FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod Drogba151515 16 Apr 2011 13:32

marcoo12snv napísal:vsetkych DoN hracov rad privitam v rybniku zvanom P*R.com pretoze trafic ide silno dole vodou, takto sa to mozno aspon trochu rozhybe na 25$ stoloch :Bravo:


Ja by som radsej na Entraction, nech je s kym hrat aj po veceroch :)
Drogba151515
 
Príspevky: 46
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 1

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod tomiG 16 Apr 2011 13:46

prepacte za nadavky mna len nahneval ten prispevok ako je vsetko ok a ziadna apakalypsa on line pokru nehrozi no ked padli dvojicky v NY pre mnohych to nebola apokalypsa len pad dvoch domov a par tisic mrtvych ale pre ludi co tam pracovali a umierali to bola apokalypsa ved sme ja dufam ze len docasne stratili najlepsich on line hracov majstrov sveta a podobne pre nich to apokalypsa rozhodne je..
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod korki 16 Apr 2011 13:59

A sak co tak im treba... Cely svet sa bude pozerat ako utekaju miliardy, kvoli tomu ze chytraci si postavia sidlo niekde v pacifiku?
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod janobendik 16 Apr 2011 14:43

....to ze hraci podvadzaju a hraju na jednu labku bolo xxx krat dokazane!
....to ze manager herne si spokojne *vykrada* hracom ucty sposobom ktory moze pouzit skoro kazdy zamestnanec online firmy sme uz tiez zazili
..... ALE ze podvadzaju samotni NAC bosovia tohto byznisu NIE! NIE! NIE!!!! ved denne zarabaju miliony USD preco by to robili!! PRE PENIAZKY! velka kopa totiz vzdy pyta viac! Boze ale ste boli tuna niektori naivni :lol2: :lol2: Jasne, ak mozu urobit ojeb ktory im prinesie zisk, tak ho urobia!

Ja mam , pardon, mal som na FT 500 Us a na PS 1000Us, ale s radostou ich obetujem, len nech online herne zavru a aj tie s tzv EU registraciou! Aspon konecne bude naval RYBIC za liv stolmi, ktore su jedine korektne- bez oje*bou a pomocnych programov!!!
Hraci tzv online pokru ste ocakavani, ja osobne strasne sa tesim na ocakavane prudke stupanie ziskov live hracov :D :Bravo:
Tu stratu 1500 US mi onlinerybice hravo nahradia ;)
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod spax 16 Apr 2011 14:45

To si vychytal, ale aj dojebal.

Za tento príspevok od spax poďakovali - 3:
Karplusan, Samot10, Zeltzn
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod nadrbany 16 Apr 2011 14:50

janobendik napísal:....to ze hraci podvadzaju a hraju na jednu labku bolo xxx krat dokazane!
....to ze manager herne si spokojne *vykrada* hracom ucty sposobom ktory moze pouzit skoro kazdy zamestnanec online firmy sme uz tiez zazili
..... ALE ze podvadzaju samotni NAC bosovia tohto byznisu NIE! NIE! NIE!!!! ved denne zarabaju miliony USD preco by to robili!! PRE PENIAZKY! velka kopa totiz vzdy pyta viac! Boze ale ste boli tuna niektori naivni :lol2: :lol2: Jasne, ak mozu urobit ojeb ktory im prinesie zisk, tak ho urobia!

Ja mam , pardon, mal som na FT 500 Us a na PS 1000Us, ale s radostou ich obetujem, len nech online herne zavru a aj tie s tzv EU registraciou! Aspon konecne bude naval RYBIC za liv stolmi, ktore su jedine korektne- bez oje*bou a pomocnych programov!!!
Hraci tzv online pokru ste ocakavani, ja osobne strasne sa tesim na ocakavane prudke stupanie ziskov live hracov :D :Bravo:
Tu stratu 1500 US mi onlinerybice hravo nahradia ;)

len pozor janko aby si sa nestal fishkou
nadrbany
 
Príspevky: 3
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod Miham 16 Apr 2011 14:52

janobendik napísal:....to ze hraci podvadzaju a hraju na jednu labku bolo xxx krat dokazane!
....to ze manager herne si spokojne *vykrada* hracom ucty sposobom ktory moze pouzit skoro kazdy zamestnanec online firmy sme uz tiez zazili
..... ALE ze podvadzaju samotni NAC bosovia tohto byznisu NIE! NIE! NIE!!!! ved denne zarabaju miliony USD preco by to robili!! PRE PENIAZKY! velka kopa totiz vzdy pyta viac! Boze ale ste boli tuna niektori naivni :lol2: :lol2: Jasne, ak mozu urobit ojeb ktory im prinesie zisk, tak ho urobia!

Ja mam , pardon, mal som na FT 500 Us a na PS 1000Us, ale s radostou ich obetujem, len nech online herne zavru a aj tie s tzv EU registraciou! Aspon konecne bude naval RYBIC za liv stolmi, ktore su jedine korektne- bez oje*bou a pomocnych programov!!!
Hraci tzv online pokru ste ocakavani, ja osobne strasne sa tesim na ocakavane prudke stupanie ziskov live hracov :D :Bravo:
Tu stratu 1500 US mi onlinerybice hravo nahradia ;)


Cely cas si silne proti online pokru a aj napriek tomu tam mas 1500USD :good:

A len tak btw, online poker sa tymto nezruti :)
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod TomMolivan 16 Apr 2011 14:54

janobendik napísal: ...


To už druhý dnes, čo netrafil správne vlákno...
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod maroshluchy 16 Apr 2011 15:01

janko nedaj sa len im nalož... :D a čoskoro odhalia aj tie podvody v live kasínach - šeckých pozatvárajú a bude pokoj... konečne začneme robiť niečo zmysluplné...
maroshluchy
 
Príspevky: 73
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/7 krát
Karma: 1

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod w4444x 16 Apr 2011 15:01

v live kasinach sa nepodvadza :) ? a to od kedy ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!