´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod rastik 28 Mar 2011 10:17

REM napísal:http://sk.wikipedia.org/wiki/Profesion%C3%A1l :D


chyba tam este pojem lucker :) inac ternoplayer tusim o sebe nikdy nevyhlasoval ze je pro (aspon v rozhvoroch co som ja cital)
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod Horsey7 28 Mar 2011 10:18

zamyslel by som sa nad relevantnostou prispevkov v tomto threade..ak ma niekto potrebu rozoberat vyznam spojenia "pokrovy profesional" ci "profesional" a nedopatral sa svojpomocne (http://en.wikipedia.org/wiki/Professional#Definition), prosim zalozte temu v sekcii "Ostatne" prip. "Odveci"

@rastik

forum je moderovane a aby si drzalo vypovednu hodnotu a vyznam pre navstevnikov musi byt prehladne, bez flamewarov, atd. a tomu pomahaju pravidla, ktore sa maju dodrziavat
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod Mayday 28 Mar 2011 10:30

ajajaj, ban za odlisny nazor so zdovodnenim ze je hlupy? Anarchist Mayday does not approve :x

neviem ci sa tu berieme tak vazne, ze neznesieme takeho trololola, ktory tu nieco popise...tak jeho hlava nevyzera byt schopna uchopit komplexnost pokru a dozadovala sa jednoznacneho objektivneho meradla kvality hracov (a aj si ho nasla obv). so what? Komu skodil? Ked vsetci vieme, ze jeho nazory su nespravne, tak sa nemusime citit predsa ohrozeni...ci?

btw poldinhoo: Hitler isiel PROTI prudu? hmmm...to preto v demokratickych volbach jeho NSDAP ziskala vacsinu?

chapem pohlad, ktory vyjadril aj horsey: je tu diskusne forum o pokri, konkretny topic o castlovi a tento flame bol off-topic a tematicky sem teda nepatri. Imo staci zalozit zvlast topic "kto je to pro?" a tam si mohol nas zabananovany oblubenec formulovat jeho teorie a kto chcel, mohol sa s nim hadat, kto chcel mohol sa na tom smiat a kto chcel mohol by na to nekliknut a neriesit ho. Everybody happy. Ci?

v konecnom dosledku najvacsiu tragediu v tomto pristupe vidim v tom, ze teraz ste ho nielen ze nepresvedcili, ze by sa mal nad svojim pristupom zamysliet, ale imo ste ho este len viac utvrdili v nejakej obdobe mentality "jeden vs. vsetci" a nazor zmenit tak najskor potom ako v lese zozere 50g tych zvlastnych hribikov, co rastu na jesen. Proste chalan si imo povie, ze tu neznesu jeho nazor (a z casti mu davam za pravdu ak si to mysli). Vidim tu velku cast toho, co ste mu vycitali, v ludoch, ktori mu to vycitali.

All in all you were just another brick in the wall
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod wsop2 28 Mar 2011 10:39

dobre ok ale zablokovat pristup na sranku?nenapisal som ani jeden vulgariznus ani nic protipravne tak lukasenko kadafi a velky kim sa mohli a mozu od vas este vela priucit....fakt nemam slov v prvej diskusii som napisal ze uz tu nebudem diskutovat lebo mi to tu pripada ako neaka sekta kde sa iny nazor netoleruje mal som pravdu...a ze vraj sloboda prejavu.kludne mi bloknite aj tento nick mam 4 pocitace na hranie on line tak ztoho tretieho vam pisat nebudem.aj tak je tu vela zaujimaveho na vasej stranke co si budem moct pozerat uz sa do ziadneho fora nezapojim.zrusit pristup hm...este aj blby P****Stars vam len zrusi chat ale hrate dalej tu vas odpalia na dobro...bravo.na co to chlapci potom robite aby ste sa medzi sebou potlapkavali aky ste dobri?a ziaden iny nazor neakceptujete?ja neviem ale bez velkej kritiky a sebareflexie sa nikam nedopracujete ale asi ani nechcete.bravo fakt nemam slov
wsop2
 
Príspevky: 10
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 8

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod rastik 28 Mar 2011 10:42

Mayday napísal:ajajaj, ban za odlisny nazor so zdovodnenim ze je hlupy? Anarchist Mayday does not approve :x


vidim to zjednodusene tak, ze viacerym sucasnym/buducim "profikom" stupil exot so svojimi nazormi na otlak = zla karma = ban. no nic dost bolo snad na dnes.
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod rastik 28 Mar 2011 10:43

wsop2 napísal:na co to chlapci potom robite aby ste sa medzi sebou potlapkavali aky ste dobri?a ziaden iny nazor neakceptujete?ja neviem ale bez velkej kritiky a sebareflexie sa nikam nedopracujete ale asi ani nechcete.


chod na http://www.probet.sk/diskusia.php tam mali/maju takyto syndrome.
Naposledy upravil rastik dňa 28 Mar 2011 10:44, celkovo upravené 1 krát.
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod ramzey 28 Mar 2011 10:44

Neviem preco tu slovickarite!

Zoberte si veci jednoducho, je lepsi v danej kategorii ako vy? Beatuje to? Chape to co robi?

Pre mna je Castlik profik vsetkymi piatimi, nielen hrou, ale hlavne pristupom ku hre a k ludom samotnym.
To, ze skatulkuje ludi je normalne, kazdy selektujeme a robime to iste predsa. :fish:
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod palo1973 28 Mar 2011 10:45

mayday malokedy s tebou suhlasim,zrejme preto ze som uz o nejaky ten piatok starsi,ale tentokrat ti davam 100 % za pravdu,typek je pomerne neskodny,neni vulgarny
Naposledy upravil palo1973 dňa 28 Mar 2011 10:46, celkovo upravené 1 krát.

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali :
Mayday
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod wsop2 28 Mar 2011 10:45

rastik napísal:
REM napísal:http://sk.wikipedia.org/wiki/Profesion%C3%A1l :D


chyba tam este pojem lucker :) inac ternoplayer tusim o sebe nikdy nevyhlasoval ze je pro (aspon v rozhvoroch co som ja cital)

este t kym ma odpoja tak ti dam aspon jednu zelenu na teba budu potrebovat uz 21 ;)
wsop2
 
Príspevky: 10
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 8

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod rastik 28 Mar 2011 10:47

no jo, najvacsi omyl wsop1 a wsop2 bol, ze to zacal pisat k zlemu clanku, avsak skor z dovodu nepochopenia slova lucker ako pro.
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!