Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod popoBA 24 Jún 2011 12:37

heh no tak kukol som si to na jutjube a v clanku je chyba, duhamel neraisoval utg ale CO ale to aj tak nic nemeni na mojom komente predtym
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod DevilMayCry 24 Jún 2011 12:48

1isildur1 napísal:podla mna bolo v celej ruke dokonca 3 krat zle zahrate. 1. duhamel s JJ na ruke ho uz nemal reraisovat na tycvh 3,5 miliona..JJ vobec nieje az tak neskutocne silna karta aby snou tesne pred ft wsop main eventu takto agresivne reraisoval pred flopom.


ja myslim ze affleck to zahral dobre...dostat do hry vsetky chpy v situacii kde vyhras 4 z 5 hier je proste vysoko EV+


1isildur1 napísal:2. ten affleck ho mal zase reraisnut a ne dorovnat...

jasne a ziskal by od supera 4mega namiesto 20mega
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod sklucis 24 Jún 2011 12:49

popoBA napísal:heh no tak kukol som si to na jutjube a v clanku je chyba, duhamel neraisoval utg ale CO ale to aj tak nic nemeni na mojom komente predtym


No este ze si ti to teda pozrel, by snad padol svet keby si sem ty nedal takyto koment a keby sa nevedelo, ze to bolo z CO!!! :poklona:
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod DevilMayCry 24 Jún 2011 12:51

buschle napísal:strasne volaco, tolka smola slowplayovat predflopom a prehrat na turne proti 10outom. Som zdrveny.


Sa ti to hovori lahko. Nie je to nejaky uberbadbeat ale to v akej sitaucii sa to stalo z toho robi predsalen nieco viac ako prehrat na 10 outov. Zarucujem ti ze keby sa to stalo tebe tak budes zdrveny rovnako a tuto story budes vytahovat do konca zivota :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod popoBA 24 Jún 2011 12:56

sklucis napísal:
popoBA napísal:heh no tak kukol som si to na jutjube a v clanku je chyba, duhamel neraisoval utg ale CO ale to aj tak nic nemeni na mojom komente predtym


No este ze si ti to teda pozrel, by snad padol svet keby si sem ty nedal takyto koment a keby sa nevedelo, ze to bolo z CO!!! :poklona:

prepac.v pohode, dalej pis clanky s chybami, to je pre najcitanejsi pokrovy portal na slovensku asi dobra vizitka :) pozicia dost vyrazne ovplyvnuje gameflow ak vobec vies o com je rec
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod sklucis 24 Jún 2011 13:03

popoBA napísal:
sklucis napísal:
popoBA napísal:heh no tak kukol som si to na jutjube a v clanku je chyba, duhamel neraisoval utg ale CO ale to aj tak nic nemeni na mojom komente predtym


No este ze si ti to teda pozrel, by snad padol svet keby si sem ty nedal takyto koment a keby sa nevedelo, ze to bolo z CO!!! :poklona:

prepac.v pohode, dalej pis clanky s chybami, to je pre najcitanejsi pokrovy portal na slovensku asi dobra vizitka :) pozicia dost vyrazne ovplyvnuje gameflow ak vobec vies o com je rec


iste, ze viem ako to ovplyvnuje hru. Nemam problem ani s tym, ak niekto skritizuje chybu. . .vadi mi len akym sposobom sa tu vyjadrujes ty, ako kritizujes a urazas kazdeho, nie len mna. . .zvlastne mi pride, ze ked si taky odbornik na poker, ze sedis doma a komentujes clanky, miesto toho aby si sedel pri FT na WSOP. . .ale asi plati porekadlo. . psik, ktory steka nehryzie :gl:
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod DevilMayCry 24 Jún 2011 13:06

Obrázok
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod popoBA 24 Jún 2011 13:06

mozes mi prosim ta ukazat kde som teba konretne kritizoval??? tu pomylenu poziciu som spomenul v kontexte so svojim komentom kde spominam utg raisora. keby som chcel kritizovat ten clanok a teba tak by to vyzeralo trochu inak to mi ver.ty psik
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod Ivo 24 Jún 2011 13:27

Tak dalo sa to zahrať aj tak aj tak. Otázka je, či je správne slowplayovať AA v posledných 15 ľuďoch na ME WSOP PF. Podľa toho videa ho Mat dával na turne na KK, takže z jeho pohľadu to zahral dobre. Žiaľ pre neho zmýlil sa. Ďalšia vec je či ho dával na KK aj PF. Ak áno, potom nerozumiem pečo ho nepretočil do AI, lebo by to aj tak skončilo z jeho pohľadu v AI,inak si na postflope pýta o malér. Mohol si o 20% zväčšiť stack a miesto toho išiel domov. Neviem. Klasická ukážka toho, že slowplayovať esá sa nevypláca.
Naposledy upravil Ivo dňa 24 Jún 2011 13:36, celkovo upravené 1 krát.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Profil: Matt Affleck - suck out, ktorý pomohol Duhamelovi k

Odoslaťod popoBA 24 Jún 2011 13:34

podla mna ho nepretocil preto lebo v tom nevidel value. keby ho 5betol tak je len jedna ruka ktoru (mozno) stackne pf prave pri 15 ludoch WSOP. Duhamel je sice dieta stasteny ale zas tak blby aby calloval OOP na 5bet s JJ asi nebude. no a riskovat to ze mozno sice stacknem KK ale vsetky ostatne 2outove (alebo skoro mrtve ruky typu AK,AQ) vyfoldujem je dost -EV...ale to je len nazor psika co nehryzie ;)
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!