FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod tomiG 16 Apr 2011 12:03

neviem yegon tie firmy MB a netteler a mnohe ine maju mnozstvo klientov PS je len jeden z nich oni mozno ani nevedia ake problemy ma full tilt PS a dalsi ale ked im od nich do par hodin z ich uctov tie peniaze nepridu tak tie transakcie zrusia su to len virtualne peniaze.takze neviem mozno boli na takyto scenar pripraveny a peniaze budu posielat z uctov ktore nemaju zablokovane.ja sam sa necham prekvapit ked tie peniaze pridu na ucet mozme hrat dalej do tedy je to otazne
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod pokpleja 16 Apr 2011 12:13

DarkPassanger napísal:caute,

vedeli by ste mi pomoct ? mam konto na Fulltilte, ked som to siel spustit, neslo to (ta aktualizacia) ,tak som stiahol soft cez F****Tilt.net , prihlasil som sa na svoje konto ALE vobec mi neukazuje moznost hrat o peniaze, ked idem do pokladne, ukazuje mi len chipy a listky na turnaje... o peniazoch vobec nic.. uz som pisal s ludmi,co normalne hraju cash game, ale mne to vobec nejde...
nejaky napad ??


diky moc


fulltiltpoker.net je len pre playmoney, musis stiahnut klienta z http://www.fulltiltpoker.co.uk/
Obrázok používateľa
pokpleja
 
Príspevky: 213
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 6 krát/12 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod wangaone 16 Apr 2011 12:15

na dva dni som nemal doma net, zapnem stars cely natesiny, a toto, ... len tak čumim :wall:
v usa niekto z vlady neznesie, že majitelia na tom zarabaju. :evil:
wangaone
 
Príspevky: 3
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod pokpleja 16 Apr 2011 12:19

ludia aku europsku hernu odporucate? nieco s rakebackom by bolo idealne ;)
Obrázok používateľa
pokpleja
 
Príspevky: 213
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 6 krát/12 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod haman 16 Apr 2011 12:34

jaroslavG napísal:https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0B6sKjUYL3e6LYWUzNTYzNzYtNWI3Zi00MDg5LThmMGYtZjQwZTRjMWZkNThj&hl=en&authkey=CLPTi4QF
https://docs.google.com/viewer?a=v&pid= ... y=CJ6Jmu0C
nejde o prvý apríl:)


Paradne citanie. Ked uz nehram, aspon si konecne nieco precitam.

Najviac sa mi zatial pacilo, ze bol zakon zakazujuci domacim US bankam sprocesovat bankove prevody s 'konstantnym symbolom' = gambling, tak herne umyselne tam davali ine symboly, nakup tovaru a podobne a toto im roky prechadzalo. :)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod nadrbany 16 Apr 2011 12:40

AKTUALITY
Poker v USA: Zákrok FBI proti P****Stars a Full Tilt Pokeru zřejmě Čechy neovlivní

V noci na dnešek zablokovala FBI 5 domén významných online heren včetně P****Stars.com, FullTiltPoker.com a AbsolutePoker.com a 76 souvisejících bankovních účtů. P****Stars již přesunuly svou hlavní stránku na P****Stars.eu a jejich národní domény zůstaly nedotčeny. F****Tilt je na tom o něco hůř – jeho národní domény jsou přesměrovány na doménu .com. Podle vyjádření P****Stars.com nejsou účty hráčů mimo USA ohroženy. Naše redakce si to ověřila úspěšným menším cash outem. CO SE VLASTNĚ STALO? Vzhledem k tomu, že zákrok přišel v pátek večer, nebylo zatím příliš prostoru pro vyjádření. Přichází soumrak online pokeru? Podle všeho nikoliv a můžeme zůstat klidní.
Obvinění

Celkem 11 osob – akcionářů a zaměstnanců heren a finančníků zodpovědných za převody do USA – bylo obviněno z porušení UIEGA a zločinného spolčení za účelem podvodu a praní špinavých peněz. Dva z nich byli zatčen, jeden se plánuje vydat a zbylí se nezdržují na území USA. Pokud umíte anglicky, čtěte podrobnosti v tiskovém prohlášení Ministerstva spravedlnosti USA.
Konspirační teorie?

