Predstavujeme DOXXbet Poker

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Predstavujeme DOXXbet Poker

Odoslaťod marcoo12snv 08 Apr 2010 00:01

tam je taky rybnik aky som este za celu pokrovu karieru snad nezazil :P byt tam vacsi trafic, tak som uz za vodou :gl:
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Predstavujeme DOXXbet Poker

Odoslaťod w4444x 08 Apr 2010 00:44

vacsi trafic sak to je enteraction siet a akcie je tam barskolko nie ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Predstavujeme DOXXbet Poker

Odoslaťod eraserSK 08 Apr 2010 06:39

pegas1975x napísal:
eraserSK napísal:noo hral som tam...je to vsetko pekne ale vela nedali tomu programatorovi toho

cela siet je ako z doby kamennnej ale dufajme ze casom sa to zlepsi. Aspon Slovensky support je tam dobry.Vzdy mi odpovedali do 5 minut a velmi presne a podrobne.
Freerolly neriesim lebo tam je to zase 60-70% o lucku a drzosti all in fanatikov :evil:
Inak zatial spokojnost s hernou.



A co tam prevazne hravas short stack CG?
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: Predstavujeme DOXXbet Poker

Odoslaťod Drogba151515 08 Apr 2010 09:29

pegas1975x napísal:
cela siet je ako z doby kamennnej ale dufajme ze casom sa to zlepsi. Aspon Slovensky support je tam dobry.Vzdy mi odpovedali do 5 minut a velmi presne a podrobne.
Freerolly neriesim lebo tam je to zase 60-70% o lucku a drzosti all in fanatikov :evil:
Inak zatial spokojnost s hernou.

Mne to praveze vyhovuje ze grafika je jednoducha, ziadne postavicky, ziadne blikacky a tak, nic co by ma znervoznovalo :) No ale ako sa hovori sto ludi sot chuti :)
Drogba151515
 
Príspevky: 46
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Predstavujeme DOXXbet Poker

Odoslaťod DevilMayCry 23 Apr 2010 09:19

kedze na luckyace mi ukoncili rakeback :wall: tak rozmyslam do ktorej herne by som presiel. Vie mi niekto povedat ci sa aj tu da vybavit nejaky rakeback ?? A ak nie tak mi poradte nejaku inu hernu (najlepsie taku s ktorou mate dobre skusenosti) okrem nasledujucich: P*R, paradise, F****Tilt, U***et, betsafe, P****Stars

Vopred diky za info a tipy :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Predstavujeme DOXXbet Poker

Odoslaťod popoBA 14 Mar 2011 17:30

vie mi niekto kuknut kto ma ucet na doxxe ze ake fee maju 5 dolarove DoNy?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Predstavujeme DOXXbet Poker

Odoslaťod vlade 14 Mar 2011 17:52

DevilMayCry napísal:kedze na luckyace mi ukoncili rakeback :wall: tak rozmyslam do ktorej herne by som presiel. Vie mi niekto povedat ci sa aj tu da vybavit nejaky rakeback ?? A ak nie tak mi poradte nejaku inu hernu (najlepsie taku s ktorou mate dobre skusenosti) okrem nasledujucich: P*R, paradise, F****Tilt, U***et, betsafe, P****Stars

Vopred diky za info a tipy :good:


Na doxxbet maju VIP sytem, ktory podla toho kolko hras robi rakeback do 45%, myslim ze tu sa na rakeback neda prepnut.

popoBA napísal:vie mi niekto kuknut kto ma ucet na doxxe ze ake fee maju 5 dolarove DoNy?


Na vsetkych DoN turnajoch je v tejto sieti fee 10%
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Predstavujeme DOXXbet Poker

Odoslaťod popoBA 14 Mar 2011 17:54

dik za skoru odpoved. urcite ti za nu podakuje aj devil ktory sa nato pytal pred rokom :lol2:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Predstavujeme DOXXbet Poker

Odoslaťod vlade 14 Mar 2011 17:55

popoBA napísal:dik za skoru odpoved. urcite ti za nu podakuje aj devil ktory sa nato pytal pred rokom :lol2:


hehehe, to som si nevsimol :good:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Predstavujeme DOXXbet Poker

Odoslaťod danecek 05 Jan 2015 13:51

Zdravim.
Zaregistroval som sa na DOXX, vlozil som tam nejake € a teraz mi prisiel mail tohto znenia:

"Vážený klient, vklad na Váš hráčsky účet prebehol v poriadku.

Dovoľujeme si Vás požiadať o zaslanie požadovaných osobných dokladov - kópiu občianskeho preukazu / pasu a kópiu platobnej karty, ktorú ste použili, tak ako sme Vás o tom pri platbe informovali.

Na kópii zasielaných dokladov môžete prekryť niektoré údaje, viditeľné však musia ostať aspoň tie, ktoré ste uviedli pri registrácii a platbe. Jedná sa o nasledujúce údaje:

• Občiansky preukaz - meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa
• Kreditná karta – prvé 6-číslie karty, posledná 4-číslie karty, meno držiteľa, dátum expirácie

"

Je to bezne, ze chcu odomna prefoteny OP a kreditku so vsetkymi udajmi?????? Mozno to aj pisali niekde "pri platbe, ako ma informovali", ale nevsimo som si to- moja chyba..... Kedze nemam chut posielat cez net tieto prefotene veci, neviete mi povedat, ci je aspon sanca dostat sa spat k € ktore som im tam uz vlozil? Funguju takto aj ine herne? Aby som si dal pozor do buducnosti ak sa budem registrovat a vkladat €.
Obrázok používateľa
danecek
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2013
Poďakoval/li: 8 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 39 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!