Golden Vegas otvára novú pobočku!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod Teo.sk 31 Máj 2011 18:56

popoBA napísal:to uz ozaj som tak zaujimavy ze sa budu kluby predbiehat kto sa drbne blizsie mi ku domu? zatial viedol concord s cca kilometrom a teraz jadran 500 metrov?co som milionar?


Ja mam zase Allin asi 500 metrov :) Aj preto tam chodim najcastejsie, lebo o jednej-druhej sa z biskupic dost hlupo ide do centra :)
Obrázok používateľa
Teo.sk
 
Príspevky: 75
Založený: Sep 2010
Poďakoval/li: 10 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod APminer 31 Máj 2011 22:39

popoBA napísal:mna by zas zaujimalo kde vznikol fenomen deepstack turnajov..


vlastni zkusenost z Brna - hrace ani tak nezajimal buy-in jako vyse starting stacku ... je to tak 2 roky ... a zustalo to ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod Komedia 31 Máj 2011 23:48

APminer napísal:
popoBA napísal:mna by zas zaujimalo kde vznikol fenomen deepstack turnajov..


vlastni zkusenost z Brna - hrace ani tak nezajimal buy-in jako vyse starting stacku ... je to tak 2 roky ... a zustalo to ;)


tak tak :good:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod hyena 01 Jún 2011 00:52

Hlavne nechápem z čoho stars žije,mesačne ich prevádzka musí stáť ranec.
Možno to má majitel ako hobby.
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod spooky 01 Jún 2011 08:39

priestor maju brutalny co sa rozmerov tyka, financovanie musi byt tiez pekne otazne, z CG by to nezaplatili a na turnaje vacsinou doplacaju garant. Vie niekto co bolo v STARS priestoroch predtym ? (ale urcite to maju v ramci nejakych dohod prenajate/ownute)

Re: Popo
pri strukture STARSu mi pokojne staci 10k ;)
ale napr v ALLINe pri deepstacku 20k sa v late faze ktora pride docela rychlo fakt neda hrat solidne, 500/1000 treti level po prestavke a o dalsich 40 min mas 1000/2000, vela ludom taketo turbo vyhovuje ale je to trosku drsne ked jedina akcia moze byt push/fold a staci raz nevytocit a papa

otazka na ludi co hrali/hravaju v zahranici, system novy hrac existuje aj tam ?
spooky
 
Príspevky: 78
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 8 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod ferkan 01 Jún 2011 10:44

spooky napísal:trosku offtopic ale predsa k teme, zaujimalo by ma kde vo svete vznikol fenomen xchance teda novy hrac ;)

je to sick ked sa to deje uz aj na freezoutoch, naposledy som do hronu zavital na celebrity poker tour v nadeji ze o tusim 4k garant staci max 1rebuy pri BI 30e teda 60e dokopy trosky zom zostal prekvapeny moznostou dokupovania sa "donekonecna" prvych X levelov co vedia genialne vyuzit ludia ktori namiesto tocenia automatov hraju pokrove turnaje.

pokrove podniky sa v BA otvaraju jedna radost ale neviem o klube kde by boli vysokokvalitni dealeri ako su v Hrone a povedzme struktura ktora mne a dufam ze aj ostatnym hracom pokru vyhovuje najviac - ako ta v STARSe co otvorili nedavno. (ok struktura v hrone je ako tak hratelna akurat sa mi tam nedari :D a to prostredie tiez nic moc, klub je proste klub)

hadam sa raz dockam ;)
cheers


vtedy bol xchance len kvoli tomu ze tam bol leos :) inac xchance je standart aj na turnajoch v kasinach las vegas az nato ze to tam neoznacuju ako xchance ale berie sa to ako standart ze ked hrac vypadne do nejakeho levelu ze sa moze prist zase zaregistrovat.
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod haman 01 Jún 2011 11:06

ferkan napísal:vtedy bol xchance len kvoli tomu ze tam bol leos :) inac xchance je standart aj na turnajoch v kasinach las vegas az nato ze to tam neoznacuju ako xchance ale berie sa to ako standart ze ked hrac vypadne do nejakeho levelu ze sa moze prist zase zaregistrovat.

a ja ze to je (c) Pietro.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod ferkan 01 Jún 2011 11:12

ja osobne tuto featuru vitam. Ma to pozitivny vplyv na prizepool :) Som zato aby vsetky turnaje boli taketo.
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod Mareccc1 01 Jún 2011 12:28

ferkan ? aj dnes je tam leos mares ? lebo aj dnes je to xchance :D
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod maroshluchy 01 Jún 2011 12:45

ferkan napísal:ja osobne tuto featuru vitam. Ma to pozitivny vplyv na prizepool :) Som zato aby vsetky turnaje boli taketo.
:D

Gambleri ako ty to vitaju ale co my ultratight hraci - v tejto chorej faze sa nudime lebo sa vobec nedostaneme do hry...
maroshluchy
 
Príspevky: 73
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/7 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!