Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod admin 01 Jún 2011 12:12

Diskusia k článku: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Hlavnou správou včerajšieho dňa bolo zahájenie populárnej World Series of Poker, ale pred pár hodinami bol pokrový svet šokovaný vyhlásením, ktoré podal najlepší z najlepších a hlavná hviezda herne Full Tilt Poker – Phil Ivey. Ivey ako prvý z radov Full Tiltu ukončil obdobie ticha po udalostiach z Black Friday a vyjadril sa, že sa nezúčastní na tohtoročnom WSOP a podal žalobu na Tiltware. Ivey v skorých ranných hodinách vydal prehlásenie cez svoj facebook (ktorý je potvrdený cez Iveyho manažéra ako vierohodný) a neskôr aj cez svoju webovú stránku. Je to prvý krát čo sa Ivey vyjadril verejne o Full Tilte od udalostí z Black Friday, keď bola táto spoločnosť nútená opustiť americký trh. Phil Ivey sa rozhodol bojkotovať tohtoročné WSOP a zažalovať Tiltware, ktorá je softwarovou a marketingovou spoločnosťou herne Full Tilt Poker. Ivey nehral ani v prestížnom WSOP Evente #2 ($25,000 Heads-Up Championship) , ktorý sa začal včera v noci. Argumentoval to tým, že keďže Full Tilt Poker stále nevyplatil spať peniaze hráčom z USA, tak sa necíti, že je správne aby hral na WSOP, keď ostatní hráči nemôžu. Vyhlásenie Phila Iveyho si môžete prečítať nižšie: „Veľa rokov som bol hrdý na to, že som pokrový hráč. Tento šport ma vzal do miest, ktoré som si iba predstavoval a bol som požehnaný...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod MadRay33 01 Jún 2011 13:40

je to frajer .. 8-)
MadRay33
 
Príspevky: 18
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod marjan556 01 Jún 2011 15:59

preklad pre naivnych: "nemam najmensiu chut sedet cele leto v smradlavom kasine medzi plebsom a hrat o drobne, radsej si zajdem raz za cas ne nejaku beyond-nosebleed-andy-beal akciu do ciny a zvysok casu budem hrat golf a este z toho aj vytrieskam nejaku pozitivnu publicitu win/win ... a este obv zazalujem howieho lebo mi dlzi par mega co som mal unho na ucte. peace."

ivey hra poker stale, aj ked nesedi za stolom
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod 1isildur1 01 Jún 2011 16:57

suhlasim s tebou. ivey je podla mna urcite najlepsi hrac na svete pokrovy aky kedy bol. na vela forach su rozne diskusie otom kolko asi tak on mohol za cely svoj zivot zarobit pokrom..a vela ludi si mysli ze viac jak 100 milioniv dolarov..ja som videl onom taky kratky dokument..a tam je ze ma dokonca aj svoje vlastne sukromne lietadlo,ze len tak pre zabavu chodi si do najlepsich kasin zahrat kocky ..kde nema problem na jeden hod vsadit aj sto tisic dolarov..stoho si ja myslim ze moze byt mozno aj viac ako 100 milionov...takze on ma az tak vela penazi ze tiez si myslim ze wsop prenho nieje ziadna motivacia...jedine co je je naozaj len hrat s nejakymi cinskymi miliardarmi blindy-50-100 tisic dolarov :ROFL:
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod popoBA 01 Jún 2011 17:05

milion milionov je v pluse som pocul. a hrava blindy polmiliarda/miliarda. tolko cca potrebujes ked ides do vegas hrat wsop.som cital

Za tento príspevok od popoBA poďakovali - 4:
efpEes, kimono, Miham, urnitemare
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod hyena 01 Jún 2011 17:28

1isildur1 napísal:suhlasim s tebou. ivey je podla mna urcite najlepsi hrac na svete pokrovy aky kedy bol. na vela forach su rozne diskusie otom kolko asi tak on mohol za cely svoj zivot zarobit pokrom..a vela ludi si mysli ze viac jak 100 milioniv dolarov..ja som videl onom taky kratky dokument..a tam je ze ma dokonca aj svoje vlastne sukromne lietadlo,ze len tak pre zabavu chodi si do najlepsich kasin zahrat kocky ..kde nema problem na jeden hod vsadit aj sto tisic dolarov..stoho si ja myslim ze moze byt mozno aj viac ako 100 milionov...takze on ma az tak vela penazi ze tiez si myslim ze wsop prenho nieje ziadna motivacia...jedine co je je naozaj len hrat s nejakymi cinskymi miliardarmi blindy-50-100 tisic dolarov :ROFL:

Vidím.že všetko násobíš krát sto.A stavím sa,že všade si bol minimálne 2krát.Už to nehul.
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod KKpokerkingKK 01 Jún 2011 18:21

Myslim, ze uz tom dwan sa vyjadril, ked hraval na 3k/6k stoloch, ze sa neciti bezpecne so svojim BR, ze jediny hrac, ktory ma BR na tie najvyssie limity je prave Ivey. A ak si dovolim hrat v Macau proti multimilionarom gamblerom vysinutym, tak som ozaj kral. Ivey je kral. On hraje tusim kazdu hazardnu hru o velke love, no proste je hravy 8-)
Ale ma pravdu, ze tam nejde.....cest je cest....

:evil:
KKpokerkingKK
 
Príspevky: 148
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: -19

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod marjan556 01 Jún 2011 18:50

1isildur1 napísal:suhlasim s tebou. ivey je podla mna urcite najlepsi hrac na svete pokrovy aky kedy bol. na vela forach su rozne diskusie otom kolko asi tak on mohol za cely svoj zivot zarobit pokrom..a vela ludi si mysli ze viac jak 100 milioniv dolarov..ja som videl onom taky kratky dokument..a tam je ze ma dokonca aj svoje vlastne sukromne lietadlo,ze len tak pre zabavu chodi si do najlepsich kasin zahrat kocky ..kde nema problem na jeden hod vsadit aj sto tisic dolarov..stoho si ja myslim ze moze byt mozno aj viac ako 100 milionov...takze on ma az tak vela penazi ze tiez si myslim ze wsop prenho nieje ziadna motivacia...jedine co je je naozaj len hrat s nejakymi cinskymi miliardarmi blindy-50-100 tisic dolarov :ROFL:


fakt aj lietadlo? sila ...

Za tento príspevok od marjan556 poďakovali :
urnitemare
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod tomiG 01 Jún 2011 19:55

yegon a dajvay vese sance na uspech v ME WSOP vyrazne stupaju :D
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod TomMolivan 01 Jún 2011 20:22

V kuloároch sa hovorí, že toto bol fenomenálny ťah Martina Kabrhela, ktorý odstavil svojho najväčšieho konkurenta vo svojej stávke... som čítal... na pokerdiva.sk...
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!