MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod maroshluchy 05 Mar 2011 15:40

Komedia napísal:marooos ty si jak vypadol :/ trochu smola...som tam stal kukal na teba a čudoval sa že si nepovedal nič :D


nebolo to take hrozne zase, uz nie som taky burlivak jako kedysi... tak to chodi niekedy davas rozdavas suckouty a inokedy si to vyzeres len skoda ze zrovna v tomto turnaji. dneska si pojdem zahrat stovku a dufam ze ich zase zopar porozdavam :D
maroshluchy
 
Príspevky: 73
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/7 krát
Karma: 1

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 05 Mar 2011 15:42

maroshluchy napísal:
popoBA napísal:to je v poriadku ze to robim pre zabavu ale takisto ma nebavi tu byt za k.kota ktoremu je povedane nieco co je ocividne nesplnitelne a ptm tu musim citat co je s reportovanim Day1B a jak som sa nato vyj.bal a isiel na pivo...


popo dufam ze si neni urazeny - ja to obv berem ze to neni tvoja chyba... NICE REPORTING SO FAR! GOOD JOB


ne v pohode to berem neboj len som totalne nasraty.pred hodinou som este spal a teraz tu nenazraty neosprchovany a nervozny zas sedim a citam komenty jak je to na picu od posratych nonamerov s 2 prispevkami typu hyena. potrebujem drink
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Komedia 05 Mar 2011 15:52

yegon napísal:
ramzey napísal:Yegon ma pekne prihody, zial tak ako on skusa blaffovat, tak sa ho dakto snazi na ten bluff chytit.
Clovek si povie, moze mat Ax , suchy board, callnem turn , river blank, barreluje, callnem a pozrem sa.
Takisto to mohol Yegon na rivri vzdat, mal showdown value myslim.

Tazko sudit hru inych, clovek by sa mal pozerat v prvom rade na seba ako hra.
(ja toho niesom prikladom, ale mnohym chyba objektivnost.)


no vzdat river som mohol ale nie preto ze som mal SD value ( lebo tu som rozhodne nemal :) ) ale preto lebo by som nemohol ocakavat ze super foldne lepsie (co asi u niektorych aj plati). Vela bluffov aj preslo, mozno ide len o lepsie hladanie kandidatov.

ja sa samozrejme nehnevam ani nenadavam ze ma dorovnali, hladam len pre seba ponaucenie pre buducnost

na 772J8 boarde by som bet-check-bet zahral aj veci ako J9/89/99/TT a UTG tam vela airu mat nebudem cize call s 55 na riveri je optmisticky ale viacmenej moze byt

ale na KJ9xx kde budem checkovat flop so vsetkymi Jx/QQ a slabymi Kx handami a budem ich betovat na turne a riveri a bluffy vacsinou betnem na flope mi prisiel ten calldown so 77 dost hardcore, hlavne ked tiez som bol UTG

prekvapilo ma ze v oboch pripadoch superi odo mna ocakavali ze nic nemam a neviem na zaklade coho, nesudim ich hru ale ked hram poker mojou ulohou je prisposobit sa preto sa pytam ci je live take bezne bluffovat tymto sposobom bet-check-bet alebo check-bet-bet aby som v buducnosti vedel ze tieto lajny mam pouzivat viac na value a menej casto ako bluff

druha moznost samozrejme je ze ak myslienkove pochody hracov su ako si napisal na urovni "callnem a pozrem sa" tak vobec bluffovanie samo o sebe nebude dobry napad :)


Ako som už spomínal tak Bet/X/Bet večšina ludi vidí ako slabost súpera preto by som po X turne NEBLUFOVAL (málo rozmýšlajuceho hráča) betom river lebo dostaneš marginálny call (skor by som thin valuebetoval lebo v týchto spotoch ti TP alebo aj MP bude bohato stačiť samozrejme pokial super neni supernit a CALLne top two) Sám callujem oponentov s marginalnou kombinaciou veľmi rád ak zvolia bet/X/bet ak viem, ze je schopný bluffu na rivri potom čo bol scarry prasknut druhy barrel (Ak to nieje regulerny hráč ktorý vie thinvaluebetnut) potom je to buď bluff alebo slowplaynutý nuts
takže určite by som zvolil bet/X/bet a X/bet/bet ako value lajnu proti málo premýšlajúcim hráčom. Proti reg. hráčovi to máš kludne ako bluff lajnu
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 05 Mar 2011 16:04

musim este povedat ze ma dost prekvapil ( nechcel som rovno napisat vystrasil :) ) Marek Blasko s ktorym som sedel na stole. Jeho chovanie k dilerom bolo asi klasicky zle ale bol som zvedavy na tie jeho ready ktore som pocul ospevovane z viacerych hodnovernych zdrojov

som si stale myslel ze to su len nejake famy ale sakra :) ono fakt

neviem ako casto sa naozaj trafil lebo SD sme vela nevideli ale vsetko co povedal mi davalo zmysel

