Poldiho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Poldiho blog

Odoslaťod WolfiKxx 24 Mar 2011 20:22

este tolko stolov a FR podla mna do pohody, len 50BB stack mi nevoni

ved ked mu to tak vyhovuje tak ja nemam s tym problem, ved nech si hra kazdy ako chce ;)
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Poldiho blog

Odoslaťod matiapag 24 Mar 2011 20:33

Chlpo1989 napísal:pretoze chce

WolfiKxx napísal:ved ked mu to tak vyhovuje tak ja nemam s tym problem, ved nech si hra kazdy ako chce


ved dobre chalani :D len ze ci to nahodou nebolo nejake skratove konanie alebo tak (to myslim 50BB) + v poslednej dobe tvrdil, ze hra menej stolov :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Poldiho blog

Odoslaťod tucniak 24 Mar 2011 21:09

ja by som povedal zeat jeho vec-nie je nejaka random nahodna fishka ktorej v prvej strane jej blogu napises ze taky stack hrat nic moc takze..je to jeho vec a zamer a vysvetloval myslim aj preco neist vyssie atd.
moj funpost sa ta dufam nijak nedotkol:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Poldiho blog

Odoslaťod poldinhoo 25 Mar 2011 01:21

v pohode tucniak, mam rad tvoj humor :)

Stále sa mi zdá, ze failujem v SH 6maxe..tak len vymyslam a bavim sa..som to sem postoval preto lebo mi prislo zvlastne, ze na 6maxe 4-8 stolov mi ide redline strmo dole a ked otvorim 16-20stolov FR MSS, tak mam redline be..

tot vsjo..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Poldiho blog

Odoslaťod tucniak 25 Mar 2011 13:20

tak je mozne, ze hras menej OOP, celkove uzsie a silnejsie ranges, preto to relativne castejsie mas, preto relativne castejsie vzhladom na celkovy pocet ruk mozes betovat(a nebojis sa) a mas to easy, menej casto foldujes na agresivitu(lebo mas silnejsie ranges) atd atd atd..:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Poldiho blog

Odoslaťod matiapag 25 Mar 2011 14:52

A kedze mas iba 50bb, tak velmi casto ides do allinu na skorsich streets, a teda nemas priestor na manevrovanie na turne/riveri
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Poldiho blog

Odoslaťod meomir 28 Mar 2011 09:04

Hmm, ja ked som zacal so svojimi 73centami, tak k stolu som siel s 30centami na NL4 a uluckoval som to az na NL30 :D. Tak 50bb sa mi zda az az :crazy:
meomir
 
