoda yegon pekný nuts flush som ti namiešal proti potetovanému madarovi :) Popo jedna pripomienka k tvojim reportom...sú ok len za žiadnych okolností by si sa nemal dotýkať ako reportér kariet na stole..a to za žiadnych :D mne je to celkom jedno ale sú tam dileri ktorí by ti usekli ruky zato :river: (a keď nestíhaš odfotiť showdown tak popros dílera nech ti otočí handu s5 a neže si ju pretáčaš sám)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Komedia 05 Mar 2011 02:41

Roy sa nám na reportovanie nejako vybodol :D (škoda že chýba v reporte 3tia handa z turnaja) ...po 4och minútach sitopen ked pánko barreloval AQ na 9high boarde po všetkých streets a bol vycallovaný s JJ domŕtva :D

Chlpo1989 napísal:
Pred pár sekundami do klubu vchádza aj Ján Bendík.

Popo v pohode? Nepobili ste sa? :D


Osobne si myslím, že aj keď Bendík nakladá na online poker (samozrejme si to neodpustil aj na stole popri MSR) je to hráč z trošku inej kategórie a vie "vo co go" a je jeden z mála hráčov ktoremu by som doprial vyhrať ;)

ps: Povie mi niekto či Cíbíček bral MSR aspon z 1% hladiska vážne, alebo to čo robil bola sranda za 550€ ?
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 05 Mar 2011 08:04

jo komedia ten flush bol fajn :) dik - skoda ze som neudrzal stack a pokusal sa bluffovat nebluffovatelnych

inak toto som fakt nepobral, zda sa mi ze live ludia necalluju podla toho ake ruky dava zmysel ze mam ale podla toho kolko im ostane ked prehraju :shock: a to sa tyka aj hracov ktori hraju na nete moje snahy o bluffovanie stylom ktory v online cashi krasne funguje sa minuli ucinkom

2 priklady

- UTG vs SB checknem back KJ9r flop a betujem blank turn aj river a dostavam call od 77
- UTG vs BTN bet-check-betujem 727J8 board a dostavam call od 55

asi mi precitali dusu alebo co :) to sa fakt takto bluffuje live? Lebo online to vsetcia beru ako std value line
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 05 Mar 2011 08:14

Komedia napísal:ps: Povie mi niekto či Cíbíček bral MSR aspon z 1% hladiska vážne, alebo to čo robil bola sranda za 550€ ?


som si 100% isty ze to bral smrtelne vazne
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod xxEzzoppxx 05 Mar 2011 08:42

:bad: ste to zvladli chalani. paradny report, ktory vsetko obsiahol. Co mal tvoj kolega vybitu baterku na notebooku? ste vy teda amateri chalani. V susednych krajinach byva live coverage takychto turnajov a my na Slovensku ani live reporting nevieme zvladnut. nech sa kompetentni zamyslia, popo sorry ak to nie je tvoja chyba, resp. to nemozes ovplyvnit.
xxEzzoppxx
 
Príspevky: 3
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod diamondsguru 05 Mar 2011 09:46

pani vie niekto aspon chipcounti postupujucich? :crazy:
diamondsguru
 
Príspevky: 95
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/10 krát
Karma: 0

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod sudden 05 Mar 2011 10:18

yegon napísal:jo komedia ten flush bol fajn :) dik - skoda ze som neudrzal stack a pokusal sa bluffovat nebluffovatelnych

inak toto som fakt nepobral, zda sa mi ze live ludia necalluju podla toho ake ruky dava zmysel ze mam ale podla toho kolko im ostane ked prehraju :shock: a to sa tyka aj hracov ktori hraju na nete moje snahy o bluffovanie stylom ktory v online cashi krasne funguje sa minuli ucinkom

2 priklady

- UTG vs SB checknem back KJ9r flop a betujem blank turn aj river a dostavam call od 77
- UTG vs BTN bet-check-betujem 727J8 board a dostavam call od 55

asi mi precitali dusu alebo co :) to sa fakt takto bluffuje live? Lebo online to vsetcia beru ako std value line


ze by ti precitali dusu by som sa nebal, skor je velka sanca, ze si to skusal na ludi, ktori si taketo lines vysvetluju po svojom a v zivote to nezahodia
neviem do akych hracov si to hral, ale ak to beriem ako std semi rozmyslajucich live hracov tak drviva vacsina z nich si po tom ako checknes back flop povie, ze on nic nema vsak checkol flop :) aj ked calldown so 77 je dost extrem

podobne back-check-bet, po precheckovanom turne uz nevyfoldujes nic ine ako missnute draw u vacsiny ludi na takychto turnajoch :)
ja som v Day 1a v tom turnaji stretol na stole pocas 10 levelov asi tak 3 ludi za cely cas, do ktorych by som sa odvazil hrat nieco taketo ako bluff
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!