hlavne vsak veci, na ktore ja by som prisiel po par minutach rozmyslania (alebo by ma vobec nenapadli pritom boli uplne logicke) on buchal od brucha po sekunde

respekt :poklona:

aspon viem ze aj v oblasti handreadingu mam mrte na com pracovat
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod hyena 05 Mar 2011 16:10

nie popko,díky za super report,len škoda,že len do 23.00.zadarmo
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 05 Mar 2011 16:15

srry ale ty nevies citat ze udalosti po 23:00 som nemal ako ovplyvnit? bolo mi viackrat povedane a slubene od "kolegu" ze budem vystriedany a mozem si ist v pohode vyriesit svoje veci co som potreboval?touto info ze musim odist disponoval dotycny uz 4 dni dopredu,ale ano ja som ten k**** co nedoreportoval day1b mas pravdu...
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod alydzi 05 Mar 2011 16:18

Report je jedna nadhera !!!

Fakt super. Toto je asi prvy report, ktory ma fakt zaujimal a ktory som sa snazil aj sledovat, ale je asi aj posledny, lebo je to fakt cele na <>.

Nejdem sa teraz navazat do popa, lebo z mojho pohladu je uplne jedno, ci je na to sam, ci su tam desiati, ci ma fotak profi, alebo len semi profi, ci spal, sprchoval, alebo bol na zachode,

Mne su tieto veci uplne ukradnute, z mojho pohladu su podstatne informacie, ake dostanem a ak seriozny portal napise, ze bude live report tak ocakavam, ze to bude nieco na urovni. Kde sa aspon dostaneme na zaver den 1B.

Nie, ze ja ta chodim jak dilino kazdych pat minut na stranku ci sa nieco nezmenilo.

Ak to neviem poriadne zabezpecit a urobit aspon na urovni akej sa prezentujem, tak sa na to vyserem a radsej nerobim nic, alebo to urobim, len vo forme fora a updatujem utrzkove info na forum a nenazvem to live report, lebo toto co tam je sa to fakt neda nazvat reportom, aj keby boli prve 4 hod. turnaja zvladnute na jednotku, tak to co sa dialo po 23:00. Je vysmech....


Napisat, ze niekto bude pokracovat o 23:00 a potom ani ciarka ??? Tak uz ked nieco nestiham, alebo to nejde podla planu, tak tam aspon hodim osravedlnenie, ze sorry nevyslo to a nie <> su robit z ludi.


Zase som sa presvedcil, ze toto cele forum stoji asi za dve veci, clovek sa tu nic nove nedozvie a to co sa dozvie ma uz davno precitane na twittery, alebo pokernews a inych zahranicnych sajtach.

Konecne ste sa mohli predviest a dokazat, ze ste fakt dobry portal a nie len hadzat prelozene clanky z inych sajt, ale fakt urobit nieco vlastne na urovni a dopadlo to ako .... ta tak jak vsetko co sa robi na slovensku (cest vynimkam) na <>.


GL v dalsom podnikani.
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 05 Mar 2011 16:24

nech sa vam tu ktomu vyjadri jediny kompetentny clovek a vysvetli svoje dovody preco neprisiel a preco to dopadlo tak ako to dopadlo,ja uz nemam silu ani cas kedze sa snazim zachytit na urovni aspon 2 den.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Mareccc1 05 Mar 2011 16:28

yegon napísal:musim este povedat ze ma dost prekvapil ( nechcel som rovno napisat vystrasil :) ) Marek Blasko s ktorym som sedel na stole. Jeho chovanie k dilerom bolo asi klasicky zle ale bol som zvedavy na tie jeho ready ktore som pocul ospevovane z viacerych hodnovernych zdrojov

som si stale myslel ze to su len nejake famy ale sakra :) ono fakt

neviem ako casto sa naozaj trafil lebo SD sme vela nevideli ale vsetko co povedal mi davalo zmysel

hlavne vsak veci, na ktore ja by som prisiel po par minutach rozmyslania (alebo by ma vobec nenapadli pritom boli uplne logicke) on buchal od brucha po sekunde

respekt :poklona:

aspon viem ze aj v oblasti handreadingu mam mrte na com pracovat

Je to pravda. Treba povedat ,ze momentalne je asi top 1 SVK live pokru.. Ci uz je to CG alebo MTT.. ides dnes na PP freez do hronu?
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod ramzey 05 Mar 2011 16:39

To svet nevidel tolko haterov :D

Namiesto fnukania ako nikto nepise a neni report zdvihnem rit a idem sa pozriet, ked ma to zaujima.

Popo tam jasne vysvetlil, ze sa luci a prebera to Roy, to ze nedosiel neni jeho biznis snad, nepremarni popo 2 dni v hrone stym aby si tu mohol pisat s intelektualmi tohto rangu.

Co ten demon, hra nehra?
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!