MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 05 Mar 2011 16:40

demon je out
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Lubkomir 05 Mar 2011 16:45

popoBA napísal:
ne v pohode to berem neboj len som totalne nasraty.pred hodinou som este spal a teraz tu nenazraty neosprchovany a nervozny zas sedim a citam komenty jak je to na picu od posratych nonamerov s 2 prispevkami typu hyena. potrebujem drink


:poklona: :lol2: :poklona: reporty su dobre sa ti divim ze to citas este tie kritiky :wall:

....aj tak ma z celeho reportu najviac vzdy bavi diskusia :D podavam navrh ze ta by sa mala zobrazovat na hlavnej stranke :lol2: :lol2: :lol2:
Lubkomir
 
Príspevky: 17
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 16 krát/4 krát
Karma: 1

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod vlade 05 Mar 2011 16:48

Tiez nechapem naco su dobre take primitivne reci, proste nieco nevyslo, popo za to nemoze, report robi vyborne.

Nazor ludi ktori napisu do diskusie len vtedy ked sa nieco nepodari a nadavaju ake je vsetko zle a oni vedia vsetko najlepsie ma zaujima ako tie 3 kamienky ktore su na ceste smerom z Hornej Marikovej.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Samot10 05 Mar 2011 16:49

@alydzi

co keby si teda urobil nejaky portal aj ty, daval tam vlastne clanky, robil vlastne reporty atd...?! urcite by si v tom bol uspesny a neprekonatelny, to je mi jasne...

ja len nechapem co sa vsetci navazate do popa a pindate na reporty, mne tie reporty bohate stacia a to ze neviem ako to tam presne smrdi a ci je tam rusno alebo ticho ako v hrobe mi je uplne ukradnute, pretoze ked chcem vedeit uplne detaily tak tam pojdem a nebudem buzerovat niekoho, pretoze mi doma reportom nedokazal navodit atmosferu aka je tam...

pri najblizsom turnaji by si sa reportu mohol chytit ty a dalsi tebe podobni, co sa tu ozvu iba ked je nieco zle a ja vas rad pochvalim za dobre odvedenu robotu, lebo vy by ste to urcite urobili na najvyssej moznej urovni... :poklona:

gl :gl:
Obrázok používateľa
Samot10
 
Príspevky: 126
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 45 krát/7 krát
Karma: 0

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 05 Mar 2011 17:16

vyjadrenie roya je v reporte,tak to snad vsetci pochopite a prestanete zbytocne hatovat.dnes budu live reporty dokonca dva tak snad si pridete na svoje
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod alydzi 05 Mar 2011 17:40

Samot10 napísal:@alydzi

co keby si teda urobil nejaky portal aj ty, daval tam vlastne clanky, robil vlastne reporty atd...?! urcite by si v tom bol uspesny a neprekonatelny, to je mi jasne...

ja len nechapem co sa vsetci navazate do popa a pindate na reporty, mne tie reporty bohate stacia a to ze neviem ako to tam presne smrdi a ci je tam rusno alebo ticho ako v hrobe mi je uplne ukradnute, pretoze ked chcem vedeit uplne detaily tak tam pojdem a nebudem buzerovat niekoho, pretoze mi doma reportom nedokazal navodit atmosferu aka je tam...

pri najblizsom turnaji by si sa reportu mohol chytit ty a dalsi tebe podobni, co sa tu ozvu iba ked je nieco zle a ja vas rad pochvalim za dobre odvedenu robotu, lebo vy by ste to urcite urobili na najvyssej moznej urovni... :poklona:

gl :gl:



add1 : nenavazam sa do popa, len sa mi nepaci, ze ked uz niekto zacne nieco robit, tak nech to dotiahne do konca a urobi poriadne, skor to bolo smerovane k manazmentu pp, pretoze sa mi to zda neprofesionalne...

