MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod admin 05 Mar 2011 18:18

Ospravedlnujem sa za vcerajsie vypadky live reportu z Day 1b po 23:00h, obcas sa to moze stat kazdemu, dakujeme za porozumenie.

Za tento príspevok od admin poďakovali :
poldinhoo
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod alydzi 05 Mar 2011 18:28

Mne vobec neslo o nejake nasilne ospravedlnenie, ale skor o to aby sa do buducnosti take veci nestavali a mal moznosttu prist aj na buduce, lebo zatial ma to tu velmi nelaka a ked konecne si tu najdem nieco co ma zaujme tak je to aj tak urobene cele na ...

Akurat tu pocuvam, ze ak sa ti nepaci chod si tam osobne, urob si vlastny portal ...

Len mam pocit, ze si vobec neuvedomujete z coho zijete a to z reklamy a ked vam tu nikto nebude chodit ani tej reklamy tu nebudete mat vela ... ale to uz vy musite vediet ake mate ciele a co chcete robit.

.
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod poldinhoo 05 Mar 2011 18:29

to je taka doba, kazdy ma internet tak je kazdy najmudrejsi..a kazdy ma e-gule..najcastejsie tí, co v real life najviac suck..

kritika je skvela vec, ale nie ked je podana asocialnym stylom..cest vynimkam..

report ma drobne chyby a uvital by som aj ja viac info, ale aspon nejaky je..navyse sa s live reportmi myslim len zacina, takze vsetko sa casom nauci a vypiluje..

:gl: popo
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Chlpo1989 05 Mar 2011 18:31

To je vsetko pekne, ale ta kritika sa da napisat aj normalne...Nie stylom, ze je to tu cele na p..., a henten k... sedi doma, lebo neviem co... Treba sa pozret aj na seba, akym stylom tie posty pisete. Ked to citam, tak sa mi zda, ze to pisu nejaki pubertaci, co nemaju co robit...

Edit: gramatika

Za tento príspevok od Chlpo1989 poďakovali :
poldinhoo
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod vlade 05 Mar 2011 18:56

yegon napísal:treba ale uznat ze z pohladu navstevnika stranky to naozaj nevyzera dobre, je mi jasne ze roy je salamista a ty vlado este vacsi ale taketo veci treba riesit transparentne - pre citatela reportu to nie je chyba popa ani roya ani ferka mrkvicku a nemusi ho zaujimat pozadie ani ako doslo k problemom. Je to chyba pokerportalu ako takeho a stacilo jednoducho napisat banerik na zaciatok clanku ze sa ospravedlnujete za nedostatky v reportingu, zobrali ste si z toho ponaucenie a budete sa snazit v buducnosti podobnym problemom predist

podla mna vzdy je najdolezitejsie ci niekto kto spravi chybu sa k nej prizna a pouci sa z nej do buducnosti

tiez si nemyslim ze utocit na ludi ktori skritizuju nedostatky reportu je uplne ok. Kazda kritika je dobra.


Vies, ono ja som sa asi nevyjadril presne tak ako som chcel, lebo ma to uz vytacali tie prispevky, ja tie veci co spominas "napisat banerik na zaciatok clanku ze sa ospravedlnujete za nedostatky v reportingu, zobrali ste si z toho ponaucenie a budete sa snazit v buducnosti podobnym problemom predist" beriem akosi automaticky ze sa poucime a budeme sa snazit aby sa to uz nestalo, mne to v tej chvili nedoslo ze by to chcelo hodit nejake ospravedlnenie, aj ked samozrejme ma to mrzelo.

Ja sa neberiem ako nieco viac, proste som si precital co popo napisal, pozrel som o nejakej jednej videl som ze to neni aktualizovane tak sa asi nieco stalo a bral som to tak ze ok, stava sa, vsetci maju informacie rovnake ako ja, tak hadam je kazdemu vsetko jasne a ked bude viac info urcite on alebo roy napisu ze co sa deje.

Mne v ziadnom pripade nevadi kritika dokonca ju vitam, ale vadi mi ked sa niekto nevie spravat. Ja mam slusnost proste rad, necitim sa dobre pri ludoch ktori sa spravat nevedia, ale na to aby som ja niekoho vychovaval tu nie som.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 06 Mar 2011 09:30

jasne vlado, ako som povedal si salamista :)

mas ale zodpovednost a ze nieco ty beries ako samozrejmost je pekne ale musis vzdy mysliet aj na dobre meno webu a ver mi zakaznici vzdy ovela lepsie nesu otvoreny pristup a jednoznacne vyjadrenie na viditelnom mieste nez ticho.

vulgarnost prispevkov sa nepaci ani mne, pravdu povediac v porovnani s tym ako sa ludia vyjadruju v beznom zivote (a uz vobec nespominam za pokrovym stolom) je to tu velmi umiernene (zrejme hlavne vdaka moderatorom). Ako sa uz ale ukazalo X-krat bojom v diskusii sa take nieco nevysvetli a treba to brat tak ze "nas zakaznik nas pan" - ked ti zakaznik nadava bezdovodne tak je to jedna vec, ked ti nadava lebo mas pruser tak sa musis pozbierat a prehltnut to - ver mi viem o com hovorim :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 06 Mar 2011 09:34

Komedia napísal:
trikoza napísal:ved napiste k tomu cibickovi co ste poculi, ako hral, dost by ma to zaujimalo

Osobne som v day1 v Hrone nebol ale čo som počul
-
turnaji blindy 25/50 si dáva preflop od dílera zrátat chipcount hráča ktorý ešte ani poriadne nevstúpil predým do potu ked limpol BTN
-
PF raisi 10x BB
-
Žiadne cbety, samé foldy na cbety, žiadne barrely proste nulova hra. Akokeby sa nevedel zaradiť do fullring turnovajovej hry.
(ak sa náhodou mýlim, ale potvrdilo mi to snáď 5 ludí ktorí si dávali probety o 100€ s inými že sa jedná fakt o jeho ) tak sa mu samozrejme ospravedlnujem iba posúvam dalej čo som počul-
-
Samozrejme si nemožem pametat vsetko ale bolo toho o dosť viacej :/



z jeho blogu na http://www.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=117119&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=3

I played in Slovak Main Event NL champ on Thu. (550€ BI event) - I played my absolute A+ game (although there were like 2 missteps: I "misclicked" and instead of raising PF to 150 in the 1st level i raised to 1050 (nobody took adv tho) as well as I didnt see that opponent had a better hand and I showed a losing hand- w/e..) I was totally carddead (1 hand won altogether on sd; best Ax i had for 4h was A8s, best pair JJ (won a small pot-the only one on sd, F:Axx) and 88- with which i was finally eliminated with against A5s (terrible call on his part coz of positions and stack depth of ppl involved- not rly interested in describing in details) + got sucked out big 2x and was out in what was the 6th level I believe.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!