lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 28 Jún 2011 08:37

Teo.sk napísal:
yegon napísal:75432


wow.. tak to je smola.. kazdopadne fantasticky uspech, :gl: dalej!! Si nasa pycha :)


to boli karty nie vyhra . 8-)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod A_Rimmer 28 Jún 2011 09:00



Super sluchatka, vyborny pokerface a ten napis na tricku tiez nema chybu... :lol2: Chvalim...
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod v0zik 28 Jún 2011 20:21

ahoj, neviete prosim vas niekto aky HUD pouziva yegon ? velmi prehladne, vela informacii (ked som skusil nastavit PokerTracker HUD na viac informacii tak mi to zabera vela priestoru) a farebne :good: dakujem
chcel by som zacat s trochu "rozumnejsim a matematickejsim" pokrom a nic mi nerozsirilo obzory viacej ako zatial 2 videa co som videl od yegona, fakt by to dokazal predat za nejake peniaze :D
klobuk dolu, :fish: :fish: :fish: ti dakuju :poklona:

poznamka : ty hovoris na NL100 o rybach...ako by si nazval hracov na NL5, kde si planujem vybudovat nejaky ten bankroll ? :shock:
v0zik
 
Príspevky: 4
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tomiG 29 Jún 2011 20:56

ahoj yegon nema vplyv krach FT na tvoje startovanie v WSOP ME?vies ci uz ten Bi zaplatili...inak ako to tam teraz hraci vnimaju maju este stale tie nalepky a loga FTP na svojich trickach?a este posledne otazka ci si stretol uz JJ :D
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Renegade 29 Jún 2011 23:03

Fendo napísal:http://www.wsop.com/players/playerProfile.asp?playerID=128083&pagecolor=FFFFFF
:poklona:

:poklona: gratulujem yegon :good:
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 30 Jún 2011 10:22

co tam robis teraz pocas "volnych dni" ? ..chodis aj na CG, alebo spoznavas vegas a okolie, ci nejake ine aktivity ? :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 30 Jún 2011 15:57

tomiG napísal:ahoj yegon nema vplyv krach FT na tvoje startovanie v WSOP ME?vies ci uz ten Bi zaplatili...inak ako to tam teraz hraci vnimaju maju este stale tie nalepky a loga FTP na svojich trickach?a este posledne otazka ci si stretol uz JJ :D


peniaze na BI do main eventu mi F****Tilt dal normalne na player account a pred 3 dnami mi po troch tyzdnoch cakanie nabehli na neteller - na poslenu chvilu :) takze s main eventm nie je problem, otazka je ako to bue s ubytovanim ktore mi mal FT zabezpecit v Riu - robili to ale cez nejaku externu agenturu a ta mi pred tyzdnom potvrdila booking, musim sa spytat na recepcii v Riu ci je to platne a ci je to uz aj zaplatene alebo si to budem platit sam

ftp tricka sa tu pohybuju ale nevidel som ze by niekto uz dostal na budku, hlavne postavicky fulltiltu tu obv nie su

Juandu som nevidel, asi je krpaty a strati sa v dave
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 30 Jún 2011 16:12

keso26 napísal:co tam robis teraz pocas "volnych dni" ? ..chodis aj na CG, alebo spoznavas vegas a okolie, ci nejake ine aktivity ? :)


vcera som hral 1500NL WSOP event, nic podstatne sa nedialo mal som super stol, take nieco sa ani u nas v hrone nevidi :)

samozrejme nic z toho a po druhej prestavke som vylete handou, ktoru si vycitam, ale samozrejme kvoli velkosti stackov mi vsetcia povedia, ze je to ok ze s TPTK za 25BB easy stackoff

raisem si AK v strednej pozicii s 5k stackom, blindy 100/200 na 450, za mnou jeden call
flop 942r cbetujem 500, dostavam call, turn K betujem 800 lebo nechcem, aby mi foldol svoje 9T/77 a podobne dostavam call, river nieco male nepostatne betujem 1200, aby ho to K neodradilo od callu a nechavam si 2k behind, typek shovuje. Je jasne, ze s jednym parom to nespravi, pretoze nemoze mat TP, nedostal by sa s nim cez flop, draw s ktorou by tam bluffoval tam ziana na flope nie je, cize na to aby som bol obry by musel mat 9T a takto ho zahrat co je uplny nonsens. Na to aby som dorovnal musim byt dobry v 20% pripadov co si myslim ze nie som, ak foldnem ostane mi 10BB

cele dni tu vidim hracov hrat superstraightforward, sem tam niekto totalne prekvapi random bluffom ale nemozem predsa default predpokladat, ze ludia blufuju 20% s uplne nepochopitelnymi maniakalnymi vecami, 10% je imo maximum

no ale samozrejme som to doplatil a typek uzkazal 44 a ja som mohol ist - neznasam ked viem ze som beat a nahovorim sa na call a potom zistim, ze som mal pravdu :)

inak som zacal hravat cash games, vacsinou 2/5 co je uplna zlata bana, super je, ze sa tu nefajci takze tam planjem presediet cele dni. Skusal som aj 5/10 ale narazil som na dost tazky stol a navyse nemam moc hotovosti, takze si nemozem dovolit hrat hry s vysokou variance, neskor este skusim ale zatial ostanem pri 2/5
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tomiG 30 Jún 2011 18:01

super to sa tesim ze tie peniaze prisli :D ked som to vcera cital ze krachli prva vec co ma napadla ci ten ME plati tak bolo to o chlp tak je vsetko ok a na Juandu kasli ked je taky krpaty :D jedine ze by si onho nahodou zakopol pozrel sa dolu a uvidis ho tak ho klofni tym perom ale po tych problemoch budu asi vsetci chodit po kanaloch a vylezu niekde priamo pri stole tak velke :gl: :gl: :gl:
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod lacored 06 Júl 2011 06:07

Cau yegon, dnes som ta hladal v tom dave ludi, ale sa mi to nejak nepodarilo, uz som myslel ze si vynechal 1.5k event, ale ako citam na twitteri tak si tam bol...skoda toho bustnutia,snad sa to vsetko vynahradi v main evente :)

zajtra budes nieco hrat??
lacored
 
Príspevky: 175
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 87 krát/43 krát
Karma: 8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!