add2 : keby som mal chodit na vsetky eventy tak cestujem od rana do vecera a aj tak to vsetko nepostiham a vobec by som nepotreboval chodit na ziaden portal ...

add3 : zatial nemam potrebu mat vlastny portal, lebo stale ma zatial bavi viac hrat, ako poskytovat ludom info ako hraju druhi

add4: sorry, ze som si nieco dovolil povedat, od teraz uz budem len chvalit STE SUPER hip hip HURA
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 05 Mar 2011 17:46

to je v poriadku ze komentujes a hovoris co sa ti nepaci ale da sa to povedat aj inou normalnejsou formou trochu.plus okolnosti boli vysvetlene,palo sa ospravedlnil, ospravedlnujem sa aj ja a dnes sa pokusim dat obidvoch reportov maximum.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 05 Mar 2011 17:48

vlade napísal:Tiez nechapem naco su dobre take primitivne reci, proste nieco nevyslo, popo za to nemoze, report robi vyborne.

Nazor ludi ktori napisu do diskusie len vtedy ked sa nieco nepodari a nadavaju ake je vsetko zle a oni vedia vsetko najlepsie ma zaujima ako tie 3 kamienky ktore su na ceste smerom z Hornej Marikovej.


tak vlado nechcel som sa k tomu vyjadrovat velmi ale musim ta podpichnut - v dobrom a konstruktivne :)

myslim ze toto obv nie je popova chyba a niektore kriticke ohlasy ani neboli smerovane na neho, nemyslim ze treba aby sa nejak stale branil a ohradzal, na tom sa asi vsetcia zhodneme

treba ale uznat ze z pohladu navstevnika stranky to naozaj nevyzera dobre, je mi jasne ze roy je salamista a ty vlado este vacsi ale taketo veci treba riesit transparentne - pre citatela reportu to nie je chyba popa ani roya ani ferka mrkvicku a nemusi ho zaujimat pozadie ani ako doslo k problemom. Je to chyba pokerportalu ako takeho a stacilo jednoducho napisat banerik na zaciatok clanku ze sa ospravedlnujete za nedostatky v reportingu, zobrali ste si z toho ponaucenie a budete sa snazit v buducnosti podobnym problemom predist

podla mna vzdy je najdolezitejsie ci niekto kto spravi chybu sa k nej prizna a pouci sa z nej do buducnosti

tiez si nemyslim ze utocit na ludi ktori skritizuju nedostatky reportu je uplne ok. Kazda kritika je dobra.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod alydzi 05 Mar 2011 18:06

Popo precitaj si moj prispevok este raz, dik

V jednej vete som nepovedal, ze si robil nieco zle, alebo ze report je zly, hovorim, ze ked idem robit report zabezpecin to tak, aby to nestalo a nepadalo na jednom cloveku a aby vysledok bol aspon na akej takej urovni.

Z mojho pohladu to je tak, drbli to na jedneho cloveka a staraj sa ak to vyde sme najlepsi mi PP a ak nie tak si to zliznes ty :))

Co sa v podstate aj stalo.

U mna nie si na vine ty, lebo viem ake to je, ked vsetko robis sam, ale PP, lebo nezabezpecil, vsetko to, co bolo potrebne na uspesne zvladnutie jedneho posrateho reportu !!!

.
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 05 Mar 2011 18:08

pokial si racis vsimnut ospravedlnil sa Palo a ospravedlnil som sa aj ja.co este viac pre teba mozme urobit?Ano nezvladli sa doreportovat 3 hodiny day1b,ano prisiel som dnes reportovat o hodinu neskor koli vlastnej nevedomosti.stane sa.Pri takomto vacsom projekte sa proste musi ratat stym ze sa vyskytnu nepredvidatelne okolnosti nie?ja nereportujem 4 roky,toto je moj druhy live report v zivote,ak ma niekto pocit ze by to zvladol,alebo dokazal urobit lepsie tak budeme len radi.cim kvalitnejsie tym lepsie pre nas vsetkych
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!