Príspevky: 539
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Poldiho blog

Odoslaťod poldinhoo 19 Júl 2011 17:08

NITRA DRUNK SESSION _ REPORT

No keďže sa k tomu nikto nemá a ja som bol najmenej opitý, rozhodol som sa, že spíšem ten náš romantický večer z mojho pohladu
Neviem ako sa chlapci Mati,Chlpo a Emjay dali dokopy, ale mňa si odchytili niekde okolo šiestej na námestí.. Po tom, čo sme vyjednali ubytko, ktoré som zhodou okolností objavil ako som blúdil po Nitričke (za čo som mal slúbenú karmu, ktorú stále nevidím chlapci), sme sa vybrali do "baru" pod agátmi - ej kej ej - desať stolov pod holým nebom bez obsluhy.. ale tak nesťažujem sa..
začali sme zľahka, chlapci traja po pive, ja som si dal vodenku.. Chvílku sme kecali, ohovárali fórum, plánovali večer.. Po chvílke prišiel mišo, ktorý nám (a potom každému ďalšiemu, kto prišiel) vyrozprával svoj príbeh ako sa k nám dopravil..a o tom ako mu odpadol nejaký plast z bráchovho auta a potom ho na benzínke orezával kuchynskym nožom a potom sa "plazil" po dialnici 120, lebo bol dosraný ísť rýchlejšie..(celý príbeh vám určite rád na požiadanie rozpovie sám mišo..prípadne ho nájdete na jeho fb stránke :) )
No večer sa nám krásne vyvíjal..čoskoro začali piť aj ostatní maládci tak zábava gradovala..
Postupne sa k nám pridali aj ďalšie mená fóra Vlade, Tučniak a Miňo..Aj keď už si nepamatám v akom poradí..len viem, že Miňo náš našiel podľa toho, že začul od stola meno "Kellerman" :)
Vrcholom posedávania v agátoch bol tuším Matiho neuveriteľný nápad, priniesť na stretko dve ruky na rozbor načmárané na papieriku..Po veľmi dobre mierených radách od hráčov rôzneho rangu typu : "Ja by som Turnol RIver!" alebo "Kto nebetuje nemá fold equity" som chytil matiho papierik a s dobrým úmyslom som ho zahodil.. Potom čo sa Mati preplakal a vrátil sa k stolu (haha, to si vymýšlam) sme zase v klude a tichosti popíjali a debatovali..
Neviem potom presný sled udalostí ale viem, že mi s cigaretkou v hube (díky za cigarety vlade) sme sa vybrali do Hemingwaya..kde nás na určitý čas opustil náš drahý chlpo, ktorého sme neskôr našli na záchode v polohe "rozmýšľajúc"..Tu už sa od nás z nevysvetliteľných príčin odpojil aj tučniak..chalani si dali po vodenke..ja s matim sme si dali napoly cigarko a mišo tiež jedno..Kedže ale Mati to cigáro oblizoval ako keby k nemu cítil niečo viac, zobral som mišove cigáro a mladého čerstvého maturanta som nechal s jeho novým priateľom osamote :).. Čašníčka ma z nejakého dôvodu nemala rada a keď nás po nejakej dobe vyhodila, že zatvárajú, nemal som rád už ani ja ju..
vybrali sme sa teda do Baracudy na jedinu otvorenú diskotéku v meste..Bolo tam asi tak pet a pol človeka..vrcholom barakudy bola asi 30-ročná opustená nepekná ciganečka, na ktorú sa samozrejme hneď vrhli naši chlapci..Pán Boh je velký vtipkár a chlapci rýchlo zistili, že Chudák dievča sa práve rozišla s frajerom, lebo bol gambler :D..a už to išli, dievča dostalo taký coaching, že dnes už podla mna crushuje NL200 na lucky ace..No ale po tom,čo jej mišo začal deliť o aggression frequency na flope sme sa pomaly vytrajdali z barakudy, zobrali ešte stále "rozmýšľajúceho" chlpa a vybrali sa na afterparty do Tesca..Počas toho sme si dali sidebet, že ak tam neprídeme do 25 min. tak si mati oholí nohy..nakoniec ani neviem či sme to stihli, ale bolo to jedno, lebo sme zistili, že mladý mati aj tak na nohách nezarastá :)..
nákup v tescu bol nezamenitelný..nakúpil sme nejaké obložené rožky a potichu si vychutnali neskorú večer na terase v zatvorenom macdonalde..po uričte veľmi inteligentnom rozhovore a balení upratovačky cez sklo sa tuším emjay a mišo rozhodli, že sa pojdu sklznuť po mokrej škýkačke, čo sa im napriek mojím pochybám aj podarilo..Rozhodli sme sa ist si dat cashku na izbu, no asi okolo tretej (samozrejme počas neutíchajúcich najvác inteligentných rozhovoroch) sme sa s Emjayom nakonie odobrali na autobusko..Emjay bol doma za pol hodku, ja som si vychutnal trojhodinovú cestu s dvoma prestupmi..jes!
Čo sa dialo potom na izbe už neviem..ale niečo som tu zachytil od matiho o mydle a uterákoch, tak určite bolo veľmi veselo ..hehe..
toľko odo mňa..
zase nabudúce chlapci.. Lúči sa NL6 masstabler s rejkbekoooooom!

Za tento príspevok od poldinhoo poďakovali - 2:
mr_kaktus, tucniak
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Poldiho blog

Odoslaťod Chlpo1989 19 Júl 2011 17:52

poldinhoo napísal:NITRA DRUNK SESSION _ REPORT

No keďže sa k tomu nikto nemá a ja som bol najmenej opitý

wp! Este ze sme sa vsetci dohodli, ze kazdy napise report a ja to hodim do jednej temy :D

Edit: Fu Bobby, tak ty si bol dobre na reseto :D Dobry report, ale mas tam par dolezitych nezrovnalosti :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Poldiho blog

Odoslaťod Drobec37 19 Júl 2011 19:03

Júj chlapci vidim že som tento krát prišiel ovela to ma mrzí , ale podla repotru to musel byt fajný večer kde sú fotky či zase fotil iba vlado a ten si ich uklada iba do osobneho albumu :D. Tak hadam nabudúce
P.S. tentokrat sa vas zišlo celkom hojný počet .
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!