Ve čtvrtek došlo k průlomu ve Washingtonu DC a zdálo se, že online pokeru v tomto státě svítí zelená. Na pokyn státního zástupce však vzápětí přišel výše zmiňovaný zásah. Není divu, že si to některá média dala do spojitosti a spekuluje, zda tento postup federálních úřadů proti největším světovým hernám nemá prostor na americkém trhu jejich konkurenci.
Jak může FBI blokovat domény registrované v jiné zemi?

Organizace Verisign, která celosvětově zajišťuje registraci domén .com a .net, sídlí v USA, a tak podléhá pravomoci Federálního úřadu pro vyšetřování.
Pomsta Daniela Tzvetkoffa?

Podle názoru portálu Bussiness Insider může být celá akce pomstou australského finančníka Daniela Tzvetkoffa. Ten byl zatčen v dubnu 2010 za praní špinavých peněz a podvod. Předpokládá se, že jej udala některá z velkých heren, kterým dlužil přes 30 miliónů dolarů. Skutečně se nedá vyloučit, že Tzvetkoff poskytl tajné informace výměnou za svou svobodu - ačkoli mu totiž nejprve zamítli kauci, nakonec na ni byl propuštěn.
Co dělat?

V první řadě zachovejte klid. Je neprvaděpodobné, že by vašim účtům na P****Stars a Full Tiltu hrozilo nebezpečí. Herny nadále umožňují výběr klientům mimo USA a není pravděpodobné, že by byly zablokovány finance, které pokrývají spravované hráčské účty. Ty totiž podléhají kontrole licenčního úřadu, u něhož je herna registrována, a FBI by se k nim dostat neměla. Možná je tedy spíše vhodná chvíle zkusit obrat protivníky, kteří uvěřili, že přišla pokerová apokalypsa :-)

O dalším vývoji situace vás budeme informovat.
nadrbany
 
Príspevky: 3
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod APminer 16 Apr 2011 12:45

aktualne:

PS_EU.jpg
PS_EU.jpg (58.57 ) Zobrazená 2997 krát
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod yegon 16 Apr 2011 13:02

svoco napísal:Neviem ako je to legislativne upravene ale podla mna americka ani ina vlada nemoze kvoli pokute siahnut na peniaze cuzdich statnych prislusnikov, ktory neporusili ziadne pravidla. Z toho by boli urcite medzinarodne arbitraze.


otazka je len ako sa k tomu postavi americka vlada, P****Stars nieje banka cize sa da na to pozerat aj tak ze tvoje peniaze ulozene na ucte v PS nie su tvoje peniaze, mas len pohladavku voci PS v tej vyske. Nieco ako u nas skrachovany BMG Invest.

myslim ze take zle to az nebude a snad to dopadne ako s partypokrom pred rokmi ked zaplatili 300M pokutu a vyplatili vsetky peniaze aj americkym hracom
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod tomiG 16 Apr 2011 13:17

tak ako na to pozeram 120 000 tisic hracov je on line na PS zatial vsetky turnaje maju GTD ked mi dorazia do par dni peniaze mozme ficat dalej,najdolezitejsie je ze zo starsu su vsetci mimo uzemia USA urcite budu vediet zachranit tu firmu pre vlastne cely svet mimo USA.je mi ale luto us hracov keby som sa zobudil a niekto mi zakazal hrat a moj ucet by bol nenavratne v trope tak ma jebne...
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod Chlpo1989 16 Apr 2011 13:24

admin napísal:Pravidlá k príspevkom
4. Neurážajte a osobne neútočte na iných členov fóra (žiadne vulgarizmy v príspevkoch).

Ostatné pravidlá
1. Nepoužívajte urážky, rasistické a vulgárne vyjadrovanie (text, obrázky i odkazy).


Zdroj: o-pokerportal-sk/pravidla-pouzivania-fora-pokerportal-sk-t16.html

Mohli by ste sa niektori vyjadrovat ako ludia, je to take tazke? :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!