´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod joco66 27 Mar 2011 19:18

aj ja dufam ze oslni kedze som od neho kupil percenta :-)
joco66
 
Príspevky: 308
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod yegon 27 Mar 2011 19:20

*wwssoopp* napísal:jasne ked niekto vyhra 600 000 dolcov v kariere na live tak je za tym velka davka stastie ked nikto vyhra par dolarov v tisickach sbgecok a mtt a je to super dobry hrac....


vylucujes tuto moznost snad?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod Cawo444 27 Mar 2011 19:27

*wwssoopp* napísal:jasne ked niekto vyhra 600 000 dolcov v kariere na live tak je za tym velka davka stastie ked nikto vyhra par dolarov v tisickach sbgecok a mtt a je to super dobry hrac...dokonca profesional nemam slov pan 7castle...dufam ze svojou genialnou hrou oslnite nas vsetkych na wpt bratislava.


No ty si tu nemool chybat .. :P
Cawo444
 
Príspevky: 135
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod Mayday 27 Mar 2011 19:29

inac zaujimalo by ma, ci ludia, ktori sa pytaju na to, ci "sa da hrat poker vecne" rozmyslali z tejto perspektivy aj o beznom zamestnani. Da sa chodit do roboty desiatky rokov bez toho aby si sa nescvokol?
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod yegon 27 Mar 2011 19:32

Mayday napísal:inac zaujimalo by ma, ci ludia, ktori sa pytaju na to, ci "sa da hrat poker vecne" rozmyslali z tejto perspektivy aj o beznom zamestnani. Da sa chodit do roboty desiatky rokov bez toho aby si sa nescvokol?


ovce to dokazu, ludia nie :)

hlavne je otazne kolko terajsich zamestnavatelov bude o 30 rokov este fungovat
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 27 Mar 2011 19:34

Chlpo1989 napísal:Ty stale nevidis rozdiel medzi pojmom long run a "uluckovat jeden turnaj", ze? :)

ja vidim rozdiel medzi ludmi co nieco slusne vyhraly a medzi tymi co tie vyhry nemaju poker sa hra o peniaze a meradlom uspechu je mnozstvo vyhratych penazi na celom svete je to tak ale na slovensku je to asi naopak ze ano..presvecte ma o tom prosim.
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 27 Mar 2011 19:36

yegon napísal:
*wwssoopp* napísal:jasne ked niekto vyhra 600 000 dolcov v kariere na live tak je za tym velka davka stastie ked nikto vyhra par dolarov v tisickach sbgecok a mtt a je to super dobry hrac....


vylucujes tuto moznost snad?

nevylucujem...je to asi jediny profik co sa tesi na flope a super ma pritom fullhouse :)
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod marjan556 27 Mar 2011 19:38

ja zas vidim rozdiel medzi sedlakmi co nevedia ani gramatiku ani poker a 7castlom. kazdy to mame inak :)
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod Cawo444 27 Mar 2011 19:40

Mayday napísal:inac zaujimalo by ma, ci ludia, ktori sa pytaju na to, ci "sa da hrat poker vecne" rozmyslali z tejto perspektivy aj o beznom zamestnani. Da sa chodit do roboty desiatky rokov bez toho aby si sa nescvokol?


Jasne.. to je velmi spravna otazka, ale kazdopadne si myslim, ze na pokri sa da dost zarobit na to.. aby som peniaze mohol dalej investovat a poker si zahrat uz len rekreacne..
Cawo444
 
Príspevky: 135
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 27 Mar 2011 19:42

marjan556 napísal:ja zas vidim rozdiel medzi sedlakmi co nevedia ani gramatiku ani poker a 7castlom. kazdy to mame inak :)

jasne mozme si dat jazykove okienko... nie je to moj rodny jazyk ale ok.beriem neviem dobre gramatiku dufam ze mi odpustite
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!