PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: PokerTracker

Odoslaťod 16160303 18 Máj 2011 22:42

Chlpo1989

A co to robi?

včera večer som bol v PT + 45654USD a teraz tam mám + 84,54USD .... zmizla mi polovica sessions čo som odohral.namiesto 110K rúk tam mam 65860.... information box je veľký cez celí graf
Ak ho spustis, tak to ide?

bez problémov
Ak ano, neinstaloval si ho nahodou 2x na rozne miesta?

nie
16160303
 
Príspevky: 138
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 31 krát/5 krát
Karma: 3

Re: PokerTracker

Odoslaťod Chlpo1989 18 Máj 2011 22:50

Cize ked odinstalujes PT3 cez add or remove programs, odstranis tu zlozku, kde bol nainstalovany, tak ti ide spustit?
Niekde bude chyba, pretoze pokial by si ho odinstaloval, tak ti zmiznu vsetky shortcut-y a nemas ho cez co spustit...cize bud robis chybu niekde ty, alebo mi dosla fantazia, kde moze byt problem :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: PokerTracker

Odoslaťod 16160303 18 Máj 2011 22:54

Chlpo1989 napísal:Cize ked odinstalujes PT3 cez add or remove programs, odstranis tu zlozku, kde bol nainstalovany, tak ti ide spustit?
Niekde bude chyba, pretoze pokial by si ho odinstaloval, tak ti zmiznu vsetky shortcut-y a nemas ho cez co spustit...cize bud robis chybu niekde ty, alebo mi dosla fantazia, kde moze byt problem :)

presne som to odinštaloval ako si napísal....
nemôže to byť virus? :crazy:
16160303
 
Príspevky: 138
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 31 krát/5 krát
Karma: 3

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 19 Máj 2011 06:45

Bartman napísal:
keso26 napísal:PS client - request - tournament history


No to ano, ale to mi tak dojde na mail cely vypis, a teraz sa predsa nebudem babrat so 100 turnajmi, ktore mam nahodit do dajakeho textoveho suboru a tak ich dat nacitat Poker Trackeru :D

kokos ked uz teraz robi ludom problem stlacit CTRL+C, CTRL+V co bude o par rokov :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod Bartman 19 Máj 2011 10:56

keso26 napísal:kokos ked uz teraz robi ludom problem stlacit CTRL+C, CTRL+V co bude o par rokov :)


Je toho vela :D Komu sa to ma chciet? :) 8-) A za par rokov vymyslia nieco lepsie ako rucne zadavat vysledky :D

16160303 napísal:presne som to odinštaloval ako si napísal....
nemôže to byť virus? :crazy:


Skus kliknut na ikonku Poker Trackeru pravym tlacitkom - na tu, cez ktoru spustas program, predpokladam ze to mas na ploche, potom daj vlastnosti, pozri si pristupovu cestu k priecinku na ktory ikonka odkazuje a cely ho zmaz...
Bartman
 
Príspevky: 127
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod goldman2 21 Máj 2011 11:41

laicka otazka vseobecne o HUD. nepouzivam zatial ziaden , ale chcem sa spytat ked hravam rozne typy hier, napr
- HU cash game
- 9-max sit n go
- 6-max cash game
- 180-man mtt

..atd, a niektoreho hraca stretnem v roznych tychto hrach, nebudu potom tie stats na HUDe skreslene?

napr. pri Hu cash game budem mat stats ze hrac raisuje kazdy svoj button, pricom ked ho stretnem v nejakom turnaji to nemusi byt pravda alebo naopak.

Diki
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: PokerTracker

Odoslaťod loserko 28 Máj 2011 15:08

Čauko chcem sa opytat stiahol som si PT nastavil ako som mal auto import pise mi dole ze importuje handy, hud mam zapnute no aj tak mi to pri hrani neukazuje kd eje problem vie niekto poradit ? piše tam ze po odohrani par hier sa to načita no odohral som cely SnG turnaj a nič sa neukazalo :D .. dakujem
loserko
 
Príspevky: 1
Založený: Máj 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod Bartman 28 Máj 2011 17:38

loserko napísal:Čauko chcem sa opytat stiahol som si PT nastavil ako som mal auto import pise mi dole ze importuje handy, hud mam zapnute no aj tak mi to pri hrani neukazuje kd eje problem vie niekto poradit ? piše tam ze po odohrani par hier sa to načita no odohral som cely SnG turnaj a nič sa neukazalo :D .. dakujem


Musis mat hernu v ktorej hras po anglicky, nastavene v nej ukladanie hand history a v Poker Tracker pri herni nastavene preferovane sedenie ;)
Bartman
 
Príspevky: 127
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod sorcerer 07 Jún 2011 09:44

ja by som sa chcel opytat skusenejsich par veci ohladom HUDu pri CG. ktore vsetky stats pri hracoch mate zobrazene? keby som si chcel farebne zvyraznit stats, podla coho mam nastavit range pre tu ktoru statistiku, da sa to niekde najst? videl som nejake konfiguracie HUDov na stiahnutie na pokertracker.com, da sa podla nich orientovat?
sorcerer
 
Príspevky: 45
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 1

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 07 Jún 2011 11:02

sorcerer napísal:ja by som sa chcel opytat skusenejsich par veci ohladom HUDu pri CG. ktore vsetky stats pri hracoch mate zobrazene? keby som si chcel farebne zvyraznit stats, podla coho mam nastavit range pre tu ktoru statistiku, da sa to niekde najst? videl som nejake konfiguracie HUDov na stiahnutie na pokertracker.com, da sa podla nich orientovat?

cash-game-texas-holdem-f91/hud-configuration-layout-t5970.html#p119125

vpravo hore je vyhladavac, do ktoreho ked zadas (v tomto pripade HUD), tak vacsinou najdes to co hladas. Nabuduce sa skus orientovat tymto smerom a otazky, na ktore nenajdes odpoved tykajuce sa v tomto pripade HUD-u, zadat do prislusnej temy. Dakujem
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!