FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod tomiG 16 Apr 2011 11:00

tak sance na vyhru vyrazne stupnu len je otazne ci dokazu europsky hraci naplnat gtd asi nie takze tie turnaje musia upravovat...neviem ako sa moze niekto tesit z upadku on line pokru ved to bude mat nasledky aj na live poker kvalita velkych turnajov docasne klesne.ja si myslim ze tych US hracov ako tak pozeram na stars bolo asi 50% a co sa tyka penazi na ich uctoch tak urcite 70% a viac...odtial zmizlo.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod w4444x 16 Apr 2011 11:18

Myslim ze vybererat momentalne je zasadna chyba, pokial ste to niekto studovali majorita tej kauzy sa toci okolo procesorov penazi( vacsinou tie male ale procesor je aj MB , paypal, netteler) a ak by sa daco naozaj stalo , co je dost nerealne podla mna pre non-US hracov, tak tie peniaze skor uvidite od PS ktore nema preco zobrat ludom peniaze aj keby boli na nule kedze ten biznis ma milion nasobne vacsiu hodnotu ako tie aktualne peniaze co by na tom ziskali. Naopak dostat peniaze z procesorov vam nikto nezaruci pretoze tie su pokutu v milionoch dovolit zaplatit nebudu moct bez bankrotu. Tak ci tak cash out momentalne aj tak nefunguje a vsetky tie co "presli" ako pisu ludia su len to ze presli cez daku automaticku kontrolu ale bankovy prevod neprejde momentalne kedze bankove ucty maju zamrazene. Cashout na MB tiez podla mna bude problem lebo tie prevody medzi MB a hernou su podla mna na dohodu a aktualne peniaze sa prevadzaju az napriklad o tyzden realnym bankovym prevodom medzi hernou a mb.
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod pokpleja 16 Apr 2011 11:33

tak ja teraz neviem, mam radsej previezt peniaze na bankovy ucet (ak sa bude dat), ci nechat na moneybookers?

btw, navrhoval by som zlucit tie dva topicy co sa tu venuju tejto teme .. ;)
Obrázok používateľa
pokpleja
 
Príspevky: 213
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 6 krát/12 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod tomiG 16 Apr 2011 11:36

ja si to myslim tiez manzelka robi v banke a tvrdila mi to iste ked su bloknute ich ucty nemaju sancu ti ich vyplatit cez akykolvek sposob takze sme sa tesili predcasne :( je otazne dokedy budu mat tie ucty zablokovane.vies w4444x ochota zo strany PS tu urcite je ta firma ma obrovsku hodnotu ale na ucte maju momentalne 0.a to je to co mam mozu dat.samozrejme urcite uz otvaraju ucty na ktore nas budu presmerovavat ale a je tam otazka majitelov a statutarov pokial su mimo USA maju sancu tu firmu zachranit.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod yegon 16 Apr 2011 11:37

cashout mensich sum je imo ok, ked to potrvdzuje automat tak to mas hned na MB a mozes si to vlozit na nejaku europsku hernu kde to budes mat v bezpeci

ludia hlasili aj z PS mensie vybery ze prebehli, mne z fulltiltu 1,1k pripisalo na MB behom minuty

vacsie peniaze asi budu problem, otazka je z coho nakoniec budu tie firmy obvinene, ak to bude naozaj pranie spinavych penazi tak myslim ze taky lepsi scenar je ze po par rokoch nase peniaze uvolnia a budeme ich moct cashoutnut a horsi je ze ich uz neuvidime pretoze budu pouzite na uhradu miliardovych pokut ak sa nieco z toho potvrdi, predsa len za kazdy ten precin je tam pokuta dvojnasobku zisku a v amerike sa tresty spocitavaju takze je kludne mozne ze PS bude musiet zaplatit pokutu 6x ich zisk a tolko urcite nemaju
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod pokpleja 16 Apr 2011 11:40

yegon, aku europsku hernu by si mi odporucil? hravam tak NL25 ..
Obrázok používateľa
pokpleja
 
Príspevky: 213
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 6 krát/12 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod tomiG 16 Apr 2011 11:50

ja osobne som prestal hrat nevidim v tom ziadnu logiku hrat a nemat istotu ze mi peniaze ktore mozem vyhram aj realne budu vyplatene.zacnem hrat az v momente ked mi pridu na ucet peniaze ktore som cash outoval do tedy dovidenia PS.a hlavne ma mrzi ze taka firma mohla konat takto nezodpovedne a podvodne...vedeli o tom zakone.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod marcoo12snv 16 Apr 2011 11:57

vsetkych DoN hracov rad privitam v rybniku zvanom P*R.com pretoze trafic ide silno dole vodou, takto sa to mozno aspon trochu rozhybe na 25$ stoloch :Bravo:
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod svoco 16 Apr 2011 12:01

Hlavne body obvinenia su ohladne bank fraud, tak ako pisal w4444x ohladne money prcessorov.
Cast z tych 11 ludi obvinenych (myslim ze 4-5) je z bank a inych organizacii ktore sprostredkovavali vklady a vybery z/do herni. V USA si neviete bezne dobit ucet cez kreditku, je to blokovane podla IP. Mne napriklad tiez neslo vkladat na PS ked som bol v Miami a chcel som si zahrat, nakolko mi vtedy este moja domovska herna v US vobec nesla. Neviem ako je to legislativne upravene ale podla mna americka ani ina vlada nemoze kvoli pokute siahnut na peniaze cuzdich statnych prislusnikov, ktory neporusili ziadne pravidla. Z toho by boli urcite medzinarodne arbitraze.

Ak by aj neviem akym sposobom tie herne skrachovali tak myslim ze na trhu je vela online gigantov z gamble sfery ako ktore by s radostou kupili tieto znacky. Namiesto toho ze su teraz sucastou nejakej pokernetwork by sa mohli stat v momente 2-3 na celom trhu, takze hodnota tych firiem je neskutocne vysoka.

Neviem ci mi idu vybery ale zatial neplanujem vyberat. Dnes bol na FTP 6max turbach raffic $22-$109 celkom OK, dokonca tam hrali aj niektori amici
svoco
 
Príspevky: 46
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod DarkPassanger 16 Apr 2011 12:03

caute,

vedeli by ste mi pomoct ? mam konto na Fulltilte, ked som to siel spustit, neslo to (ta aktualizacia) ,tak som stiahol soft cez F****Tilt.net , prihlasil som sa na svoje konto ALE vobec mi neukazuje moznost hrat o peniaze, ked idem do pokladne, ukazuje mi len chipy a listky na turnaje... o peniazoch vobec nic.. uz som pisal s ludmi,co normalne hraju cash game, ale mne to vobec nejde...
nejaky napad ??


diky moc
DarkPassanger
 
Príspevky: 1
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 33 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!